Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (791. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
17.701
Cevap
78
Favori
1.063.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 789790791792793
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ okuyorum

SAĞLIK HİZMETLERİ PAZARLAMASI
    İKTİSADA GİRİŞ 2
    SAĞLIK HUKUKU

iktisada giriş 2 çok çok zordu
    dönem boyu yaşar üni. danışmalık hizmetlerine katıldım ilk sınavım 65 ama bu çok kötüydü ya
  • Maliyet yonetimi 2 de calistigim sorulardan cikti ama genel muhasebe 2 den korkuyorum valla yaptim ama allaha emanet :D
  • Türkiye Ekonomisi ,Maliyet yönetimi ,Genel muhasebe 2 aşğı yukarı çıkmış soru ve e kampüsdeki sorulardı ... bilindik sorulardı ama gel gör ki Etkili iletişim tekniklerinin hepsi yeni hazırlanmıştı ...
  • Etkili iletişim teknikleri dersinden emin olduğunuz cevaplar neler?
  • 4 yillik uniyi usten ders alarak 3 senede bitirdim, her sene takdir aldim bana gelen giden yok. Neye gore cagiriyorlar acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye ekonomisi ve finansal tablolar analizi derslerim 45 idi. Bugün Türkiye ekonomisinde batırdım, yarın da finansal tablolar da batıracağım gibi hissediyorum. Ne kadar çıkmış soru çözsem de karmakarışık bir ders. 8 ünitenin özetini okudum, ona rağmen geçebileceğime inancım yok. Denemelerde bir şekilde 45 çıkarıyorum ama bence o da şansa :D Bakalım yarın göreceğiz, koşullu falan nasıl olursa olsun geçip kurtulmak istiyorum. Yoksa bu dersleri vermek kolay olmayacak benim açımdan.
  • FF sınırı 35 değil mi? Mesela 35.5 ortalaması olan FF almıyor?

Edit: Gerek kalmadı.

"Yeni sistemde, öğrencilerimizin bir dersten başarılı sayılabilmesi için 35,00 ya da üzerinde başarı puanı alması gerekmektedir."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Renegade Havoc -- 5 Haziran 2016; 9:41:35 >
  • Ya bu aof iyice zorlaştı eskiden ders geçme sinri 25 ti bu sene 35 oldu 10 puan birden yükseldi 10 puan diyip geçmeyin 2 soru demek 10 puan birde eskiden çıkmış sorular bolca çıkardı şimdi alakası yok hep yeni sorular acayip acayip siklar nerdeyse KPSS kadar kazık sorular geliyor zamanında kolayken bitiren bitirdi

• SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ okuyorum

dün iktisada giriş 2 de canımızı okuyan sistem bugün matematik 2 de çok büyük kıyak yaptı ve sorular çok kolaydı :D
  • Kalırsam ab ve türk dili2 den kalırım.Bari bir tanesinden kalsam tek ders sınavına girerim...
  • Stratejik Yönetim 2 dersinin d kitapçığında çok c ve d şıkkı vardı farkeden oldu mu acaba yoksa ben mi yanlış yaptım

• Vize 75 finalde 25 aldım varsayalım direk kalıyor muyum
    35 olmadığı için ?

• ßyİsMaİLCaN ß kullanıcısına yanıt
    22,5 + 17,5 = 40 geçiyorsun işte?
  • Renegade Havoc R kullanıcısına yanıt
    Hocam söyle bişey vardı
    Notu 35 olmayan geçemiyor deniyor
    Mesela finalden 35 alamadım direk kalacak miyim
    Yoksa vize final ortalaması 35 olmayınca mi kalınıyor onu anlayamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: ßyİsMaİLCaN

Hocam söyle bişey vardı
    Notu 35 olmayan geçemiyor deniyor
    Mesela finalden 35 alamadım direk kalacak miyim
    Yoksa vize final ortalaması 35 olmayınca mi kalınıyor onu anlayamadım

Ortalama 35 ve üstü olunca geçiyorsunuz final sınavından 35 alamayınca değil
  • arasınavı çok erken açıklamışlardı kaç gündü
  • ßyİsMaİLCaN ß kullanıcısına yanıt
    Vizenin %30 + finalin %70'ini toplayıp çıkan sayıyı dikkate alıyorsun, sadece final olsa vize sınavının anlamı olmazdı. :)
  • netell kullanıcısına yanıt
    16-17 nisan sınav
    25 nisanda açıklanmıştı sonuçlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jose Mari

4 yillik uniyi usten ders alarak 3 senede bitirdim, her sene takdir aldim bana gelen giden yok. Neye gore cagiriyorlar acaba.

Ortalamasi iyi olanlara geliyor 3.80-4.00 gibi. 1200kisi ile sinirli katilim

• Arkadaslar eski kitaplarimi aof burosuna vermek istiyorum ama aliyorlar mi eski aof kitaplarimizi, okulum bitti..

• 
Sayfa: önceki 789790791792793
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.