Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (547. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.700
Cevap
78
Favori
1.063.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 545546547548549
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bence gayet güzeller.
  • KillForYou! kullanıcısına yanıt
    Önlisans'tayım, yani mezun olma durumum var. 2+2 yapacağım. Tek ders sınavına gireceğim öyleyse.
    1 soru yapamadık şaka gibi...

Cevap için sağ ol.
  • KillForYou! kullanıcısına yanıt
    Peki hocam son bir soru. Hukukun temel kavramları ilk dönemindi önümüzdeki sezon ilk dönem sadece onu, diğer dönem kalan ikisini mi vericem?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KillForYou!

quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Beyler halim nicedir? Tekrar diyor ama

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu

edit: yani 2. sınıfa geçemiyor muyum?

Geçemiyorsun. 2. sınıftan ders almayacaksın. Sadece 1. sınıftan FF DD DC ve CD derslerini alacaksın.

nasıl geçemiyor? sadece 2 dersi ingilizce 2 ile radyo ve televizyonu seneye tekrar alacak sadece diğer tüm derslerden geçmiş işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tizar

quote:

quote:

Geçemiyorsun. 2. sınıftan ders almayacaksın. Sadece 1. sınıftan FF DD DC ve CD derslerini alacaksın.

nasıl geçemiyor? sadece 2 dersi ingilizce 2 ile radyo ve televizyonu seneye tekrar alacak sadece diğer tüm derslerden geçmiş işte.

2013 2. dönem sonundaki "Tekrar" ın anlamı nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: smyrna

İkinci sınıfım, gno 2.40 ve başarılı yazıyor. Fakat ticaret hukuku dersinden 1 soru ile kaldım. 35 almam gerekirken 30 aldım.
    Şimdi tek ders sınavına mı gireceğim?

tek ders sadece 4.ncü sınıfta mezun olabilecekler için sizde böyle bir şans yok.kaldığınız dersi seneye tekrar alacaksınız
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ortalaması 2.00 altı olduğu için ff, dd, dc, cd olan dersleri tekrar alacağı anlamına gelir. geçmiş işte seneye 2 ders fazla görecek o kadar. güz dönemindeki cc altı dersleri de gelecek güz dönemi tekrar alacak o dönemden kaç dersi kaldığını kendi bilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tizar -- 20 Haziran 2014; 21:32:29 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Tekrar demek ordaki kaldıgın tüm dersleri seneye tekrar alıcan demektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

30 puan aldığı ders "FF" gelmiş...25 ve altı alınca FF olmuyor muydu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çağrı.K

Bir sene uzamaz. Tek ders sınavına girip mezun olabilirsin.

iki ders var ff :(
    birisi güz biriside bahar dönenimden
    bir soru daha bilseydim tek ders sınavına girebilirdim ama bu şekilde imkansız halbuki ortalamam 2 nin üzerinde
  • Renegade Havoc R kullanıcısına yanıt
    Valla bilmiyorum hocam ya moralim bozuldu. Püff son sınava çalışmıştım sözde.
  • Beyler notlarımı koyacam ama dayak yerim diye tırsıyorm
  • Derslerini geçen ve mezun olan tün arkadaşları tebrik ederim. Diğer arkadaşlara da Allah zihin açıklığı ve gayret versin inşallah

Benim sorum şudur lütfen bilenler vakit ayırsın
    Ben tüm derslerimi geçtim.GNO ise 3,70

1- Diploma da not ortalaması veya Yüksek Onur Diploması gibi bir şey yazar mı?
    2- Bu not ortalaması bir işime yarar mı? Özellikle yüksek lisans yapmak istesem bu not ortalamasına sahip olduğum için sınava girmeksizin devlet okullarında yüksek lisans yapabilirmiyim?

Lütfen yardımcı olun şayet böyle bir hak varsa heba olmasın.
  • Beyler diplomaları ne zaman verirler haftaya dayanalım mı büroya diplomalarımızı istiyoruz diye ?

• quote:

AÖF te yeni sistemde sınıf geçme değil ders geçme olayı var ortalaman 2.00 ın altında olduğu için güz dönemindeki DD DC FF FD (F'li notlarda ortalama fark etmiyor her türlü almak zorundayız) derslerin varsa bunları bir daha alman gerekiyor eğer AKTS yani kredin yeterli olursa 2. sınıf güz döneminden ders alabiliyorsun.
  • Nike kullanıcısına yanıt
    Şuan umut var mı yani? AKTS kredisi nedir hocam fazla ilgilenmedim bu sene
  • AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu

• Arkadaşlar tüm mezun olanları kutlarım diğer herkese de başarılar dilerim..benim bir sorum olacak..şu sınav giriş yeri düzelir yarına tahminimce..mezun olduğumuz bir yerde yazacak mı..ozellikle öğrenci durumu aktif olan yer mezun olarak mı karşımıza çıkacak..bilgisi olan arkadaşlar olursa teşekkür ederim..

• ReCKLeSS17 kullanıcısına yanıt
    Önlisansım ama? Bir önceki mesajımda yazmıştım... Yarın büroya da gidip soracağım. Açıktır herhalde.
  • HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    AKTS yada ECTS derslerin yanında yazan kredi sayısı hocam yani 3, 5, 4 vs bunların toplamı maksimum 45 olacak şekilde ders alabiliyorsun bir dönemde. 2. sınıfa geçtin o konuda sıkıntı yok ama dediğim gibi eğer güz döneminde aldığın derslerde DD DC gibi notlar varsa o dersleri tekrar alacaksın.
  • 
Sayfa: önceki 545546547548549
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.