Şimdi Ara

Aof sınava itiraz !!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar büyük ihtimal bir yanlıslık var 3 sınava girdim bu donem. c.tesi girdigim sınavdan 50 almıştım. Pazar saat 10 ve 14 te girdigim sınavlardan 0 ve 6 almışım bu puanları almış olamam. Farklı saatlerde girdiğim sınavlar olduğundan kodlamada da bir yanlışlık yaptıgımı sanmıyorum zaten hep kontrol de ederim bu durumda olan başka birisi varmı . Hiç bu kadar düşük almamıştım çalıştığım bir sınav olarakta aynı günde yapılan 2 sınavında böyle düşük olması olacak iş değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Denver -- 10 Mayıs 2017; 18:21:15 >

• İtiraz edin. Yanılmıyorsam geçen dönem de tarih bölümü 4. sınıfın pazar günü yapılan oturumu yanlış okumuşlardı. Eğer kendinizden eminseniz böyle bir şey olmuş olabilir.
  • Eminim mezun olmaya ramak kalmışken ösym nin yaptıgı şey olacak iş değil.
  • ösym değil Aof okuyor sanırım ama

ben de bir dersten 12.5 almışım, bu kadar kötü geçtiğini sanmıyorum sınavın. şimdi sınav sorularına bakmayı düşünüyorum. aklımda kaldığı kadarıyla ortalama bir not bulurum herhalde.
  • quote:

UYARI
    * Sınava itirazlar 5 iş günü (02-08 Mayıs 2017) içerisinde yapılacaktır. 08 Mayıs 2017 23:59 tarihinden sonra yapılacak itirazlar değerlendirmeye alınmayacaktır.

itiraz süresi geçti diyor. sonuçları ne zaman açıkladılar ki ?
  • mumkun degil puan dusuk geldi ben simdi itiraz ettim hesapladim yanlislik var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turki5hmo

mumkun degil puan dusuk geldi ben simdi itiraz ettim hesapladim yanlislik var

Nasıl itiraz ettiniz acaba ?
  • bana da matematik 2 den 38 puan gelmiş. sorular ekampuse çıktığında kontrol ettim 14 doğru 2 yanlış 4 boşum vardı. nasıl oluyor anlamıyorum itiraz için ne yapmak lazım dilekçe falan mı?
  • Aöf çğrenci sisteminde sınav işlemleri sekmesinden sınav sonuçlarına itiraz ı seçip hangi dersin incelenmesini seçip onayla butonununa basıyorsun

* Açıköğretim Fakültesi Merkez Büro Yöneticiliği birimine dilekçe göndererek

* aofbilgi@anadolu.edu.tr adresine e-posta göndererek

* #sor|izle|öğren sayfasındaki #sorusor bölümünden

Açıköğretim Fakültesi Merkez Büro Yöneticiliğinin Yazışma Adresi: Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Merkez Büro Yöneticiliği Yunus Emre Kampüsü Tepebaşı 26470 ESKİŞEHİR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turki5hmo -- 11 Mayıs 2017; 9:31:36 >
  • Aynı gün girdiğim 2 derse sıfır not gelmiş..imkansınz 0 almam
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

quote:

UYARI
    * Sınava itirazlar 5 iş günü (02-08 Mayıs 2017) içerisinde yapılacaktır. 08 Mayıs 2017 23:59 tarihinden sonra yapılacak itirazlar değerlendirmeye alınmayacaktır.

itiraz süresi geçti diyor. sonuçları ne zaman açıkladılar ki ?

* Sınav sonuclarına itirazlar 5 iş günü (11-17 Mayıs 2017) içerisinde yapılacaktır. 17 Mayıs 2017 23:59 tarihinden sonra yapılacak itirazlar değerlendirmeye alınmayacaktı
  • ARKADAŞLAR EN SON SINAVDA MAĞDUR OLANLARIN SAYISI ARTIYOR HERKES İTİRAZ ETMEYE BAŞALDI.DAHA SONRAKİ SINAVLARDADA AYNI SORUNLARI YAŞAMAK İSTEMİYORSANIZ SINAV SONUÇLARINA AÇIKLANIR AÇIKLANMAZ İTİRAZ EDİN YOKSA HAKKINIZ YANAR BEN MAĞDUR EDİLDİM SİZ DE MAĞDUR OLMAYIN SON SINAVDA ŞİKAYETLER BAYA FAZLA

DİKKAT EDİN İNTERNETTEN ARAŞTIRIN BAYA TEPKİ VE ŞİKAYET VAR........
  • 2 tane dersimin notu düşük geldi hayır sınavdan sonra soru kitapcığını çıkarıp bir de yaptıklarımı işaretleyip notu mu çıkarıyorum yani ama itiraz süresi 8 mayıs sonmuş zaten o tarihten sonra zor açıkladılar itiraz bile edemiyoz
  • .Eray. kullanıcısına yanıt
    kardesim o sinav sorularina itirazdi. tekrar bakarsan sinav aciklandiktan sonra sinava itiraz seceneği mevcut.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • saolasın hocam Allah razı olsn yanlış yere bakmışım 2 derse düşük nottan dolayı itiraz ettim bakalım sonuç ne olacak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.