Şimdi Ara

AOC yeniden canlanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
3.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Age Of Conan Free olduktan sonra serverler yeniden canlandı. PVP için özellikle Rage serveri akşamları full Mini game PVP si yapılabiliyor. Knight onlayndan sonra PVP si mükemmel olan oyunların başında bence AOC geliyor. WOW 'u oynamadığım için yorum yapmayacam ama eminimki o da mükemmeldir yoksa bu kadar uzun süre bukadar cok oyuncuyu tutamazdı.

• Başlığı görünce Arena Of Chaos heralde diye düşündüm ama
  • quote:

Age Of Conan Free olduktan sonra serverler yeniden canlandı. PVP için özellikle Rage serveri akşamları full Mini game PVP si yapılabiliyor. Knight onlayndan sonra PVP si mükemmel olan oyunların başında bence AOC geliyor. WOW 'u oynamadığım için yorum yapmayacam ama eminimki o da mükemmeldir yoksa bu kadar uzun süre bukadar cok oyuncuyu tutamazdı.

sonra? aion bırakıp ona mı başlayalım..
  • Madem canlanıyor Aion'dan oyuncu çekmek gibi boş bir çabaya ne gerek var ? konun yeri burası değil .
  • Burası Age Of Conan konu başlığı altı. Bu yorumunu Aion konu başlığı altında yapmalısın, asıl senin eleştiri yazının olmaıs gereken yer buırası değil... Hem neden rahatsız oldunki, Aion sana oyuncu başına primmi veriyor..
  • bende indiriyorum bakalım pve olarak gzldir umarım :D
  • Rage serverina gel, elimden geldiğince yardımcı olurum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulaspo

Burası Age Of Conan konu başlığı altı. Bu yorumunu Aion konu başlığı altında yapmalısın, asıl senin eleştiri yazının olmaıs gereken yer buırası değil... Hem neden rahatsız oldunki, Aion sana oyuncu başına primmi veriyor..

Konuyu Aion online konu başlığı altında açmıştın ben Admin arkadaşlara rica ettim doğru yere aldılar konunu , komik olma .
  • F2P üyeliklerdeki kısıtlamalara baktım biraz fazla gibi gözüktü (Raidler,max 2g olayı..) genede oynatırmı GW2 ye kadar AKK miz var boş yere indirmeyelim.
  • Gw2 nin bir suru videosunu izledikten sonra age of conan in grafik ve oyunculuk pvp yetenegi bakimindan yanindan bile gecemeyecegini gormus bulunmaktayim. Ama genede deneyip gorecegim.

Conan su anda piyasadaki en saglam oyundur. Kimse milletin yorumlarina fazla bakmasin, otursun oyunu kendisi test etsin benden tavsiye... Elinde silah, sapan tasiyan kedicikler yok conanda en azindan :)

Dikkat !!

Eger pcnizin sistem ozellikleri iyiyse ,Bu Oyun sonrasi tecrubelerinizden sonra diger oynadiginiz oyunlar (ko,aion,warcraft etc) size cizgifilm izliyormussunuz havasi verebilir ve o kadar vakit harcayip, karakterinizi ve kastiginiz o kadar itemi her ne kadar bir kenara atip Yeni bir heyecana girismek istemesenizde, conan zihninizde sizi daima durtuyor olacaktir.

Benden soylemesi, dedigim gibi en basitinden acin YouTube da pvp videolarini izleyin. Pve yi soylemiyorum bile. Pve Bu oyunda Zayif diyen cikmaz herhalde?!!?? 20-30 tane lvl 80 dungeon var sadece.. B.kunu cikardilar Pve nin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xanthor -- 1 Mayıs 2012; 12:02:57 >

• Ben fury serverındayım.Bu oyunu yaklaşık 4 aydır oynuyorum.Gerçekten bende bu oyuna şans vermenizi tavsiye ediyorum.Bu oyun bir şansı hakediyor.Oyun 2008'de çıktı.İlk çıktığında baya bugluymuş ama bugün baktığınızda oyuna etki edicek bir bug göremiyorsunuz.Oyundaki dengesizliklerde sürekli gideriliyor.Bir kere bir online oyunda görebileceğiniz en iyi grafiğe sahip oyunlardan birisidir.Ben görev yapmayı çok seviyorum pve sistemi çok güzel mapler çok çeşitli.Ben kutulu versiyonunu aldım.D&r ve büyük marketlerde uygun fiyata bulabilirsiniz.Böylelikle oyunu 1 ay boyunca premiumlu denemiş olursunuz.Hem class seçiminde de kısıtlamadan kurtulmuş olursunuz.Eğer beğenirseniz premiumlu devam edersiniz.Eğer etmezsenizde bedavada oynanabilir.Tabiki premiumlu oynamakla premiumsuz oynamak her oyunda olduğu gibi bu oyundada farklılık yaratıyor.Ama en önemlisi oyuncuların tercihine kalmış bir şey.Sonuçta zevkler değişkendir.Ben aoc yi denedim ve o günden beridir oynuyorum.Kesinlikle şans verin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zorrozorro -- 1 Mayıs 2012; 22:04:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Xanthor

Gw2 nin bir suru videosunu izledikten sonra age of conan in grafik ve oyunculuk pvp yetenegi bakimindan yanindan bile gecemeyecegini gormus bulunmaktayim. Ama genede deneyip gorecegim.

Conan su anda piyasadaki en saglam oyundur. Kimse milletin yorumlarina fazla bakmasin, otursun oyunu kendisi test etsin benden tavsiye... Elinde silah, sapan tasiyan kedicikler yok conanda en azindan :)

Dikkat !!

