Şimdi Ara

APEX LEGENDS | Battle Royale - F2P | Respawn Entertainment (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.751
Cevap
26
Favori
110.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tşkler
  • O kadar envai şehirde server varken neden İstanbul'da bir server ile anlaşmıyor bu firmalar ? Bir çok şehirde var 2 şer 3 er olanlar var. Ama bizde her oyunda aynı sorun.
  • Arkadaşlar bu battlepassı atıyorum lvl 50 olduktan sonra alırsak 50 lvle kadar free olmayan tüm hediyeler açılıyor mu? Yani level 97e gelip ikinci passı garantiledikten sonra passı alsak olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: planetcrk

Arkadaşlar bu battlepassı atıyorum lvl 50 olduktan sonra alırsak 50 lvle kadar free olmayan tüm hediyeler açılıyor mu? Yani level 97e gelip ikinci passı garantiledikten sonra passı alsak olur mu?
    Evet olur. Öyle olacağını açıkladılar. Pass olmadan kaç levele gelirsen, passi alınca o levele kadar ki herşeyi veriyorlar sana.

Arkadaşlar Ben aim asist değişikliği hissetmedim emin misiniz geldiğine? Kendi oyunumda imleç yapışmıyor kimseye eskisi gibi rahat oynuyorum.

• konuşantahta kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Pass level atlama hızını etkilemiyorsa öyle yapmayı düşünüyorum.

• Bu arada arkadaşlar haftalık her legend için 25bin xp puan bonusu belirlenmiş. 25bini doldurduktan sonra o karakterle oynarsan normal xp alıyorsun. Ama 25bin xp doldurmayan karakterle oynarsanız normal xp yanında legend bonus xpsi de alabiliyorsun ve daha hızlı level atlayabiliyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: iamSymbiote

bi daha dusun :)
    https://www.reddit.com/r/apexlegends/comments/b34130/the_best_use_of_octanes_ultimate/
    Genel olarak söledim banglore daha iyi bence kaçmak için iyi bi karekter

• quote:

Orijinalden alıntı: planetcrk

Bu arada arkadaşlar haftalık her legend için 25bin xp puan bonusu belirlenmiş. 25bini doldurduktan sonra o karakterle oynarsan normal xp alıyorsun. Ama 25bin xp doldurmayan karakterle oynarsanız normal xp yanında legend bonus xpsi de alabiliyorsun ve daha hızlı level atlayabiliyorsun.
    Onu ben anlamadım gördüm fakat hepsini tamamlayınca bişiler oluyor galiba bi espiri var gibi

Aim assist bence de eskisi gibi. Yenileme olsaydı yazarlardı bence patch notelarına. Redditte de görmedim daha aim assist ile alakalı bir yazı.
  • Aim asistini ben söylemiştim dün. Bana öyle geldi demiştim. Sizde durumlar aynıysa ben yanılmışımdır. 4 gündür falan oynamıyordum

• quote:

Orijinalden alıntı: trancenden

Aim assist bence de eskisi gibi. Yenileme olsaydı yazarlardı bence patch notelarına. Redditte de görmedim daha aim assist ile alakalı bir yazı.
    Yok abi değil benim ayarımı komple bozdu şuan oyun aim assist net var alchera kardeşim doru söylüyormuş adam vuramıyorum şuan bu kapatılabiliyormu alıştığımız bişeyi neden bozarlar anlamış değilim

• quote:

Orijinalden alıntı: Ozbkn91

Yok abi değil benim ayarımı komple bozdu şuan oyun aim assist net var alchera kardeşim doru söylüyormuş adam vuramıyorum şuan bu kapatılabiliyormu alıştığımız bişeyi neden bozarlar anlamış değilim

Alıntıları Göster
    Guncellemeden sonra bana da degisik geldi yakin orta mesafeden, herzaman vurdugum adamlari vuramadim aim kaçti hep. Sanki hedefdeyken sag sol yapinca adamin uzerine! Lag li gibi... cozemedim

• Ayarlarda controller sekmesinde, advanced look controls seçeneği var. Önceden var mıydı o? Bir bakayım dedim baya detaylı bir kısım ama anlamadım açıkçası. Şikayet ettiğiniz şey ordan kaynaklı olabilir mi? Default olarak kapalı gerçi girip açarsanız aktif oluyor.

Az önce youtube da oynayan ve controller ayarları yaptıran bir eleman vardı yeniden güncelleme sonrası diye video yapmış. Dürbünden bakma hızını falan değiştirmiş, birşeyler değişmiş gibi görünüyor. Ama deneyip oynama şansım olmadı.https://youtu.be/AyaCvDNpDIg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jarkaman -- 20 Mart 2019; 14:43:18 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yanlış mı gördüm...battlepass alınca 1000 coins hediyelerin arasında mı? yani aldığımızı geri mi veriyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakkan034

Guncellemeden sonra bana da degisik geldi yakin orta mesafeden, herzaman vurdugum adamlari vuramadim aim kaçti hep. Sanki hedefdeyken sag sol yapinca adamin uzerine! Lag li gibi... cozemedim

Alıntıları Göster
    Evet aynen öle adamın üstündeyken aim oynuyor cok hafif aim assist yüzünden bf de vardı hep kapalı oynadım suan benım ayar gitti yani bunun bi çözümü varmı bilen duyan

• enesemre kullanıcısına yanıt
    evet,97 level olursan paranı geri alıyorsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu arada xbox one da oyun içi mağazadan değilde, microsoft store da apex kurucu paketi diye bişey gördüm..ea access üyelerine fiyatı 93 tl...içinde 2bin apex coin bir kaç tanede ıvır zıvır hediye var...sanırım en ekonomik paket şu an bu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: enesemre

bu arada xbox one da oyun içi mağazadan değilde, microsoft store da apex kurucu paketi diye bişey gördüm..ea access üyelerine fiyatı 93 tl...içinde 2bin apex coin bir kaç tanede ıvır zıvır hediye var...sanırım en ekonomik paket şu an bu...
    Ps store da 2150 coin 89 tl ama hediyesi yok yinede kozmetik için para vermeyin derim ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gazef -- 20 Mart 2019; 17:53:50 >
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.