Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (790. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.700
Cevap
78
Favori
1.063.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 788789790791792
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Neden gitmiyorsun tekrardan 40 alip can egrisinden cc falan dusse o dersini vermis sayiliyorsun bir daha karsina cikmiyor ileride ortalamaya cok ihtiyacin olacak....

Aöf de sinif gecilmez Derslerden gecilir gectigin ders birdaha karsina cilmaz bilginize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MORFEUS -- 3 Haziran 2016; 21:54:29 >
  • Her şıktan 4 er tane hala gecerlimi karisikmi acaba yarin ona gore cevaplama yapabilirim kararsiz kaldiklarimda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MORFEUS

Her şıktan 4 er tane hala gecerlimi karisikmi acaba yarin ona gore cevaplama yapabilirim kararsiz kaldiklarimda ?

Bu sene kalktı o kardeşim. Her şıktan eşit doğru yok artık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • baris195 kullanıcısına yanıt
    Vizelere cok iyi calistim dedigin gibi enerji orada tukendi simdi sorulari okuyasim gelmiyor sinava son saatler kaldi uyamakla calismak arasinda gidip geliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MORFEUS kullanıcısına yanıt
    Cevabinin dogru oldugundan yuzde yuz emin oldugunuz sorulari isaretleyin cozmediginiz sorularin cevaplarini da hangi şıktan az isaretlemisseniz onlari isaretleyin

• Sirf Ekampusdeki deneme sınavları ve geçmiş sınav sorulrina bakarak bir çok ders yüksek notla gecilebilir

• her sene kalıyorum ya vize calısırım final calısmam ya final calısırım vize calısmam
    son iki sene sıkı calıscaktım zaman hızlı geciyor
    hepsini a yapıp 20 aldıgım 3 dersi bosverdimde 4 dersi son bir hafta cabayla 40..45..60 aldıklarımı tam vercektim
    bu son bir ay yine calısamadım.il dısında bir hafta gecti
    sonraki hafta arkadasın dukkanda gecti
    gecen hafta ev esya islerle gecti
    bu haftada tv..muzik.sinema ile gecti
    bilgisiz girince 20..30 neye yarar.cok bilgisiz girdim olmuyor
    gecmis sınav kitapda aldım.adamların sagı solu belli olmuyor
    bazen kolay bazen sor

sabah evden cıkıp oyalancam uykuda var isim zor

• Merhaba arkadaslar bir konuda fikirlerinizi almak istiyorum .Mesela bir kişi sınavda kopya çekiyor sınav görevlileri farketmedi ama siz farkettiniz böyle bir durumda kalsaydınız ne yapardınız?
  • Görmezden gelirdim..Aof sonuçta salla geç
  • Vizeler kolaydı final çok zor sormuşlar
    Çıkmış soruları bile değiştirip sormuşlar cevapları kelime oyunu yaparak değiştirmişler ...
    Anlaşılan okul uzayacak

• Türk dili 2 çok kötü geçti benim.İlk sınav 40 bu sınavdan 40 alsam yine yeter ama daha düşük bekliyorum.
  • bu sefer gerçekten zordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emphire

Türk dili 2 çok kötü geçti benim.İlk sınav 40 bu sınavdan 40 alsam yine yeter ama daha düşük bekliyorum.

Aynen türk Dili çok kazıktı.40 yetmeyebilir vize biraz daha yüksek olsaydı keşke aslında vize kolaydı.

• Türk Dili - 2 fazla zor değildi bence ama etkili iletişim teknikleri biraz terletti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Renegade Havoc -- 4 Haziran 2016; 16:52:13 >
  • Şu sınava öyle insanlar giriyor ki tam dayaklık yaşına bakmadan kafasını kırasım geliyor.Yan sıraya orta yaştan az daha büyük biri oturdu.Adam(!) soruları idrak etmeye çalışırken tiyatro oynar gibi elini kolunu hareket ettiriyor sanki sessiz sinema anlatıyor.Konsantre filan kalmadı.Kimse de bişe demiyor ellerini bir indiriyor bir kaldırıyor yanlara açıyor sanki testle kavga halinde.Çıldırmamak elde değil ya vallahi tam dövmelik.
  • raunk kullanıcısına yanıt
    şimdi baktım da ilk sınav 65 miş. Ab dersi ilk sınav 40.

Bir tek dün ve bugün biraz çalışabildim derslere.Etkili iletişim ve türkiye ekonomi pek zor değildi.Derslere çalışamadım ama ilk sınavlara güveniyorum.

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emphire

şimdi baktım da ilk sınav 65 miş. Ab dersi ilk sınav 40.

Bir tek dün ve bugün biraz çalışabildim derslere.Etkili iletişim ve türkiye ekonomi pek zor değildi.Derslere çalışamadım ama ilk sınavlara güveniyorum.

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu

Benimde vize 65. Final zor olduğu için ortalama düşer büyük ihtimalle

• Dün bir tane final çıkmış soru testi çözdüm 2-3 tane çıktı sanırım sınavda,ulan keşke daha önceden çözseymişim,yense şimdi başka derslere ait soruların hepsini çözüyorum
  • Sinavlari zorlastiriyolar ya valla gecen yillardaki sorular basit bu sene hazirliyan mi degisti bu aof gittikce zorlasiyor valla en sinir oldugum sanki osym sorusu iki sik arasinda kaliyom tam bilgim yoksa adamlar oyle bir koyuyor ki ikide olabilir yani yakin cvplar ikilemde birakiyor adami ben de oyle oldumu genelde yanlis isaretliyom bir bakiyorum digeri

• Ben normalde hep çıkmış çıkan sorulara çalışıp girerdim ve geçerim ama bu sınav çok çok zordu . Çıkan 1 2 soru vardı fakat onları zorlaştırıp sormuşlar yarınkilerde böyle olacak büyük ihtimal
    Ulan inşallah en az 35 alırız da geçeriz ya. Valla bu okul gittikçe zorlaşıyor

• 
Sayfa: önceki 788789790791792
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.