Şimdi Ara

APEX LEGENDS | Battle Royale - F2P | Respawn Entertainment (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.751
Cevap
26
Favori
111.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sorduklarimin cogu klavye ve mouse ile oynadigini soyluyor. bizde ds4 ile kill alicaz diye ugrasiyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • girion G kullanıcısına yanıt
    Uyuz olmaya başladım bende bu konuya. Vuranları izliyorum 5inden 3 ü k/m ile oynuyor. Bariz belli yani. 😡

• 3. lazim 20kusur leveliz psn: kathe34

• 46 lvl'im, 650 civarı killim var. Oynadığımız bir ekiple 15 civarı w streak yapmışligimiz var. Ayak uyduracak arkadaşlar eklerse oynarız
    Psn: crynet_1453

• Oyunda fazla yükten dolayı ağırlaşma hareket edememe gibi bir şey var mı? Varsa bunu nereden takip edebilirim? Yoka benim karakter buga mı girdi?
  • Bu ara bende sardım apexe bayağı keyifli. İyi oynayanlar eklesin, birazda yatalım

• quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Oyunda fazla yükten dolayı ağırlaşma hareket edememe gibi bir şey var mı? Varsa bunu nereden takip edebilirim? Yoka benim karakter buga mı girdi?
    Yerden kaldirildiktan sonra oluyor bu

• quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

Yerden kaldirildiktan sonra oluyor bu

Alıntıları Göster
    Bug yani ok.
  • quote:

Oyunda fazla yükten dolayı ağırlaşma hareket edememe gibi bir şey var mı? Varsa bunu nereden takip edebilirim? Yoka benim karakter buga mı girdi?
    O tarz bir sey yok oyunda agirliktan kosamama gibi ama ara sira bana da oluyor yavas kosuyor, yavas kayiyor lag gibi nedenini cozemedim bir cesit bug sanirim

• 42 TL ye 4000 coins satın aldım xbox da ilaç gibi geldi :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackTower_35 kullanıcısına yanıt
    o nasıl oluyor
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    21 TL 2000 coins :)

• BlackTower_35 kullanıcısına yanıt
    gördüm şimdi fiyat hatası heralde diğerleri normal fiyatta. şu oyunda da fortniteda ki gibi crossbuy sistemi olsaydı keşke alırdık ne güzel
  • quote:

arada serverlarla alakalı olduğunu düşündüğüm lag geliyo oyuna, komple oynayan herkes moonwalk moduna giriyo bi süre. ama dün hiç rastlamadım böyle bir soruna. genelde oyun serverlarına bağlanmakta zorluk çekilen zamanlarda ortaya çıkıyo.
  • aranızda bu şekilde maç kazanan var mı hiç

APEX LEGENDS | Battle Royale - F2P | Respawn Entertainment
  • alpererez kullanıcısına yanıt
    Yok bu lag degil buyuk ihtimal bug sanirim. Cunku yukarida arkadasin dedigi gibi revive edildikten sonra oldu ve karakter yere çömelmis sekilde yavas hareket ediyordu duzelmedi ölene kadar.

• Bizzat tanıdığım eleman klavye mouse ile oynuyor :) Arkadaşlar ds4 ile şanslıysanız bu elemanları alabiliyorsunuz öyle söyleyeyim, oyundan soğudum açıkçası...Bariz üstünlük sağlıyor, yakın çatışmada özellikle ani dönüşler daha iyi yapılıyor. Hepimiz iyi kötü klavye mouse ile oyunlar oynadık, fakat ds4 ile aynı sahada olduğunda ciddi fark yaratıyor.

Oyunun buna çare bulması gerek, ya k&m kullananlar hiç olmayacak ya kendi kendilerine takılacaklar...Ben kafamı sağa sola çevirene kadar adam 2 tane adamı indiriyorsa orada adil ortam olmaz. İyi ds4 kullanıcısının ortalama mouse kullanana karşı bile şansı az...

Ayrıca internette fiyatlarına baktım, arkadaş 1000 tl civarı fiyatlar var :) Bu nedir ya...
  • oyuncu11790 kullanıcısına yanıt
    Kendi yaptığım aparatı kullanıyorum bana 80₺ ye mâl oluyo isteyene 120 ye satıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Bizzat tanıdığım eleman klavye mouse ile oynuyor :) Arkadaşlar ds4 ile şanslıysanız bu elemanları alabiliyorsunuz öyle söyleyeyim, oyundan soğudum açıkçası...Bariz üstünlük sağlıyor, yakın çatışmada özellikle ani dönüşler daha iyi yapılıyor. Hepimiz iyi kötü klavye mouse ile oyunlar oynadık, fakat ds4 ile aynı sahada olduğunda ciddi fark yaratıyor.

Oyunun buna çare bulması gerek, ya k&m kullananlar hiç olmayacak ya kendi kendilerine takılacaklar...Ben kafamı sağa sola çevirene kadar adam 2 tane adamı indiriyorsa orada adil ortam olmaz. İyi ds4 kullanıcısının ortalama mouse kullanana karşı bile şansı az...

Ayrıca internette fiyatlarına baktım, arkadaş 1000 tl civarı fiyatlar var :) Bu nedir ya...
    evet maalesef k&m kullanan sayısı oldukça yüksek, en mantıklısı k&m kullanımına tamamen serbestlik verip serverları ayırmak. ds4 ile oynayanlar ds4 serverında, k&m kullananlar k&m serverında oynasın. cs:go ps3te bu şekilde oynanabiliyodu. öbür türlü ds4e karşı k&m kullanmak bana eziklik gibi geliyo açıkçası.

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.