Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (526. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.700
Cevap
78
Favori
1.063.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 524525526527528
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: felipemassa

quote:

Orijinalden alıntı: SYSMX

bole aof olmaz olsun bu kadar salaklık olmaz la gno gore calısıyoruz sole geceriz diye umut ediyoruz sonra sınavların acıklancagı gun gno degisiyor şikayet etmezsem namertim şerefsizler

hocam notlar sistemde hazır durumuda zaten, senin yeni notlarla hesaplanan GNO olabilir o.

Gerçi bende hiçbir değişiklik yok ama senin gibi değişen birçok kişi var okuduğum kadarıyla.

inş oledir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYSMX -- 4 Ağustos 2014; 12:19:08 >
  • İnsanların birbiren şifre tc vermesinin en büyük suçlusu da adam gibi açıklama yapmayan aöf dir ....
  • birisi su eski uygulamanın hangi api'ye istek yaptıgını neler gonderidigni bi sniff etse ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karamamba92

İnsanların birbiren şifre tc vermesinin en büyük suçlusu da adam gibi açıklama yapmayan aöf dir ....

Dogru aöf zorla verdiriyor tc yi şifreyi , vermessen mezun etmiyormuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0xyGenz

birisi su eski uygulamanın hangi api'ye istek yaptıgını neler gonderidigni bi sniff etse ya.

Denedik bütün yolları ama olmuyor
  • Bu ne yahuAnlaşılan iphone-aöf yatırım ortaklığı gelişerek devam ediyor.
  • Bu bekleyişleride hayıra yormak lazım, umarım GNO hesaplamaları hepimizin geçmesini sağlar
  • Sınav sonuçlarına ulaşalım derken yazılım uzmanı olduk aöf sayesinde :)
  • Bir sonuç aldım şimdi resmi sonucu bekliyom

• quote:

Orijinalden alıntı: 1OO1

quote:

Orijinalden alıntı: 0xyGenz

birisi su eski uygulamanın hangi api'ye istek yaptıgını neler gonderidigni bi sniff etse ya.

Denedik bütün yolları ama olmuyor

soyle bir json donuyor, sanırım once auth olmak gerekli, headerlarida kontrol ettiniz mi hocam ? ayni headerlari gonderiyor musunuz ? Bu web servise düzgün istek yaparsak olur bu iş :D

https://wsdis.anadolu.edu.tr/aofnotbilgi/OgrBilgi/OgrenciDonemDersBilgiGetir.aspx?tcno=

[{"tcno":null,"ad":null,"soyad":null,"bolum":null,"Donemler":null,"donenveri":"Yetkisiz_Kullanici"}]
  • Az önce android uygulaması kendini otomatik güncelledi baktım ne değişmiş diye bi cacık yok umarım bugün verirler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: karamamba92

Sınav sonuçlarına ulaşalım derken yazılım uzmanı olduk aöf sayesinde :)

Aynen hahah

• Tek ders sınavı için duyuru.http://www.anadolu.edu.tr/tr/akademik/birim/duyurular/2/6/1
    Sınav 20 Temmuz. Hangi illerde girilebileceği ile alakalı açıklama yapılmış.
  • bu arada arkadaşlar 2. sınıfın hiç bir kitabını teslim almadım, şimdi de alamam galiba, eğer oluyorsa alıp ihtiyacı olan birine verebilirim...gerçi o kitaplara kimin ihtiyacı olur o da meçhul...
  • quote:

Orijinalden alıntı: elfmrt

quote:

Orijinalden alıntı: Gıda Ambarı

Acikogretimde tip okumuyorsunuz neden boyle heyecan yaptiniz sonucta sinav gecesi cikmis sorulara bakip sinava giriyorsunuz. Cok calissaniz anlarimda.

ben böyle mezun oldum diyen adamın anlını karışlarım

yoo valla burda çogu arkadaş çıkmış sorulara göz gezdiriyo birazda genel kültür öyle geçiyo :))
  • Teşekürler bilgi için hocam ,umarım bütün derslerden geçerde tek derse kalmayız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technotronic -- 20 Haziran 2014; 12:22:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaD1453

yoo valla burda çogu arkadaş çıkmış sorulara göz gezdiriyo birazda genel kültür öyle geçiyo :))

Eski sistemde (yıllık sistem) bu dediğin doğruydu ben 1. sınıfı yıllık sistemde okudum yılda 1 vize 1 final bitiyordu eski çıkmış sorulara birde bazı yayınların özet kitaplarına çalışıp geçiyorduk taaki kredili sisteme geçinceye kadar . 2. sınıfın ilk dönemi çıkmış soru diye birşey yoktu konularda , konuların içeriğide komple değişti :) 2. yılın ilk dönemi (yani geçen senenin ilk dönemi) birsürü DD vardı ucu ucuna atlattım dersleri 3 tane dersten 1 soru avantajla geçtim yani yapamasam FF le kalıyordum bunda ilk yılın vermiş olduğu rahatlık vardı nasıl olsa kolay dedik babayı alıyorduk sonra adam oldumda aof nin kitaplara çalışmaya başladım :)
  • dogi1907 arkadaş baktı sağolsun

http://i.hizliresim.com/NV7dAL.png

http://i.hizliresim.com/aq6a3g.png

4.sınıf işletme derslerinden geçmişiz şükür....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siracsankur -- 20 Haziran 2014; 12:30:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KillForYou!

quote:

Orijinalden alıntı: burActive

quote:

Orijinalden alıntı: KillForYou!

quote:

Orijinalden alıntı: burActive

Işyerinde bi tepsi baklava bekleniyor bugün, mezuniyet baklavası

Ben geçen hafta hallettim o işi. Personele fıstık sarma aldım. Bende bi tepsi tatlı yiyecek personel yok. 100 liraya hallettim o işi

12 kişi benim altimda çalışıyor, toplam 30 kişi var, bi tepsi baklava ancak yeter

Sen baya baya aşiret doyuruyorsun .)

Aynen yaa

• quote:

Orijinalden alıntı: SaD1453

quote:

Orijinalden alıntı: elfmrt

quote:

Orijinalden alıntı: Gıda Ambarı

Acikogretimde tip okumuyorsunuz neden boyle heyecan yaptiniz sonucta sinav gecesi cikmis sorulara bakip sinava giriyorsunuz. Cok calissaniz anlarimda.

ben böyle mezun oldum diyen adamın anlını karışlarım

bu taktikle 4. sınıfa kadar geldim, tutupta 4. sınıfta aman mezun olacam diye ders çalışmam
  • 
Sayfa: önceki 524525526527528
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.