Şimdi Ara

AÖF YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
6
Favori
36.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: the_wind222

merhaba arkadaşlar,

1. sınıfa ait ana kaynak ve yardımcı kaynaklardan (murat yayınları, egem yayınları, karacan yayınları) oluşan kitaplarımı ayrıca ekampuste bulunan ve çıktı aldığım; ünite özetleri, açıklamalı sorular, yaprak testler vs. her şeyi ihtiyacı olan veya bu bölümde okumak isteyen bir arkadaşa vermek istiyorum. kitaplar güz ve bahar dönemlerini yani 1. sınıfın tamamını kapsamaktadır.

ünite, kitap, ekampus veya ders içeriklerinde herhangi bir değişiklik olmazsa alacak arkadaşın yapacağı tek şey 2017 çıkmış sınav sorularından çıktı alıp bu kaynaklarla çalışmak. ders bazında isteyen arkadaşa yardımcı olamam. almak isteyen hepsini toplu olarak alır.

istanbul anadolu yakasındayım. elden teslim etmeyi tercih ederim. aksi durumda karşı ödemeli kargo baya tutacaktır. (ağırlıktan dolayı)

1. sınıfa ait sorusu olan arkadaşlar varsa da yardımcı olmaya çalışırım.

teklifim hala geçerlidir arkadaşlar.

• CRhackSH kullanıcısına yanıt
    hayır yani aynı okulda farklı bir bölüm okuyacağım hukuk muhasebe aynı dersi tekrar görmenin ne anlamı varki... burda biraz saçma olmuş bu iş istiyorum okumak ama sil baştan aynı dersleri görmek malesef yorucu ve yıpratıcı bir iş.
  • cem650 kullanıcısına yanıt
    Eğer o derslerden muaf olsaydınız okul en fazla 1-2 senede biterdi o zamanda aöfnin bi anlamı olmazdı. Kazançları azalıyor çünkü onların. Malum her dönem binlerce kişiden para alıyorlar.
  • ozgur561 kullanıcısına yanıt
    istesinler verelim şimdi hiç kazanamıyor mesela ben girmedim ve ödeme yapmıyorum... olsaydı 2 senede olsa kazanç sağlayacaktı.
  • cem650 kullanıcısına yanıt
    yök başkanı ol sen ciddiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: CRhackSH

yök başkanı ol sen ciddiyim

beyni alınmış adamlar malesef orda olur bu hep böyledir..
  • yanlış anlamayın ama . aöf yönetim bilişim sistemleri okuyarak ybs bölümü gerekliliklerine ve amaçlarına ulaşacağınızı sanıyor musunuz? bi kere aöf adam akıllı eğitim mi veriyor bir şeyler öğreneceksiniz örgün okuyanla bir olacaksınız? hadi diyelim kitaptan bakıp biraz öğrendiniz. aöf yönetim bilişim sistemlerini kim ciddiye alır ? kim size iş verir? o kdar örgün eğitimde adam varken. alacağınız aöf diploması askerlik ve devlet kapısı dışında işinize yaramayacak aksini iddia eden varsa bizi aydınlatsın. hobi olarak okuyacağım diyenlere de bişey denilemez okunabilir.
  • quote:

merhaba arkadaşlar,

1. sınıfa ait ana kaynak ve yardımcı kaynaklardan (murat yayınları, egem yayınları, karacan yayınları) oluşan kitaplarımı ayrıca ekampuste bulunan ve çıktı aldığım; ünite özetleri, açıklamalı sorular, yaprak testler vs. her şeyi ihtiyacı olan veya bu bölümde okumak isteyen bir arkadaşa vermek istiyorum. kitaplar güz ve bahar dönemlerini yani 1. sınıfın tamamını kapsamaktadır.

ünite, kitap, ekampus veya ders içeriklerinde herhangi bir değişiklik olmazsa alacak arkadaşın yapacağı tek şey 2017 çıkmış sınav sorularından çıktı alıp bu kaynaklarla çalışmak. ders bazında isteyen arkadaşa yardımcı olamam. almak isteyen hepsini toplu olarak alır.

istanbul anadolu yakasındayım. elden teslim etmeyi tercih ederim. aksi durumda karşı ödemeli kargo baya tutacaktır. (ağırlıktan dolayı)

arkadaşlar,

halen günceldir. yeni kayıt olmuş ve/ya olacak ve ihtiyacı olan bir arkadaşım faydalansın isterim. herhangi bir ücret istemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_wind222 -- 3 Ekim 2017; 13:41:22 >

• the_wind222 T kullanıcısına yanıt
    Slm bu yıl kayıt yaptırdım bölüme. Elinizdeki kaynakları alabilir miyim. Yalnız ben ankaradayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

merhaba arkadaşlar,

arkadaşlar,

halen günceldir. yeni kayıt olmuş ve/ya olacak ve ihtiyacı olan bir arkadaşım faydalansın isterim. herhangi bir ücret istemiyorum.

Kaynakları alabilir miyim

• quote:

Orijinalden alıntı: nzfclp

quote:

quote:

merhaba arkadaşlar,

arkadaşlar,

Kaynakları alabilir miyim

pm gönderdim.

• Tavsiyeye ihtiyacım var yardımcı olur musunuz ?

2 yıllık bilgisayar teknolojisi okudum ve bittiği yani bu sene ösys ile makü ybs ye yerlestim. Burda devam etmemi mi tavsiye edersiniz ?

Yada dgs ile aöf ten mi ybs ye devam etmeliyim acil yardım bekliyorum ??

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkhn003

Tavsiyeye ihtiyacım var yardımcı olur musunuz ?

2 yıllık bilgisayar teknolojisi okudum ve bittiği yani bu sene ösys ile makü ybs ye yerlestim. Burda devam etmemi mi tavsiye edersiniz ?

Bence; eğer mümkünse örgün okumanız daha faydalı olacaktır.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gkhn003

Tavsiyeye ihtiyacım var yardımcı olur musunuz ?

Bence; eğer mümkünse örgün okumanız daha faydalı olacaktır.

Teşekkür ederim hocam tavsiyeniz için..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • the_wind222 T kullanıcısına yanıt
    teklif hala geçerliyse ben de talibim. hatta daha önce de size pm göndermiştim ama görmediniz sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: shinyy

teklif hala geçerliyse ben de talibim. hatta daha önce de size pm göndermiştim ama görmediniz sanırım

Merhaba,

Özel mesajlarımı tekrar kontrol ettim ama mesajınızı göremedim.

Maalesef formdan bir arkadaşa söz verdim. Eğer almazsa bir başka arkadaş da sırada bekliyor :) Bir değişiklik olursa mutlaka haber veririm.

• iRoNMaSTeR İ kullanıcısına yanıt
    Yönetim bilişim sistemlerine mi kayıt oldunuz?
  • Şuan okuyan var mı? Yani PDF kitaplara erişmi olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maximus8282

Şuan okuyan var mı? Yani PDF kitaplara erişmi olan?

Buyrun benim
  • Bana kitapları gönderebilecek biri var mı? Okumak için?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.