Şimdi Ara

AÖF ve Askerlik Hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamun aleyküm arkadaşlar. Ben Anadolu Ünv. açıköğretim 4. sınıf öğrencisiyim. Bugün posta kutuma askerlikle ilgili böyle bir kağıt geldi. Pek birşey anlamadım. Askerliğimin Tecilli olduğunu sanıyordum. 3. sınıfta bir sıkıntı çıkmadı. Bu sene neden böyle birşey gönderdiler. Ne yapmam lazım? Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.
     AÖF ve Askerlik Hk.

• Öğrenci belgeni al tecil ettir en yakın askeri şubeden e devlettende takip et orada tecilinin bitmesine günü gününe e devlette yazar eğer daha varsa onunda çıktısını al öğrenci belgesi daha önemli bu kadar telefon edip bilgide alabilirain google da tel numaraları şube şube kolaygelsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Volkan1x V kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. E devletten baktım 31/12/2016 tarihine kadar askerlik işlemleri yönünden bir sakıncası yoktur yazıyor. Yine de şimdi gitmem gerekli mi ?
  • yaş kaç
  • 22
  • Overlord06 kullanıcısına yanıt
    sen liseyi açıktanmı bitirdin hocam bende şuan mesleki açık lise 1. sınıftayım yaş 18
  • yok normal bitirdim. 2 yıl üniv örgün gittim. 2 yıldır açıktan okuyorum.
    20 yaşında staja gideceğim ozamanlar kağıt gelirse tecil hakkım olur değilmi hocam ?
  • bence okulu uzat
  • Lise biter bitmez sen en yakın şubeye git nolur nolmaz.
  • CrystaliZ kullanıcısına yanıt
    Okul uzuyor zaten alttan derslerim var.
    hocam lisenin bitmesine daha çok var stajdan sonra mezun olacağım gibi ama bu sefer normal sınavları vermemiz lazım onlarıda verince diplomayı alırım lşimdi bana kağıt geldiğinde öğrenci belgesiyle askerlik şubesinemi gitmem gerekiyor yoksa otomatik olarak tecil olurmu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 25 Mayıs 2016; 14:24:41 >
    AÖF öğrenci sayfasında aktif mi görünüyorsun?

aslında Aöf öğrencilerin tecillerini kendisi yapıyor ama arada böyle şeyler oluyor.
    askerlik şubesini arayıp durumunu tam öğren eğer gerekiyorsa AÖF bürosundan bunun için belge alabilirsin.
    Evine o kağıt geldiği sürece gitmen gerekir devletgözünün yaşına bakmaz bi yoklama ya takılırsın durduk yere kaçak damgası yersin gitmende büyük bir fayda var gittiğin zaman tecil kağıdı al yine birşey olursa kanıt olsun devler işleri çok sakattır gitsem mi gitmese mi diye düşünürsen ceza makbuzunu görünce koşa koşa gidersin ama iş işten geçer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normalde Anadolu Üniversitesi askerliği tecil ettiriyor aslında. Muhtemelen yakın zaman içinde sizinkini de tecil ettirir. Yine de takipte kalmakta fayda var.
  • kurtbey22 K kullanıcısına yanıt
    Aöf sayfasında aktif görünüyorum. Dediğiniz gibi yarın arayacağım askerlik subesini. E devlete baktım bu yılın sonuna kadar tecilli görünüyorum. Herhalde uyarı ve bilgilendirme amaçlı gönderilmiş bir kağıt. Ayrıca ilginize teşekkür ediyorum.
  • Volkan1x V kullanıcısına yanıt
    Yarın şubeyi arayıp bilgi alacağım. Olmadı direkt şubeye gideceğim. E devlette yıl sonuna kadar tecilli görünüyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.