Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (368. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.700
Cevap
78
Favori
1.063.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 366367368369370
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • açıklansa iyi olur aslında ona göre çalışırız diyeceğim ama yıllardır alıştım sınavdan bi hafta önce açıklamalarına.
    bir de arkadaşlar sınav daha açıklanmadan sınav sonuçları yazdığımız anda arama motorlarında açıklandı olarak haberler çıkıyor. bir giriyorum açıklandı mı? diye uzatmış ayrıntıda sırf tıklanmak için asılsız haber yapıyorlar. bu şikayet edilemez mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1OO1

quote:

Orijinalden alıntı: thelostempire

quote:

Sabah bi arkadaş bir dersin notunu görmüş sayfayı yenilerken sonra tekrar silmişler. Bugün açıklanacağı kesin artık

hayal görmüş olmasın

bi senede böyle bir şey oldu açıkladılar bi anlık görenler gördü sonra kaldırıp yeniden koydular diye hatırlıyorum

Hukukn temel kavramları 85 olarak görmüş, kursta baya öğrenci var bakalım başkalarından ses gelmedi. Bugün anlaşılacak herşey

Beyaz ışığı da görmüş mü?
  • Valla dostum bugün açıklanması %100

Eğer açıklanmazsa ki ihtimal vermiyorum, istifamı basarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -gg- -- 30 Aralık 2013; 11:19:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halkçı2013

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: thelostempire

quote:

Sabah bi arkadaş bir dersin notunu görmüş sayfayı yenilerken sonra tekrar silmişler. Bugün açıklanacağı kesin artık

hayal görmüş olmasın

bi senede böyle bir şey oldu açıkladılar bi anlık görenler gördü sonra kaldırıp yeniden koydular diye hatırlıyorum

Hukukn temel kavramları 85 olarak görmüş, kursta baya öğrenci var bakalım başkalarından ses gelmedi. Bugün anlaşılacak herşey

Beyaz ışığı da görmüş mü?

:D :D :D :D
  • TC kimlik no ve şifreyi yazmaktan gına geldi
  • biri büroyu arayıp yukarıdaki arkadaşın dediği "perşembe gün açıklanacak" bilgisini doğrulayabilir mi? Boşuna beklemeyelim doğruysa , her sene çıkıyor iPhone'dan görenler , rastgele siteye girip görenler vs...
  • Dersinizi calisin arkadaslar aciklanir iste seneye :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sınavlara girmesi ayrı dert,
    çalışması ayrı bi dert,
    sonuçların açıklanması ayrı bi dert,
    kayıt yenilemesi cüzdana bi dert,

bıktım ulan bit artık
  • vize pazar günü bitti sınavları, pazartesiden itibaren hiç sınava girmemiş gibi final ünitelerine çalıştım an itibariyle tüm derslerin son 4 ünitesi bitti.yarın dan itibarende tüm derslerin tüm ünitelerine çalışacağım ve son 1 hafta testler çözüp gireceğim o yüzden sonuçları beklerseniz vakit kaybı yaşarsınız
    sürekli kafanızda acaba ne oldu kaç gelcek derseniz finalleri aksatırsınız benden demesi ben hiç sınav olmamış gibi çalıştım finallere :)

• Haber varmı arkadaşlar ne zaman açıklanır.
  • seneye görü?ürüz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1OOOOOO -- 30 Aralık 2013; 15:14:22 >
  • Beyler yeni bilgiler var, malesef bugüne yetişmeyecek. Kesin olarak 02.01 Perşembe öğlen yada 03.01 Cuma öğlen açıklanacak yönündedir.

affınıza sığınarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -gg- -- 30 Aralık 2013; 15:56:57 >
  • quote:

Arkadaslar sonuclar bugun açiklanicak , bilgi %100 dogrudur.

Saati belli degil ama ben mesai bitmeden 16:00 yada 17:00 gibi açiklarlar diye düsünüyorum.

sabırsızlıkla bekliyoruz :) neyse ki artık yüzde 100 diyebiliyorsun!
  • kick duyumcular out of donanımhaber
  • Arkadaşlar elinde stratejik yönetim 2 ve türkiye ekonomisi kitapları olan varmı? Kuşşanmıyorsanız iletişime geçerseniz çok sevinirim bu 2 dersim kaldı mezun olmam için şimdiden çalışayım diyorum. Şimdiden hepinize sağlıklı yıllar dilerim.

• ""
    quote:

Beyler yeni bilgiler var, malesef bugüne yetişmeyecek. Kesin olarak 02.01 Perşembe öğlen yada 03.01 Cuma öğlen açıklanacak yönündedir.

affınıza sığınarak

Arkadaslar sonuclar bugun açiklanicak , bilgi %100 dogrudur.

Saati belli degil ama ben mesai bitmeden 16:00 yada 17:00 gibi açiklarlar diye düsünüyorum""

.hangisi son bilgi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thelostempire -- 30 Aralık 2013; 16:01:42 >
  • thelostempire kullanıcısına yanıt
    Perşembe yada Cuma açıklayacaklarmış. MAlesef yılbaşından sonraya sarktı iş.
  • quote:

Seni sikayet ettim, insallah uzaklastirma alirsin resmen herkesle dalga gectiin.

• quote:

Valla dostum bugün açıklanması %100

Eğer açıklanmazsa ki ihtimal vermiyorum, istifamı basarım

Dostum istifanı bekliyoruz
  • quote:

teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 366367368369370
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.