Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (609. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.700
Cevap
78
Favori
1.063.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 607608609610611
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kitapları ve öğrenci kartını hemen kayıta gittiğimizde alabiliyormuyuz ?
  • Sınavlara hazırlık nasıl gidiyor arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: StoryLine

Kitapları ve öğrenci kartını hemen kayıta gittiğimizde alabiliyormuyuz ?

kitapları alabilirsin fakat öğrenci kartını kasım sonu gibi vericeklermiş
  • 94 doğumlu kişiler askerlik tecil kağıdı alması gerekiyor mu büroya götürürken?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben bugün başladım çalışmaya 1 ünite eksildi
  • aöf bürolar c.tesi günleri açık mı acaba? ayrıca ümraniye aöf de kitaplar mevcut mudur yarın gidip alsak?
  • kitapları aldınız mı ya ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, çıkmış sorulardan hiç çıkıyor mu? ayrıca derslere çalışırken yardımcı kaynak a ihtiyaç duyuyor musunuz? gerek var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KillForYou!

Muafiyet sadece AİİT, Türk Dili, İngilizce için var.

Önlisans mezunu 3 sınıftan basliyorken
    Lisans mezunu 3 dersten muaf oluyor demek bu kadar sacma yonetmelik olmamalı

• bilbar B kullanıcısına yanıt
    Ben geçen sene sonunda Kocaeli Aöf bürosuna sorduğumda bu yanıtı verdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KillForYou! -- 8 Ekim 2014; 23:26:43 >
  • Ümraniye büroda kitaplar mevcut alabilirsin yarın
  • Arkadaşlar bende kız arkadaşımda dgs ile işletmeye kayıt olucaz ama benim başvuru formumda dikey geçiş doğrudan kayıt yazıyor kız arkadaşımın başvurusunda dikey geçiş fark ders yazıyor . Ben halkla ilişkiler ve tanıtım dan geçiş yapıyorum o biyomedikal cihaz teknolojilerinden geçiş yapıyor bununla ilgili bişey mi acaba?Birde fark ders alıcaksa bu dersler neler olur?
  • örgünde azami sürem doldu askerliği aöf kendi tecil ediyor mu?

• axelfoly kullanıcısına yanıt
    Ben bir ay önce başladım yani 5 Eylül'de başlamıştım.
  • Beyler merhabalar, açık öğretimde2. üniversite için kayıt yaptırıcam, 2 yıllık bilgisayar programcılığı okuyorum şu an, 2. üniversitede 4 yıllık bir bölüme kayıt yaptırmak istiyorum, hangi bölümler 4 yıllık bilmiyorum, yardımcı olabilecek var mı?
  • Arkadaşlar 2 yıllık bilgisayar programcılığından mezunum. açıköğretime gitcem ama hiç birşey bilmiyorum biraz araştırdım ama pek vaktim yok.
    Yaş 20 askerlik durumum ne olcak açıköğretime geçiş yapınca tecil ettiriyormu okul ?
    ikinci üniversite nedir bilgisayar mezunuyum ikinci üniversitede herhangi bir bölüme gidip lisans diploması alabilirmiyim ?
    bu süreçlerde benim neler yapmam gerek??
    Yardım sever vatandaşları bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

Arkadaşlar, çıkmış sorulardan hiç çıkıyor mu? ayrıca derslere çalışırken yardımcı kaynak a ihtiyaç duyuyor musunuz? gerek var mı?

çıkmış soru cok nadir çıkıyor 1 2 tane belki bazı derslerde yardımcı kaynak falan kafanı bulandırma direk okulun ana kitaplarından çalışman daha yararlı olur
  • Arkadaşlar makine mühendisliği mezunuyum ek olarak açıköğretimden işletme okumayı düşünüyorum. 2 yıllık ve 4 yıllık arasında ne tarz bir farklılık var bilgilendirebilecek olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KillForYou!

Ben geçen sene sonunda Kocaeli Aöf bürosuna sorduğumda bu yanıtı verdiler.

anadolu.edu.tr dediğin gibi 4 ders için yazıyor baska bi şey buladım

yarın bi umut büroya gidip bi sorayım aklımda kalmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilbar -- 9 Ekim 2014; 18:19:18 >
  • Beyler ben 1. sınıf iktisat okucam geçen sene kayıt olmuştum kaldım bu sene tekrar kayıt yeniledim kitap almadım daha aöf binasına gidip alabilirmiyim son gün tarihi diye birşey varmıydı?
  • 
Sayfa: önceki 607608609610611
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.