Şimdi Ara

APEX LEGENDS | Battle Royale - F2P | Respawn Entertainment (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.751
Cevap
26
Favori
110.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Battle pass 2 haftaya çıkacakmış sanırım bu arada psn: rddmn yas 28 beraber oynayabiliriz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2gün önce 15 olan kill rekorumu 16 olarak geliştirmiştim onun videosunu atayım dedim hedef 20 ama çok zor

• KenanK89 kullanıcısına yanıt
    Crossplay gelirse kol ile oynayan adam pc de klavye mause ile oynayan adam ile nasıl başa çıkacak

• aliuzm A kullanıcısına yanıt
    Crossplay demek resmi klavye mouse desteği demek.

• KenanK89 kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam eyvallah

• WhatsApp grubu kurduk. Kafa dengi oynamayı bilen ve sesli sohbete girdiği zaman iletişim halinde kalacak kişiler PM atsın. Gruba eklerim. Gün aşırı saat 10 dan sonra giriyoruz oyuna.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oynamaya çalışıyorum ama henüz kill alamadım fortniteı da çok beceremiyorum ds4 e alışamadım bu tür oyunlarda. Apex ilgimi çekti epey ama.

• Dünya kadar mermi sıkıyorum adamlar düşmüyor asla, 3 tane sıkıyorlar bana direkt yerdeyim. Bütün oyunlara da hakim birisi olarak bu işi çözemedim bu oyunda 😅

• quote:

Orijinalden alıntı: Ozbkn91

2gün önce 15 olan kill rekorumu 16 olarak geliştirmiştim onun videosunu atayım dedim hedef 20 ama çok zor
    Çok iyi aim aliyorsunuz masallah hic kacmiyor vallahi hayranikla izledim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

Çok iyi aim aliyorsunuz masallah hic kacmiyor vallahi hayranikla izledim.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim keşke her zaman aim böle olsa yeri geliyor önündeki duran adamı vuramıyorsun bu arada seri oynayan arkadaşlar için önerim fov ayarını yükseltin biraz özellikle lcd de oynayan arkadaşlar

• mhasal kullanıcısına yanıt
    Hocam kafadan vuruyorlar headshot. Hemen gidiveriyon :)

• aliuzm A kullanıcısına yanıt
    Ds4 ile oynayanlar ayrı klavye ile oynayanlar ayrı lobiye gidecek. Fortnite da öyle mesela.
    Konsol klavye mouse ile pc
    Konsol ds4 ile yine konsol ds4ler

• oyuncu11790 kullanıcısına yanıt
    Tek işlevi komutları dönüştürmek.

• bu oyunu joystickle nasıl oynuyoruz usta ya.en az 50 oyun oynadım yok vuramıyorum kimseyi...ağzıma tükürdüler,yani bir şey değil takım arkadaşlarıma ayıp oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: trancenden

Ds4 ile oynayanlar ayrı klavye ile oynayanlar ayrı lobiye gidecek. Fortnite da öyle mesela.
    Konsol klavye mouse ile pc
    Konsol ds4 ile yine konsol ds4ler
    Peki takiminda klavye mouse ile oynayan arkadaş varsa nasil olacak

• Arkadaşlar oyunu başlattığım an otomatik video kaydı yapıyor. sizde de böyle mi durum? nasıl kapatabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ellerimkirli

Arkadaşlar oyunu başlattığım an otomatik video kaydı yapıyor. sizde de böyle mi durum? nasıl kapatabilirim?
    aslında apexte oyun açılırken anlık video kaydını durduruyor, sonra tekrar başlatıyor, sadece apexte oluyor bu. bütün ps4ler oyun açıkken 7/24 video kaydı alıyor, daha sonra share menüsü açıp geçmişin videosunu kaydedebiliyosun. bu sayede hiçbir anı kaçırmıyosun, tabi video kaydetme kaç dakikalık ayarlanmışsa sadece o kadarlık sürenin videosunu galerine kaydedebiliyosun. share menüsünü açtıktan sonra veya ps4 ana menüsüne döndüğünde genellikle video kaydı durur veya manuel olarak kendin de video kayıdı almayı başlatabilirsin. ama komple video kaydı almayı durdurma diye birşey yok diye biliyorum.
  • alpererez kullanıcısına yanıt
    Sadece apex de değil. FIFA, bf1 de de oluyor yani Hesap girişi yapılan bütün oyunlarda duruyor kayıt o an ve giriş yapıldıktan sonra devam ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: KenanK89

Sadece apex de değil. FIFA, bf1 de de oluyor yani Hesap girişi yapılan bütün oyunlarda duruyor kayıt o an ve giriş yapıldıktan sonra devam ediyor.
    diğer oyunlarda kayıt bittikten sonra bir daha oyunun başında kayıtı durdurmuyor diye biliyorum. çünkü engellenen sahne video kaydı bildirimi bir daha gelmiyor onlarda. ama apexte her açılışta o bildirim geliyo, aslında gelişiricilerin hatası.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.