Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (876. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.700
Cevap
78
Favori
1.064.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 874875876877878
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sistemide yalan ettiler çalış çalış boş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En yüksek notum 45. Yazılım geliştiriciyim fakat bilgisayar programlamaya girişten 28 almışım İşi gücü bırakıp aşçılığa dönücem heralde.
  • benimde çoğu derslerim 45-40 arası 2 dersim yüksek sadece. Cidden zorlaştırdılar artık. 19 doğru yapsak 1 yanlış yapsak bile 95 yerine 93.75 alıyoruz saçmalık.
  • bilgi tek 1 : 95

hukukun teml kav.1: 70

iktisada giriş1: :77.5

genel işletme :100

gnl. muhasebe1: 75

pazarlama yönetimi: 100

• alpmirza kullanıcısına yanıt
    hocam dersi ne kadar bildiğinizi değil ne kadar ezberlediğinizi soruyorlar. ders ne kadar akıl yürütme, mantık vs. gibi konuları sorgulamak için güzel de olsa direk bilgiye yönelik, hiç bir işinize yaramayacak saçma sorular soruluyor. ben soruyu soran hocaların derse de çok hakim olduklarını düşünmüyorum açıkçası. yoksa bu tarz sorular sorulmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lg02561

bilgi tek 1 : 95

hukukun teml kav.1: 70

iktisada giriş1: :77.5

genel işletme :100

gnl. muhasebe1: 75

pazarlama yönetimi: 100

Çalışma stratejiniz nedir? Nasıl ve hangi günler, sınava kaç hafta kala çalıştınız?

• coderMX C kullanıcısına yanıt
    ikinci ünim olduğu için iktisada giriş ve hukuka giriş gibi derslerden az da olsa altyapım vardı. hatta hukuka girişin birkaç ünitesini sınavdan çok önceden bitirmiştim. sınava 1 hafta- 10 gün kala başladım tam olarak çalışmaya ve her gün 2-3-4-5 saat ne kadar çalışabilirsem çalıştım. son 2-3 gün kala da kitaptaki ünite sonu sorularını çözdüm ve yanlışlarımı iyice öğrendim sonra da son 2-3 yılın sorularını çözdüm.
  • sınav sonucuma nereden nasıl bakarım ?
  • ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambetiko -- 9 Aralık 2017; 1:45:21 >
  • FİNALE GİMESEMDE OLUR KALDIM ŞU BEDELLİ ASKERLİK ÇIKSIN DOĞRU YURD DIŞINA OKUMAYA 3 TANE O VAR HEPSİNİDE YAPMADIĞIM HALDE AÖF ÇOK ZORLAŞTI ÖDTÜ OLDU
  • aöf yi iyiki bırakmısım.eskı sısteme donene kadar gırmıcem.yılda ıkı sınav olması lazım
  • Buralar ıssız kalmış eskiden iyiydi baya demekki insanlar eğitimden bile soğumuş ben dahil😊

Neyse bu lanet sınavlar yine yaklaştı 😡

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hay ben bu sınavın geliyor yine başa bela.

• şu sınavları erkenden yapsalar da bitse. finalleri aralığın son haftasında bitirmeleri lazım. bahar döneminde de mayısın son hatasında. bir de kayıt tarihlerini öyle saçma koyuyorlar ki tatildeyken kayıt bürosu için şehre gelmek zorunda kalıyorum. okul tarihleriyle aynı zamanda olmalı kayıt yenileme tarihleri.
  • Çalışmalar nasıl?

• Arkadaşlar ben bu sene aöfe kaydımı yenilememiştim fakat bahar döneminde kayıt yenileme imkanım var mı??

• ılk sınavdan sonra ıstek kalmadı bıde hepsı 30 puan altı.bu senede bırakıyorum.sız ugrasın
  • Benim ki sanırım bitmicek. O kadar senelik eğitim hayatımda bu kadar düşük notlar almamıştım. Her sene birkaç ders vere vere 30 yaşına kadar anca bitiricem sanırım. İyi bir çalışma yöntemi bulan var mı? Kitaptan okuyarak hiçbir şey anlamıyorum. Sistemdeki bazı dersler de webcamden çekilmiş, anlatıcı çok duraklıyor o da anlaşılır olmuyor. Nasıl biticek bakalım.
  • Sınav giriş belgesi hala açıklanmadı , bu sefer geç kaldı normalde sınava 1 hafta kala açıklıyorlardı
  • Sıkıntı yapma en geç pazartesi açıklanır.

Önce ki okullar neyse ona veya onun yakınına çıkıyor zaten.

Yanlış doğru muhabbetinden sonra iyice tınlamamaya başladım soğudum resmen herkes mi düşük alır ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CR7_35 -- 7 Ocak 2018; 14:32:45 >
  • 
Sayfa: önceki 874875876877878
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.