Şimdi Ara

AÖF Bilgisayar Programcılığı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
38.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar, bu sene ygs ye girdim ve ygsden 230 puan yaptım(çalışmadan).memur olmak için kamu yönetimi bölümünü düşünüyordum fakat ben memurluğu sevmiyorum.bugün de baktım aöf te bilgisayar programcılığı var bu bölüm nasıldır arkadaşlar.matematiğim iyi değildir bu arada ama biraz zorlarsam matematik yapabilirim.birde aöfte bilgisayar programcılığını bitirdikten sonra elime ne kalır, yani bilgisayar programı yazabilecek hale gelebilir miyim?

• + birde 2 yıllık bilgisayar programcılığını bitirdikten sonra başka aöf bölümüne geçebilir miyim?
    + memur olmak için üniversite mezunu olmak şart mı?
    + lise mezunu olup kpss'den iyi bir puan aldıktan sonra memur olabilir miyiz?
  • http://www.atauni.edu.tr/#birimler=acik-ogretim-fakultesi

önlisans olarak lise olarak ta lisans olarak ta kpss ye girerseniz 85-90 almanız şart spesifik bölümler diyetisyenlik,psikoloji laboratuvar falan doğu taraflarında 58 ile atama alıyor o bölümlerin öğrencisi işletmeye iktisada oranla az öğrencisi var.
    bölümü bitirince mühendisliğe geçebileceğiniz yukarıdaki linke tıklayınca yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yerleyeksan -- 15 Mayıs 2013; 10:44:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deniziminkızı290

http://www.atauni.edu.tr/#birimler=acik-ogretim-fakultesi

önlisans olarak lise olarak ta lisans olarak ta kpss ye girerseniz 85-90 almanız şart spesifik bölümler diyetisyenlik,psikoloji laboratuvar falan doğu taraflarında 58 ile atama alıyor o bölümlerin öğrencisi işletmeye iktisada oranla az öğrencisi var.
    bölümü bitirince mühendisliğe geçebileceğiniz yukarıdaki linke tıklayınca yazıyor.

cevabın için çok teşekkür ederim, verdiğin linkteki sayfada istediğim herşeyi yazmışlar çok işime yaradı.

• işinizi görmesine sevindim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rmadrid

merhaba arkadaşlar, bu sene ygs ye girdim ve ygsden 230 puan yaptım(çalışmadan).memur olmak için kamu yönetimi bölümünü düşünüyordum fakat ben memurluğu sevmiyorum.bugün de baktım aöf te bilgisayar programcılığı var bu bölüm nasıldır arkadaşlar.matematiğim iyi değildir bu arada ama biraz zorlarsam matematik yapabilirim.birde aöfte bilgisayar programcılığını bitirdikten sonra elime ne kalır, yani bilgisayar programı yazabilecek hale gelebilir miyim?

Hangi aöf te bilgisayar programcılığı var... Eskişehir Anadolu Üniversitesinde var mı?
  • anadolu ün. de yok bilgisayar prg.
    atatürk ünivde parasını düşünüyorsanız sosyal hizmet 1200 tl diğer bölümler 290 tl bilginiz olsun. yine o linkte bir iki tıkla bulunabilir istiyorsanız bakarsınız.
  • quote:

anadolu ün. de yok bilgisayar prg.
    atatürk ünivde parasını düşünüyorsanız sosyal hizmet 1200 tl diğer bölümler 290 tl bilginiz olsun. yine o linkte bir iki tıkla bulunabilir istiyorsanız bakarsınız.

Anadolu Üniversitesi nin Açıköğretimi daha oturmuş olmasına rağmen bir takım aksaklıklarla karşı karşıya kaldığımızı göz önüne aldığımızda diğer üniversitelerde ki Açıköğretim birimlerinin ne denli bir risk taşıdığı ortadadır... Bundan dolayı Anadolu Üniv. i sordum... İstanbul'da oturmama rağmen İstanbul Üniv i bile ciddiye almıyorum... Tüm aksaklıklara rağmen tek favorim Anadolu Üniv dir...
  • okumak istedikten sonra a üniversitesi olmuş b üniversitesi olmuş bir önemi varmı?
    amacınız işinizin görülmesi değilmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: frekans33

quote:

anadolu ün. de yok bilgisayar prg.

