Şimdi Ara

AOC G2460PF FreeSync Monitör İncelemesi + Kullanıcılar Kulübü (TR'de İlk ve Tek) (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.071
Cevap
24
Favori
53.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Google'dan geldim konuya kim açmış falan bakmadan okumaya başladım.
    quote:

Türkiye'deki ilk ve tek Rehber olduğunu hatırlatarak konuya devam ediyoruz.

Şunu görünce anladım kim açmış.
  • Ne diyorsunuz alınır mı? Bugün almayı düşünüyorum 1150'e vatandan.

144 hz ve 1 ms olması mecburi, en ucuz da bu var bi de benq2411

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MajoooR kullanıcısına yanıt
    aldınız mı acaba monitoru
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogga10

aldınız mı acaba monitoru

Daha değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    uyarayım renkleri pek beğenilmiyor soluk olduğu söyleniyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

uyarayım renkleri pek beğenilmiyor soluk olduğu söyleniyor

Hocam baska seceneğim yok, benq xl2411 var o nasıldır peki? Bütçem 1150 tl aradığım özellikler 144,1-5 ms arası, 1080p

anladım dediğin monitörü hiç araştırmadım ben alt linkteki monitörü aldım 1 ay önce 1.400 tl ye memnunum ama zam gelmiş şuan karar senin istersen bu konudaki monitörü vatandan alacaksan incele öyle karar ver belki görüntü iyidir.

http://www.hepsiburada.com/viewsonic-xg2401-24-1ms-2xhdmi-display-full-hd-freesync-oyuncu-monitor-p-BD805400
  • Monitörün fiyatı vatanda 973 tl ye düştü, almayı düşünenler için iyi indirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: MReyiz

Monitörün fiyatı vatanda 973 tl ye düştü, almayı düşünenler için iyi indirim.

Şansa bak ya dün 1150 tl ye aldım vatandan açtım kurdum bi saat oyun oynadım kapattım ve 200 tl zarar ettim

Köşesindeki yapışkanı çıkarmıştım bi de belki şansımı denerdim

• Arkadaşlar monitör almayı düşünüyorum sizce nasıl genellikle film izliyorum ara sıra oyun oynuyorum fiyatı 550 TL görünüşü özellikle ince olması hoşuma gitti sizler ne düşünüyorsunuz?

ASUS 21,5" VZ229HE 5ms 75Hz Full HD IPS Ultra İnce Monitör

Tepki Süresi: 5ms / 75hz
    Çözünürlük: Full HD 1920 x 1080
    Ekran Boyu: 21.5 inch
    IPS PANEL: Var
    x2 HDMI Var
    x1 VGA var

AOC G2460PF FreeSync Monitör İncelemesi + Kullanıcılar Kulübü (TR'de İlk ve Tek)AOC G2460PF FreeSync Monitör İncelemesi + Kullanıcılar Kulübü (TR'de İlk ve Tek)AOC G2460PF FreeSync Monitör İncelemesi + Kullanıcılar Kulübü (TR'de İlk ve Tek)

• +1 olarak ekleyebilirsiniz.G2770PF olan modelini sipariş verdim. Monitör ve tv olarak kullanacağım.

• Ben dün aldım biraz bulanık geldi yazılar nasıl çözebilirim official driverı kurdum ayarları yaptım ilk sayfadaki gibi displayport ile bağlayarak 144hz seçtim nasıl çözebilirim auto adjust nasıl yapabilirim ?
  • Arkadaşlar monitörü yeni aldım. Kullandıgım gpu Sapphire HD-7850 2G. Display port üzerinden bağlantı yaptığımda cihaza görüntü gelmiyor. HDMI dan bağlantı yaptıgımda sıkıntı yok fakat 60hz kullanabılıyorum. Kullandıgın display port kablosu monitorun kutusundan çıkan kablo. DP üzerinden 144 hz almak istiyorum sorun ne olabilir? Yardımlarınızı rica ederim.

