Şimdi Ara

Apış Arası kokusu ? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
68
Cevap
1
Favori
220.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hepsi boş tavsiye , tek çözüm her gün duş alip çamaşir değiştirmek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vermicem Vermicem

Hepsi boş tavsiye , tek çözüm her gün duş alip çamaşir değiştirmek
    Bayanlar için ama hergün banyo yapıp her banyodan sonra bir dene;http://www.isinegelir.com/numismed-intim-likid-250ml..html
  • arkadaşlar benim bu sorun yaklaşık bir senedir var sürekli koku geliyor ..

Yalnız söyle bir şey var bundan 3 Ay önce ameliyat olmuştum .. Ameliyattan sonra 2 HAFTA koku yoktu fakat 2 hafta sonra mastür. Yaptıktan sonra yine kokmaya başladı ..

Bu çok büyük bir sorun oldu bende Ne duş , ne temiz çamaşır geçirmiyor... Üstelik duştan hemen sonra bile kokuyor.. kaşık bölgelerine mantar filan da yok...

Çok zor durumdayım .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kralrep -- 4 Ocak 2015; 20:28:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kralrep

arkadaşlar benim bu sorun yaklaşık bir senedir var sürekli koku geliyor ..

Yalnız söyle bir şey var bundan 3 Ay önce ameliyat olmuştum .. Ameliyattan sonra 2 HAFTA koku yoktu fakat 2 hafta sonra mastür. Yaptıktan sonra yine kokmaya başladı ..

Bu çok büyük bir sorun oldu bende Ne duş , ne temiz çamaşır geçirmiyor... Üstelik duştan hemen sonra bile kokuyor.. kaşık bölgelerine mantar filan da yok...

Çok zor durumdayım .....
    Pudralı deodorant kullanın. Nasıl ki koltuk altı için her gün kullanıyorsanız, tüm vücutta kullanmaktan çekinmiyorum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lwd

Pudralı deodorant kullanın. Nasıl ki koltuk altı için her gün kullanıyorsanız, tüm vücutta kullanmaktan çekinmiyorum ben.

Hocam peki hergün mü kullanıyorsun.. bi de kullanmadığın zaman koku yine devam ediyor mu?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lwd

Hocam peki hergün mü kullanıyorsun.. bi de kullanmadığın zaman koku yine devam ediyor mu?

Diğer deodorantlardan sıkınca yanma oluyor ama pudralıda öyle bir sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lwd -- 11 Şubat 2015; 23:54:33 >
  • Lwd kullanıcısına yanıt
    Hocam pudralı dedorant kullanıcağım ama bu da çözüm değil yani kullanmadığız zaman yine kokarsa. Peki hiç doktora gittin mi.. ben dayanamaz oldum artık bu kokudan bi yere çıkamaz oldum..
  • quote:

Hocam pudralı dedorant kullanıcağım ama bu da çözüm değil yani kullanmadığız zaman yine kokarsa. Peki hiç doktora gittin mi.. ben dayanamaz oldum artık bu kokudan bi yere çıkamaz oldum..
    banyo yapmak mesela? etkili olabilir.
  • quote:

Bende anormal bir durum yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lwd -- 11 Şubat 2015; 23:54:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fazilkanmaz

Duş da fayda etmiyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fazilkanmaz

Duş da fayda etmiyor

Alıntıları Göster
    mantar olabılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

mantar olabılır

Yani yara, kızarma gibi izler yok gibi ama en iyisi bir urolog a gitmek... simdi gidip o da cildiye ye git derse vallahi gidip gostermek de istemiyorum... zor işler
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

mantar olabılır

Yani yara, kızarma gibi izler yok gibi ama en iyisi bir urolog a gitmek... simdi gidip o da cildiye ye git derse vallahi gidip gostermek de istemiyorum... zor işler

o bölgede sürekli kaşıntı var mı hocam?Yanma ve kızarıklık daha sonradan belirginleşir.
  • Kaşıntı yok hocam.. daha once bir serum yedim 1 ay boyunca koku yoktu mastur. Den sonra birden yine basladı ... 7-8 ay dır koku var ... dus da fayda etmiyor
  • Bi türlü geçmedi bu sorun..
    Temizliğe çok dikkat ediyorum ama yine kokuyor..
    iki üroloji ye gittim ... biri krem yazdı kullandım ama geçmedi...
    Sperm ile ilgili bi sorun olabilir mi diye sordum ama olamaz dediler sperm tahlil i yapmadılar..
  • quote:

Bi türlü geçmedi bu sorun..
    Temizliğe çok dikkat ediyorum ama yine kokuyor..
    iki üroloji ye gittim ... biri krem yazdı kullandım ama geçmedi...
    Sperm ile ilgili bi sorun olabilir mi diye sordum ama olamaz dediler sperm tahlil i yapmadılar..
    antı bakterıyellı pudra kullanın bırde
  • 9600_G_T kullanıcısına yanıt
    eczaneye gittim hocam az önce antibakteriyel pudra aldım ins. Sonuç alırım geçer de kurtulurum...
  • quote:

Çok zor durumdayım .....

Haci sen ne ameliyatı olmustun bende Anal Fissur ve basur ameliyati oldum 3 ay gecti bazen gaz yaparken yanma ve nemlilik hissediyorum bu yuzden mi bilemiyorum ama surekli apis arasi kokusu geliyor ,tuvaletimi yaptiktan ssonra iyice temizlememe rağmen..camasirda hicbir leke yok..
    Ne yapmam gerekiyor sizce gaz cikarirken mi cok az dişki geliyor yoksa ameliyattan dolayi temizlenemiyor mu o bölge bu koku o yüzden mi nasil kurtulacagim doktora gitsem ne diyeceğim nasil tedavi edecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tacimmüdür -- 29 Nisan 2015; 23:15:36 >
  • quote:

Çok zor durumdayım .....

Canesten Krem 20 Mg

Aynı durum kaynımda var. Kullan geçer. Bende yok bu vs dersen daha çok uzun sürer. Burada çok arkadaşım bu sorunda şikayetçi idi hepsinde kesti. 1 TL ye reçetesiz bile alabileceğin bir ilaç. Doktora yazdırada bilirsin ama o zaman doktora çıkma ücreti ödersin. Mağlum doktor yakın bi zamanda eczanede ücretli oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abuzerefendi

quote:

Çok zor durumdayım .....

Canesten Krem 20 Mg

Aynı durum kaynımda var. Kullan geçer. Bende yok bu vs dersen daha çok uzun sürer. Burada çok arkadaşım bu sorunda şikayetçi idi hepsinde kesti. 1 TL ye reçetesiz bile alabileceğin bir ilaç. Doktora yazdırada bilirsin ama o zaman doktora çıkma ücreti ödersin. Mağlum doktor yakın bi zamanda eczanede ücretli oldu.

bu dediğn krem mantar için değil mi
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.