Şimdi Ara

Aoc M2470SWD2 23.6' LED Monitor - 316TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
8
Favori
2.442
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aoc M2470SWD2 23.6" LED Monitor - 316TL

https://www.istanbulbilisim.com/aoc-m2470swd2-led-monitor-fiyati-220932.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetfx -- 13 Şubat 2018; 23:38:48 >

• Bu firmayı sevemedim gitti olmayan ürünü satıp 2 hafta sonra geri ödemişlerdi.
  • İhtiyaç varsa güzel ürün. Gönderirler bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu siteye nedense güvenmiyorum hiç. nasıl sizce alınır mı bir şeyler bu siteden
  • göndermez

• ahmet hocam asusa ne diyorsun , alalım mı gönderirler mi , bende güvenemiyorum bu siteye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thema -- 13 Şubat 2018; 22:47:6 >
  • Fiyat iyi hdım girişi yok gibi.
  • Hocam bildirimi görünce alacaktım ama arka arkaya 4-5 monitör daha indirime girdi bir çakallık var gibi

• 4k olani 2500 den 1100 e düşmüş.. ist bilisim asla gondermez..

• Fiyat çok iyi ama gelmez ürün.
  • 4k olanı aldım bakalım gelecek mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VEBAL -- 13 Şubat 2018; 22:49:33 >
  • Uydu alici baglayip tv olarak kullanilir mi

• Bu firmayı bilmeyen sıcak fırsatçı yoktur sanırım, bedava deseler alışveriş yapmam buradan...
  • Hepsiburada degilse ben yokum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: joster35

Hocam bildirimi görünce alacaktım ama arka arkaya 4-5 monitör daha indirime girdi bir çakallık var gibi

Arka arkaya indirime girdi değil, site monitörleri tarıyordu.
  • Kesin bir katakulle var paranızı koruyun bence yeni bir tokatlama olayı olabilir.

ÇOK DİKKATLİ OLUN.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fairstars

bu siteye nedense güvenmiyorum hiç. nasıl sizce alınır mı bir şeyler bu siteden

Arkadaşlar öncelikle kesinlikle GÜVEN VERMEK için yazmıyorum. Son attıkları yamuğa kadar benim ürünler gelmişti.

Ben buradan 550 liralık SSD disklerden tanesi 280 liraya 4 adet aldım ve gönderdiler. Neyse havalesini yapmadığım 1 tane 280 liralık disk vardı. Stoğa girince aradım havalesini yapayım gönderin dedim, tamam dediler. Gönderdim 280TL'yi. Biraz sonra müşteri hizmetleri geri dönüş yaptı, ürün fiyatı bu değil, 550 göndermeniz gerekiyor diye. Durumu izah ettim ama uğraşmak istemedim.

Durum böyle.
  • Asus aldim AOC deki dvi girisi yuzunden almadim bakalim.Gelme ihtimali yuksek bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 adet aldım kargo dahil 329.89 TL ye geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Asus aldim AOC deki dvi girisi yuzunden almadim bakalim.Gelme ihtimali yuksek bence

Hocam asusun bunlara gelişi 1000 tl değildir, gelmesi zor.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.