• Lyander7 kullanıcısına yanıt
    önceki sayfalarda yazılmıştı dp kablo sorunlu çıkabiliyor bu monitör de başka bir dp kablo denemen lazım hdmı kablon 2 0 destekli değilse 144 hz olmaz
  • Merhabalar abilerim, bu monitörü kullananlar. bir sorum olacaktı küçük ama benim için çok önemli bir şey.

Şimdi monitör yukarı aşağı hareket edebiliyor ya. Acaba en aşağı yani yere doğru en fazla indirdiğimizde en üstünden en altına monitör kaç cm? bizim masa değişik bir masa ve 2 raf arası uzunluk 36 cm. acaba oraya sığar mı bilmiyorum.

Sorduğum şey en aşağı çekince pembe yerin yükseliği ne kadar?

AOC G2460PF FreeSync Monitör İncelemesi + Kullanıcılar Kulübü (TR'de İlk ve Tek)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kral_Jumong -- 6 Ocak 2018; 0:47:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kral_Jumong

Merhabalar abilerim, bu monitörü kullananlar. bir sorum olacaktı küçük ama benim için çok önemli bir şey.

Şimdi monitör yukarı aşağı hareket edebiliyor ya. Acaba en aşağı yani yere doğru en fazla indirdiğimizde en üstünden en altına monitör kaç cm? bizim masa değişik bir masa ve 2 raf arası uzunluk 36 cm. acaba oraya sığar mı bilmiyorum.

Sorduğum şey en aşağı çekince pembe yerin yükseliği ne kadar?

AOC G2460PF FreeSync Monitör İncelemesi + Kullanıcılar Kulübü (TR'de İlk ve Tek)

bende yok ama Boyutlar 565.4x393.6(+130)x244.58 mm. yani düşük ayarda 39 cm civarı boyu var sanırım. senin masa yüksekliği 36 sa sığmaz gibi umarım yanılıyorumdur

Yükseklik ve eğim ayarı

AOC 4 yönlü ayarlanabilir stand kullanıcının yorulmadan monitör yüksekliğini 130mm ayarlamasına, sola ve sağa döndürebilmesine, ekran açısını eğebilmesine ve görüş açısı için 90º pivot yapabilmesine olanak tanımaktadır. linkhttps://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/aoc-g2460pf-24-144-hz-1ms-analog-dvi-hdmi-display-free-sync-full-hd-oyuncu-led-monitoru-314869163?pkw=&pmt=&sc_gcsp=gg&ggmktg=PaidSearch*PLA*232249887*22324003887*58375855647*%7btype%7d*314869163*aud-347564256362:pla-383673708399&gclid=Cj0KCQiA4bzSBRDOARIsAHJ1UO4GNkRx12lyPed-umszSxzB8u0k6tuO34hWumNCD-sI8dSPT8OZCKgaAg0dEALw_wcB&gclsrc=aw.ds&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

AOC G2460PF FreeSync Monitör İncelemesi + Kullanıcılar Kulübü (TR'de İlk ve Tek) AOC G2460PF FreeSync Monitör İncelemesi + Kullanıcılar Kulübü (TR'de İlk ve Tek)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 6 Ocak 2018; 3:57:12 >

• mito1172 kullanıcısına yanıt
    hocam 36 değil 42 cm miş biz ona 41 diyelim 2 cm ile sığar sanırım

• Kral_Jumong K kullanıcısına yanıt
    o zaman sığması gerek bu arada sana neden yardımcı olmaya çalıştım anlatayım. çünkü ben de alırken araştırdım konuya yazdım 1 tane kullanan da sevabına bilgi vermedi sanki elime yapışır ölçüp bilgi verse ama yok vermez bilgi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 6 Ocak 2018; 19:54:16 >
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam insan anca başına geldi mi bir şey oldu mu karşısındakine yardımcı oluyor 😢

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kral_Jumong -- 6 Ocak 2018; 21:44:21 >
  • Kral_Jumong K kullanıcısına yanıt
    yok ben başıma gelmesede bilgim dahilinde her zaman yardımcı olurumda her insan öyle değil maalesef
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.