Şimdi Ara

APEX LEGENDS | Battle Royale - F2P | Respawn Entertainment (129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.751
Cevap
26
Favori
110.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun içi ayarlarda görünür yapabiliyorsun. Ben eskiden oyun başlarken server seçim yerinde 65 görüyordum ama şimdi o göstergeyi açınca 75-90 arası olduğunu takip ediyorum. Ne zaman 65 altına inse deli gibi damage verip çok hızlı adam öldürüyorum, ama 95 + da vurduğunu sansanda aslında yarısı kaçıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu sezon günlük görevleri neden bu kadar zorlaştırdılar ? Önceden 10 suply bins açın diye gelen görev dün 50 suply bins geldi. Acayip zorlaştırmışlar, battle pass almayacağım bu sezon. Ama haritayı beğendim, henüz keşif aşamasındayım ama agresif oynayabildiğim bir harita olmuş.

• Horizonla oynamak çok keyifli ama alışmakta istemiyorum çünkü büyük ihtimal rb si yani özelliği düşürülecek. Tahminimce ultinin alanı yada aktif süresinide yükseltirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Bu sezon günlük görevleri neden bu kadar zorlaştırdılar ? Önceden 10 suply bins açın diye gelen görev dün 50 suply bins geldi. Acayip zorlaştırmışlar, battle pass almayacağım bu sezon. Ama haritayı beğendim, henüz keşif aşamasındayım ama agresif oynayabildiğim bir harita olmuş.

battlepass'ta çok şikayet üzerine geri adım atılıp sezon 6 daki sisteme döndüler. Özür mahiyetinde de 10 level hediye ettiler herkese. Şuan eski sistem halinde. 46 battlepass levelim.

• güncel fps oynayan arkadaşlara bir sorum olacak:

Oyunda 1e1 kapışırken eğil kalk yapmak istiyorum ama r3'e ayarlı bende ama r3 ile zor oluyor. Pro oyunculara sorduğumda eğilme tuşunu r1'e koyduklarını görüyorum. r2-l2 tuşlarına orta barmak ile basıp r1 tuşunda işaret parmağı kalıyor.

Ben öyle alışmadım r2l2 tuşlarına işaret parmağım ile basıyorum. orta parmağı kullanmıyorum yani. Sizce bu eksiklik mi diğer türlü mü alışmalıyım?

• samtiger kullanıcısına yanıt
    Alışmak için çalışmak lazım özellikle genç yaşta isen çalışmanı öneririm fazla uzun sürmeden alışırsın. Hatta zorlayabileceksen ve sabırlıysan kartal tutuşuna çalış derim.
    https://www.youtube.com/watch?v=kZ8y6dVCN3E&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jarkaman -- 23 Kasım 2020; 16:15:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jarkaman

Alışmak için çalışmak lazım özellikle genç yaşta isen çalışmanı öneririm fazla uzun sürmeden alışırsın. Hatta zorlayabileceksen ve sabırlıysan kartal tutuşuna çalış derim.
    https://www.youtube.com/watch?v=kZ8y6dVCN3E&feature=youtu.be

bahsettiğim şey buydu sanırım adı kartal tutuşuymuş. Gerçekten zor bu ama biraz deneyeyim bakalım.

• samtiger kullanıcısına yanıt
    Kartal tutuşu gibi bir adı var birde eklediğim linkteki gibi claw diyenide var. İngilizcen iyiyse video güzele benziyordu.

• Ben de sadece toplamda 4 parmakla oynuyorum (sağ el baş ve işaret,sol el baş ve işaret parmakları) aslında iyiyim ama belli bi seviyeye geldim ve sanırım artık gelişemiyorum ve geldiğim levele göre düşük seviyede kaldım diğer oyuncular arasında. Kartal tutuşu harbiden zor iTemp Plays gibi elemanlar onu kullanıyo. Ben de çalışıcam bu yönde kararımı verdim.    

• Apex Legends'a bot gelmiş(!)

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fanboyluk gibi algılamayacağınızı umarak birşey sormak istiyorum. Ben Xbox kullanıcısıyım ve cross platform geldikten sonra özellikle PS kullanıcılarındaki klavye maus kullanan oyuncu sayısı bana aşırı gelmeye başladı. Sadece Xbox içinde oyun oynadığımda çok seyrek geliyor ama cross açtığımda neredeyse PS kullanıcılarının çoğunda km la oynadığını belli eden hareketler görüyorum. Bu hep böyle miydi yoksa bir süredirmi çoğalmaya başladı diye sormak isterim.
  • jarkaman J kullanıcısına yanıt
    Klavye mouse uyumlu mu oyun değil diye biliyorum?
  • Orjinde değil ama piyasada çok fazla cihaz var bunu sağlayan
  • jarkaman J kullanıcısına yanıt
    Xim flaan gibi anladim hocam bende destek var sandım.
  • Apex Legends | Stories from the Outlands – “Good as Gold”

Apex Legends Season 8 – Mayhem Launch Trailer

• Apex Legends Season 8 – Mayhem Oynanış Fragmanı

Meet Fuse – Apex Legends Character Trailer

• Apex Legends Anniversary Collection Event Trailer

• Merhaba Ps hesabim ile apex hesabim birbirinden bagimsiz midir? Ps hesabindan ayri olarak apex
    hesabimi satabilir miyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.