Şimdi Ara

AOC I2481FXH IPS Monitör İncelemesi [Çok Şık ve Klas] TR'de İlk ve Tek (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
4
Favori
4.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar siz kaç dolardan aldınız şuan 149 dolar üzerine kargo ve vergi ile 240 dolar yapıyor ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • unicornek kullanıcısına yanıt
    Şuan dışarıdan almak mantıklı değil, buradan bakınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Şuan dışarıdan almak mantıklı değil, buradan bakınız.

Teşekkürler hocam en uygun kargo 50 dolar civarı olduğu için bu fiyat çıkıyormus

• muhendismurat hocam merhaba , ben bu monitoru kullanıyorum her şeyinden memnunum ,ancak ekranda toplu iğne başından biraz buyuk bir beyaz ışık fark ettim , sadece beyaz ya da açık renk sayfada belli oluyor . olu piksel falan değil o minik bölge fazladan aydınlanıyor , ara sıra fark ediyorum , resim ekliyorum ... Sizce garantiye yollamaya değer mi ? bir fikir verirseniz memnun olurum . şimdiden teşekkürler. AOC I2481FXH IPS Monitör İncelemesi [Çok Şık ve Klas] TR'de İlk ve Tek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakankaran -- 9 Ağustos 2016; 0:21:34 >

• hakankaran kullanıcısına yanıt
    Bence değmez, çok yakından bakma kafayı da takma unut.
  • urun dun elime ulasti, ozellikle sag altta isik sizmasi var karanlik sahnelerde gozum oraya takilip kaliyor. icime hic sinmedi diyebilirim. bir de ips panel deyince parlak panel saniyordum oysaki ips panellerde de mat ekran olabiliyormus biraz da onun hayal kirikligini yasadim onun disinda cok sik bir tasarimi var.

2hdmi olmasi ve kullaklik cikisinin var olmasi cok isime yaradi. 2.hdmi ye uydumu bagladim fakat bu urunde uydu kullanacaklara onemli bir uyarim var 1080i cozunurlukte inanilmaz bir titreme var resmen sok oldum, onu da uydu ayarlarindan 720p ye dusurerek cozdum.

isik sizdirma durumu olmasaydi tek kelimeyle mukemmel diyebilirdim sirf bu yuzden iade edebilirim hb den almistim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Kullanıcılar Kulübü

1)Schiffsführer
    2)hakankaran
    3)
    4)
    5)
    6)
    7)
    8)
    9)
    10)

Hocam selamlar. Bende dün bu monitörden aldım, ufak iki sorum olacka, cevaplarsan çok minnettar olurum.

Birincisi benim ofisimde HP Pavilion 23cw kullanıyorum. Laptopumdan HDMİ kablo ile bağlı, ekranı genişletip kullanıyorum, görüntü ve yazılar çok net. Tam istediğim gibi, fakat evdeki laptopuma dün alıp bağladığım aoc bu kadar net değil, çok hafif bir keskinliğe ihtiyacı var hp'deki görüntüyü almak için. Senin verdiiğin ayarlar ile güzel bir görüntü elde ettim. Bu 75hz overlock yaparsam sorunu çözmüş olurmuyum sence yoksa önerebileceğin farklı birşey varmı? Sanki yazı karakterleri biraz kalın gibi.

Bir ikincisi benim NVIDIA denetim masasında sadece 3D ayarları var, yenileme hızı değiştirme ile ilgili bir işlem yapamıyorum. Bilgisayarım da toshiba qosmio.

Şu netlik olayını çözmemde bana yardımcı olabilirsen dediğim gibi inanılmaz minnettar olurum.

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: tr.duman

isik sizdirma durumu olmasaydi tek kelimeyle mukemmel diyebilirdim sirf bu yuzden iade edebilirim hb den almistim.

Hayırlı olsun her üründe olabilecek bir durum.
  • enjoyquality E kullanıcısına yanıt
    İlginçmiş kardeşim, 75 hz ile canlılık, parlaklık artar yazı tipi için bağladıktan sonra Cleartype ayarlarını karıştır ama buna gerek olmaması lazım bilemiyorum daha önce görmedim.
  • quote:

İlginçmiş kardeşim, 75 hz ile canlılık, parlaklık artar yazı tipi için bağladıktan sonra Cleartype ayarlarını karıştır ama buna gerek olmaması lazım bilemiyorum daha önce görmedim.

Çok teşekkürler sevgili @MühendisMurat.

Benim nvidia panel'de o bahsettiğin durum söz konusu değil maalesef. İntel grafik seçenekleri mevcut, 75 hz'e nasıl çıkartabilirim? Acaba bu olay sorunumu çözermi.
  • enjoyquality E kullanıcısına yanıt
    Sen laptop'tan bağladığın için öyle + menüsü yok diyorsun bu durumda yapacak bir şey kalmıyor hem senin dediğin şey farklı, başka bir bilgisayara bağlayınca anlarsın monitördeki durumu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 18 Ağustos 2016; 13:14:21 >
  • Tasarım için monitör arıyorum..Mac ile bağlantılı kullanılacak.LG 29" 29UM57 demiştim ama bu da iyi galiba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Güzel ve şık monitör.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunlarda performansı nasıl kullananlar yardımcı olablirlermi
  • FBI-007 kullanıcısına yanıt
    Bunun incelemesini yapan site oyunda bir sıkıntı yaşamadığını söylemişti.
  • İnternetten bir ara baya araştırma yapmıştım oyunlarda ms nin yanısıra inputlag değeri daha önemli ms grey to grey yani griden griye ,inputlag ise bütün renkler için geçerli. İnputlag değeri internette neredeyse benq monitörleri kadar iyi hatta daha iyi.

Oyun konusunda sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum

• bende bugün sipariş verdim 700 tl ye umarım bi sıkıntı yaşamam
  • FBI-007 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun gelince görüşlerini paylaşırsın.
  • Bende İki monitör arasında kararsız kaldım...

AOC i2481FXH ve ASUS MX239H
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.