Şimdi Ara

AÖF YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
6
Favori
36.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler anadolu üniversitesinin sitesinde zorunlu almanca fransızca görünüyor ve birde ingilizce var 3 dil derside zorunlu mu gerçekten?
  • Sınavlar nasil gecti arkdaslar bugunku oturum zordu sanki
  • Hocam bugün değil de dün Genel Muhasebe her zamanki gibi zordu. YBS 1.sınıfım
  • YBS için kaynak önerebilecek var mı? Çalıştığım için AÖF'ün kitaplarından özet çıkaramıyorum.
  • Sınavlarınızda 1 dersden kaç net bırakırsanız o dersi geçmiş oluyorsunuz?e-kitaplar sınavlar için yeterli mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buzkırıcı

Sınavlarınızda 1 dersden kaç net bırakırsanız o dersi geçmiş oluyorsunuz?e-kitaplar sınavlar için yeterli mi?
    6 tane min netin olacak. 30 altı direk FF
  • arkadaşlar merhaba,

aöf işletme lisans bitirdim. şimdi 2. üniversite olarak ybs okumak istiyorum muhafiyet dersleri yapılırmı ve kaçtane yapılır ben şimdi derslere baktım işletme de gördüğüm çoğu ders YBS de var bunları tekrarmı göreceğim sizce.

yardımlarınız için şimdiden saolun
  • Mirliva7 M kullanıcısına yanıt
    yahu kafası karışık arkadaşım :) baba gibi bölüm seçmişsin aslanlar gibi mühendislik okuyorsun ne işin var senin burda .. :)
  • Merhabalar,

Bilgisayar Programcılığı ön lisans mezunuyum.

7 senedir bir firmada 4,5 sene bilgi işlem teknisyeni olarak 2,5 senedir de otomasyon teknisyeni olarak çalışıyorum.

DGS ile bu sene YBS lerine geçiş yapmayı düşünüyorum.

Bu şekilde tercih edip bu bölüme devam eden arkadaşlar var mıdır?

Derslerin saydırılması gibi bir durum söz konusu mu?

En korktuğum olayda Matematik Bu dersten yırtma imkanımız var mıdır?

Bilgi veren arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
  • cem650 kullanıcısına yanıt
    Hocam yeni mezun oldum cevap vereyim.

evet muhafiyet derslerin olacak ancak hepsi değil sadece inkilap, yabancı dil bir tane daha vardı onu saydırabiliyorsun. Örneğin mat1 mat2 okuduğun halde tekrar alacaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Korsan Cenaze

Merhabalar,

Bilgisayar Programcılığı ön lisans mezunuyum.

7 senedir bir firmada 4,5 sene bilgi işlem teknisyeni olarak 2,5 senedir de otomasyon teknisyeni olarak çalışıyorum.

DGS ile bu sene YBS lerine geçiş yapmayı düşünüyorum.

Bu şekilde tercih edip bu bölüme devam eden arkadaşlar var mıdır?

Derslerin saydırılması gibi bir durum söz konusu mu?

En korktuğum olayda Matematik Bu dersten yırtma imkanımız var mıdır?

Bilgi veren arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
    Bazı dersleri saydırabiliyorsun. inkilap, yabancı dil, vs. ancak matematiği saydıramazsın. Sana kötü bir haber söyleyeyim. YBSdeki matematik ortalamaları genelde yüksek. 77 ile BB gelmişti afallamıştım.

• abdomin25 kullanıcısına yanıt
    Matematik haricinde diğer derslerde zorluk çekeceğimi düşünmüyorum.

Matematik'de artık biraz çalışma ve şans ile atlatılacaktır
  • abdomin25 kullanıcısına yanıt
    ozaman dgs ile geçiş yapayım 3. sınıftan başlarım artık.
  • Merhaba,AÖF Web tasarım ve kodlama bölümü öğrencisiyim DGS ile Anadolu AÖF YBS bölümüne geçmeyi düşünüyorum kaçıncı sınıftan başlarım ? kaç ders saydırabilirim ? kaç yılda biter sizce ? teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: noapte

Merhaba,AÖF Web tasarım ve kodlama bölümü öğrencisiyim DGS ile Anadolu AÖF YBS bölümüne geçmeyi düşünüyorum kaçıncı sınıftan başlarım ? kaç ders saydırabilirim ? kaç yılda biter sizce ? teşekkürler

Yanıt alabildiniz mi?

• Nakahella kullanıcısına yanıt

Web tasarımı kodlama bitirdim.DGS ile YBS ye geçtim 3.sınıftan başlıyorsun.Sadece Atatürk ilk./ Mate. ve ing. derslerinden muafsın web tasarımı kodlama bölümünde alıp geçtiğin birçok aynı dersi tekrar almak zorundasın asla kabul edilmiyor 7-8 tane aynı dersi tekrar vereceksin :) YBS de 5. dönemden itibaren dersleri alıyorsun diğer önceki dönemlerin derslerinden de sorumlu olmuyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 22 Temmuz 2021; 11:14:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41A94D448

Web tasarımı kodlama bitirdim.DGS ile YBS ye geçtim 3.sınıftan başlıyorsun.Sadece Atatürk ilk./ Mate. ve ing. derslerinden muafsın web tasarımı kodlama bölümünde alıp geçtiğin birçok aynı dersi tekrar almak zorundasın asla kabul edilmiyor 7-8 tane aynı dersi tekrar vereceksin :) YBS de 5. dönemden itibaren dersleri alıyorsun diğer önceki dönemlerin derslerinden de sorumlu olmuyorsun

Anladım, ilk 2 senenin derslerinden sorumlu değilsek problem değil son 2 seneyi okuyup bitirmiş oluyoruz o zaman. Bu yıl başlayacağım ben de. :)

• Merhaba arkadaşlar bende DGS ye girdim bu sene

EA dan 175 180 gibi bişi alıyorum geçen sene EA dan 161 ile almış birde Kafkas üni uzaktan eğitim YBS gördüm sizce hangisi daha mantıklıdır ?

• NonFlyingGhost kullanıcısına yanıt

AÖF daha mantıklı

• Arkadaşlar ben kayıt olacağımda şimdi kaynaklar veya çalışma sitiliniz nasıl yani nasıl çalışmalıyız.Öğrenebilirmiyim geçmiş sınav sorularınamı yoksa ünite ünite kitaplardanmı ?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.