Anadolu Üniversitesi nin Açıköğretimi daha oturmuş olmasına rağmen bir takım aksaklıklarla karşı karşıya kaldığımızı göz önüne aldığımızda diğer üniversitelerde ki Açıköğretim birimlerinin ne denli bir risk taşıdığı ortadadır... Bundan dolayı Anadolu Üniv. i sordum... İstanbul'da oturmama rağmen İstanbul Üniv i bile ciddiye almıyorum... Tüm aksaklıklara rağmen tek favorim Anadolu Üniv dir...

buna ist unv deme hemen ovuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

okumak istedikten sonra a üniversitesi olmuş b üniversitesi olmuş bir önemi varmı?
    amacınız işinizin görülmesi değilmi?

Elbette önemi var... Hatta kişi örgün okumak istese bile çok büyük önemi var ki Açık öğretim de daha da büyük önem kazanıyor... Aöf te okuyan kişilerin büyük bölümünün belirli özellikleri var... Bu özellikler arasında sabahtan akşama kadar çalışıp buna paralel olarak işini aksatmayacak şekilde okulunu bitirmek... Ya da örgün öğretimde okuyup örgün öğretimi aksatmayacak şekilde ikinci bir üniversiteyi bitirmek vs... yer almakta...

Şimdi bu insanlara sen "aöf ü okuma gel seni boğaziçi üniversitesine geçirelim" deseniz bile bu insanların buna zamanı yok.... Zaten Aöf ü seçmelerindeki neden de bu...

Aöf te ki önceliğin Anadolu Üniversitesi olmasındaki sebepte yaklaşık 30 yıldır bu sistemi yürütmelerindeki tecrübe yatmaktadır... Aöf ile ilgili bir haber çıktığında biz biliyoruz ki Eskişehir Anadolu Üniversitesi nden bahsediliyor... Kusura bakma ama diğer üniversiteler daha emekleme aşamasında... Bu aşamada okumak büyük bir risk taşımaktadır... Bilmem anlatabildim mi...

• size özelden çevap yazdım.
  • quote:

size özelden çevap yazdım.

Size derken kimi kastettiniz... Beni mi yoksa "çöp poşeti" arkadaşı mı?
  • quote:

quote:

sizi kast ettim zaten ekranınızın üst kısmına bakarsanız görürsünüz. uyarı olduğunu.
  • quote:

quote:

quote:

sizi kast ettim zaten ekranınızın üst kısmına bakarsanız görürsünüz. uyarı olduğunu.

Sanırım yanlışlıkla başka birine gönderdiniz... Bana gelmiş olsaydı "kimi kastettiniz" diye mesaj yazmazdım.... Yani bana özelden mesaj gelmedi...:)
  • ben ekranda sıkıntı var siz bana özelden ulaşmanızı rica ediyorum.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Sanırım yanlışlıkla başka birine gönderdiniz... Bana gelmiş olsaydı "kimi kastettiniz" diye mesaj yazmazdım.... Yani bana özelden mesaj gelmedi...:)

bana yollamış :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: enduluslucoban

quote:

quote:

quote:

quote:

bana yollamış :)

:)

• yanlız AÖf değilde uzaktan eğitim olarak geçiyordu en son

bı kaçyıl önce arkadasım okumustu gazi üniversitesinde örgun nasılsa buda aynı dıyodu

yanı sanıyorum kameralı bılg olması sart hoca senı gormesı gerekıyormus ders saatlerınde bilg ekranında olacakmıssın yoklama falan

yanlız sınava ankaraya gıdıyordu bılg uzerınden yapılmıyordu ben bu sekılde bılıyorum
  • övmek değil siz hiç gördünüzmü sabancı ile koç grubunun birbirlerini kötü söz söyledigini ama aralarında alttan alta gizli bir rekabet var.
    REKABET İYİ DİR PASTA YI TEK BAŞINA KİMSE GÖTÜRMESİN ÖBÜRLERİ DE PAY ALSIN.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.