Şimdi Ara

Aoc M2470SWD2 23.6' LED Monitor - 316TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
8
Favori
2.442
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ahmetfx

quote:

Orijinalden alıntı: VEBAL

Ahmet bey havale ile

Siz daha ödemeden iptal ederler o zaman. Havale siparişlerinin gram değeri yok satıcılar gözünde.

+ şöyle bir durumda var, eğer firma güvenilir değilse ya da göndermeyebilir parayı geri ödemekte gecikebilir potansiyele sahipse pcdepo örneğinde olduğu gibi havale ile alanlar bir bardak su içer. Kredi kartı ile alımdaysa itiraz ile her türlü parayı geri alırsınız. Dolayıyısla şu tür ekstrem indirimlerin olduğu veya pekte güvenilmez olan firmalardan alışverişlerde mümkün mertebe kredi kartıyla alım yapın (hatta sanal kart :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doganyurtlu

Yapma ya, ben acer aldim 1-2 saate yollayacaktim. Yollamayayimmi?

Önce bir arayın sorun derim. Acer ve Aoc de fiyat farkı çok değil, Asus 4K'da yaklaşık 1500TL fark vardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • istanbulbilisim sorunlu bir firma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Orijinalden alıntı: Serciey

quote:

Orijinalden alıntı: tnt-2

Hepsiburada degilse ben yokum.

Neden? Risk almak istemiyor musunuz? Kendinize güvenin. Bir sorun olursa THH var.

e devlet üzerinden başvuru da var artık

thh ile o kadar monitör ve led tv kazandıkta ne oldu
    kimse arayıp sormadı

• haydin geçmiş olsun
    siparişler iptal
  • Müşteri hizmetleri arayıp ürünü temin edemiyoruz dedi. Muadil ürün de mi yok deyince satış birimine aktardılar. Ordaki arkadaşta aynı fiyattan size önerebileceğimiz muadil bir ürün yok diyor. Şaka gibiler Aynısını geçen günlerde hoparlör için de yaptılar. Bu istanbulbilişim'den bir sipariş verecekseniz ertesi gün sipariş iptali için aranacağınızı bilerek hareket edin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sertaga -- 14 Şubat 2018; 9:41:15 >
  • sertaga kullanıcısına yanıt
    en azından ertesi sabah arıyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    forumda deneyimli arkadaşlar var, icra 14 gün itiraz süreleri geçtikten sonra da bişeyyapmadılarsa icra başlatıp tabiri caizse çatır çatır alırdın :)

bu arada iptallerle alakalı olarak ta ib den beklenen hareket zaten, normal fiyatlı ürünleri bile göndermiyordu bunlar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 14 Şubat 2018; 15:19:19 >
  • CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Kendin gidip köküne kadar alırsın, ama insanlara karşı böyle yazılar yazıyorsun. Amacın ne bi çözemedim tuvnera

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-975393588 -- 14 Şubat 2018; 16:58:44 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.