Eger pcnizin sistem ozellikleri iyiyse ,Bu Oyun sonrasi tecrubelerinizden sonra diger oynadiginiz oyunlar (ko,aion,warcraft etc) size cizgifilm izliyormussunuz havasi verebilir ve o kadar vakit harcayip, karakterinizi ve kastiginiz o kadar itemi her ne kadar bir kenara atip Yeni bir heyecana girismek istemesenizde, conan zihninizde sizi daima durtuyor olacaktir.

Benden soylemesi, dedigim gibi en basitinden acin YouTube da pvp videolarini izleyin. Pve yi soylemiyorum bile. Pve Bu oyunda Zayif diyen cikmaz herhalde?!!?? 20-30 tane lvl 80 dungeon var sadece.. B.kunu cikardilar Pve nin..

Oyunu indirmeyi düşünüyorum ama F2P üyelikle rahat oynatırmı acaba , PvP ağırlıklı oynamayı tercih ederim.Bir de patchler dahil toplam boyutu nedir şu an oyunun?

• 80 levela kadar gayet güzel kasılır ama zindanlara giremeyeceginizden büyük eksiklik yaşarsınız. özellikle level 80 olduktan sonra yapılabilecek 20-30 tane dungeon var (single player olanları dahil etmiyorum) ve bu dungeonlardan düşen itemlar sayesinde pvp de başarılı olabiliyorsunuz. ama illa pve yapmaya gerek yok. sadece pvp yaparak pvp levelınızı arttırıp pvp setlerini ve silahınıda alabilirsiniz. baştan uyarmak lazım ,bu uzun ve zor bir yol. pvp sistemi gerçekten cok başarılı bu oyunda.

24-27gb arası yer tutuyor conan. çevrende oynayan varsa ondan oldugu gibi program files altındaki klasoru alması en temizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xanthor -- 2 Mayıs 2012; 17:57:11 >
  • quote:

80 levela kadar gayet güzel kasılır ama zindanlara giremeyeceginizden büyük eksiklik yaşarsınız. özellikle level 80 olduktan sonra yapılabilecek 20-30 tane dungeon var (single player olanları dahil etmiyorum) ve bu dungeonlardan düşen itemlar sayesinde pvp de başarılı olabiliyorsunuz. ama illa pve yapmaya gerek yok. sadece pvp yaparak pvp levelınızı arttırıp pvp setlerini ve silahınıda alabilirsiniz. baştan uyarmak lazım ,bu uzun ve zor bir yol. pvp sistemi gerçekten cok başarılı bu oyunda.

24-27gb arası yer tutuyor conan. çevrende oynayan varsa ondan oldugu gibi program files altındaki klasoru alması en temizi.

PvP yaparak set dizme olayı güzelmiş böyle oyunları her zaman sevmişimdir Warhammer ıda bundan dolayı oynamıştım en güzel PvP sistemine sahipti şimdide Conana bakıcaz fatalityler falan çok hoş gözüküyor.En iyisi indireyim gene AKK ye yakalancaz ama değer heralde.Oyunda aktifseniz server ve nickinizi verebilirmisiniz lütfen ?Çok teşekkürler cevabınız için.

• bende baslıyabılırm eger oynıyanlar varsa,ama ogrenmem lazm kac gb free mı ındırmemmı lazm yoksa cd sını almammı lazm almam gerekıyorsa kac tl??
  • Server crom , nick Fsen
    Oyunu internetten indirebilirsiniz (24gb) yada cdsini alip update yapmak zorunda kalacaksiniz. (10gb update olabilir)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben oyuna başlamayı düşünen başlamak isteyen arkadaşlara oyunun DVDsini almalarını öneriyorum.Almak isteyenler d&r dan veya büyük marketlerden temin edebilirler.Ben gittiğimde hala görüyorum.Ben kipadan 9.99a aldım.Patch yüklemesi belki biraz zamanınızı alır ama avantajı çok.İçinden çıkan keyi giriyorsunuz ve 1 ay premium başlangıcı kazanıyorsunuz.Avantajları neler;Oyuna başlarken class sınırlamasından kurtuluyorsunuz.Ayrıca 1 ay boyunca bütün pvp pve alanlarına girebiliyorsunuz oyunu tanımak açısından önemli.Ben aldığımda bana bir binek hayvan hediye gelmişti.mamut geldi ve yanında bineğe 2 skill ekleyen bir training kitabı ve 24 slotluk bir çanta geldi.Ayrıca alışveriş için premiumun ortasında 60 gold eklendi ve son olarak bu süre içerisinde 8 offline leveling geldi bunu forumlardan araştırabilirsiniz.Evet ufak şeyler ama benim oyuna olan hevesimi arttırdı.Şu anda rakipleri çok güçlü belki aion , guild wars 2 çıkıyor , lineage 2 . Bilmiyorum zevk meselesi ama ben aoc yi yüklediğimden beri sıkılmıyorum.Gerçekten oynatıyor ama belki aionu lineage 2 yi falan başka online oyunu deneseydim onda takılıcaktım dediğim gibi zevk meselesi.

• quote:

Server crom , nick Fsen
    Oyunu internetten indirebilirsiniz (24gb) yada cdsini alip update yapmak zorunda kalacaksiniz. (10gb update olabilir)

vay dostum hala oyundasin ha :) sinlerden kim revacta benim yoklugumda ^^
  • vay dostum selam, nerelerdesin ya ? sin lerden icedearth (türk arkadaş) ve engima güzel oynuyorlar..2 si dışında rastlamadım güzel oynayana. gelde bir premade maç ayarlayalım :D ez0 premade ini tokatladık be zamanında ;)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.