Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (815. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.700
Cevap
78
Favori
1.064.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 813814815816817
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -Bane

Kitapdaki özet anlatımlar bile çok karışık geldi bana.çok kompleks cümleler ile anlatmışlar.Sona geldiğimde başta ne okuduğumu unutuyorum hele üstünden 2 3 gün geçince hepten siliniyor hafızadan.

Silinmez ara ara tekrar et

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yeni düzenlemeye göre sınavda aöf kimliğini taşımak zorunlu değil değilmi, ben de kimlik var da bu senenin bandrolu yok, bi sorun olmaz umarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drs06

Arkadaşlar yeni düzenlemeye göre sınavda aöf kimliğini taşımak zorunlu değil değilmi, ben de kimlik var da bu senenin bandrolu yok, bi sorun olmaz umarım

olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Anderson

quote:

Arkadaşlar yeni düzenlemeye göre sınavda aöf kimliğini taşımak zorunlu değil değilmi, ben de kimlik var da bu senenin bandrolu yok, bi sorun olmaz umarım

olmaz.

teşekkürler
  • Nerminator N kullanıcısına yanıt
    acaba pop veya reklam engelelyici programmi yuklu browserda engelliyor?_

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MORFEUS -- 24 Kasım 2016; 19:51:15 >
  • Sınava girerken otobüs kartı dahil yasak mı ? üniversite ve kpss sınavı gibi ?
  • MORFEUS kullanıcısına yanıt
    ****er kullanıyorum hocam, alakası olabilir mi?
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    o kadar değil cüzdanda taşıyabilirsin
    telefon akıllı saat yasak tabi
  • sınavda hesap makinesi bile kullanabilirsiniz dandik olanlarından
  • quote:

Bir sorun olmaz

• sınav saaatleri mi değişti? şimdiye kadar hep 9:30 du. bu haftaki sınavlar 14:00
  • quote:

Orijinalden alıntı: altı ok

sınav saaatleri mi değişti? şimdiye kadar hep 9:30 du. bu haftaki sınavlar 14:00

2 ve 4. sınıf derslerin sınavları öğleden sonra, 1 ve 3. sınıfın derslerin sınavları ise sabah yapılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ráise -- 25 Kasım 2016; 14:58:10 >
  • Yeni sisteme göre vizeden eksiye düştüğümüzde finali etkiliyor mu yoksa sıfır puan olarak mı kabul ediliyor arkadaşlar?

• Sayın öğrencimiz, bazı oturumlardaki sınav bina adınız değişmiştir. Sınav giriş belgenizi yeniden almanız gerekmektedir diye mesaj geldi. Önceki ile yenisine baktım ama bir şey değişmemiş. Sizlere de bu mesajdan geldi mi?
  • arkadaşlar yarınki sınavlara girmesem sene sonundakilere girsem nolur?

2. senem bu

okulu bitirmek hayal mi olur :D
  • asasdas kullanıcısına yanıt
    keşke bana da gelseydi, bina adı ytü davutpaşa kampüsünde "kışla binası" diye geçiyor ama kampüsün krokisinde öyle bi yer yok yoğun çalıştığımdan önceden gidip göremedimde mekanı çok aramasam bari, ya da öyle bi yer var mı? bu da ayrı bi konu
  • ekampüs kasıyor
  • hein34 kullanıcısına yanıt
    İşin tuhaf tarafı değişmemiş. İlk aldığım pdf ile bugün mesajdan sonra baktığım aynı. Yarın bir kıllık olmasa bari.
  • Pazar gunu tbt sinavim var.Bu donem de orgunden tbt dersi aldim ve vizesine girdim.Simdi nolacak sormayi unuttum buroda

• quote:

Orijinalden alıntı: Kroton

ekampüs kasıyor

son dakika ders çalışayım dedim millet abandı arkadaş anlamadım bu işi
  • 
Sayfa: önceki 813814815816817
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.