Şimdi Ara

AOC G2460PF FreeSync Monitör İncelemesi + Kullanıcılar Kulübü (TR'de İlk ve Tek) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.071
Cevap
24
Favori
53.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Monitör fiyatına göre çok çok iyi. Paran varsa 3-4 bin lira verir çok daha iyisini alırsın ayrı konu. Lakin bu fiyata, bu özelliklere alabileceğin en iyisi bu. Renk konusu tek canını sıkacak durum olacaktır. Cidden parlak bir ekran. Oturup kendine göre ayarlaman gerek. Fakat oyunlarda vs inanılmaz bir görüntü veriyor orası bambaşka. Monitör alacağım bu fiyatlarda birde kartım AMD diyorsan ürün bu.
  • himan kullanıcısına yanıt
    Ben çok memnunum şu an yaptığım ayarlarla,bir ips değil ama performansı çok iyi.
  • Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TN, 1 ms, 144 hz, Full HD ile ips, 4k, 4ms (overdrive ile 2ms) (özellikle belirtilmiş inputlag 11.6 ms) arasında yani AOC G2460PF, Viewsonic XG2401 ile VIEWSONIC VX2475SMHL-4K IPS-LED MONİTÖR gidip geliyorum. fiyatları aynı seviyede. işyerine ips monitör alındı gerçekten görüntü çok güzel eve götürüp haftasonu da kullandım, evde kullandığım LG M2262D TN panel 5 ms monitörüm k.ka gibi göründü gözüme :) ilk etapta dediğim freesync monitörleri planlıyordum ama ips harbiden aklımı çeldi, gönlümü cezbetti. fiyatlarında birbirinin ayarında ne yapmak lazım bilemedim.
  • Çok ciddi kelepir bulmadıkça ve prof. oyuncu değilsen IPS alabilirsin, ben de şuan orta sınıf bir IPS kullanıyorum günlük kullanım + film dizi de bariz üstün.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    öyle süper pro oyuncu değilim cs go oynuyorum yoğun olarak ama eğlencelik tabi ki, ama üst sıralarda da olmak mutlu ediyor insanı. Arada hitman, far cry primal vs. o zaman 144 hz 1 ms olayına takılmamak lazım. ben ips'e yöneleyim. 21,5" ve 23,6" çok bir fark olacağını düşünmüyorum boyut olarak ama 4K farkını hisseder miyim 1080'e göre. kendimce belirlediğim seçenekler aşağıda ki gibi bu durumda. hepsi ips, 60 hz ve 2 ms overdrive olabiliyor. Viewsonic iyi bir F/P ürünü gibi duruyor.

http://www.vatanbilgisayar.com/viewsonic-21-5-vx2263smhl-genis-ekran-led-monitor--siyah.html

http://www.vatanbilgisayar.com/viewsonic-23-vx2363smhl-ips-led-monitor--siyah.html

http://www.vatanbilgisayar.com/viewsonic-23-6-vx2475smhl-4k-ips-led-monitor.html

• Fark olmaz olur mu en az 23" almalısın, pm'den devam ederiz.
  • emeğinize sağlık
  • rorschach_ kullanıcısına yanıt
    Hocam 2 sene içinde sağlam pcde toplayabilirim , şimdiden bunu sadece ps4 için alsam kalite kötü mü olur ben ileriye dönük düşündüm biraz , iki sene ps4te kullanırım sonra pc topladığımda iş görür diye ama siz görüntü ps4te 144 hz olmadığı için kötü olur diyorsunuz galiba ben bunu anladım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: NalcakarS

Hocam 2 sene içinde sağlam pcde toplayabilirim , şimdiden bunu sadece ps4 için alsam kalite kötü mü olur ben ileriye dönük düşündüm biraz , iki sene ps4te kullanırım sonra pc topladığımda iş görür diye ama siz görüntü ps4te 144 hz olmadığı için kötü olur diyorsunuz galiba ben bunu anladım :)

Kötü olur değil. Fazla gelir demek istedim. Pc toplarım diyorsanız bu monitör süper. Ps4 te de gayet güzel kullanılır. Sadece ps4 için kullanacaksınız diye öyle demiştim. Pc de varsa işin içinde alın gitsin :)

• uzun zamandır monitör inceliyorum... fiyatıda güzel.. bu fiyatta Tr de ürün yok malesef.. hem 144hz hem 1 ms.. hem freesync.. ben göremedim.. olanlarda fetiş fiyattan.. artık gelsin şu yeni kartlarda bizde 2.elden kapalım 2 tane r9 390
  • rorschach_ kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam şimdi anladım çok sağol

• quote:

Orijinalden alıntı: gtx295

uzun zamandır monitör inceliyorum... fiyatıda güzel.. bu fiyatta Tr de ürün yok malesef.. hem 144hz hem 1 ms.. hem freesync.. ben göremedim.. olanlarda fetiş fiyattan.. artık gelsin şu yeni kartlarda bizde 2.elden kapalım 2 tane r9 390

r9 390 bulursan banada haber et elimde bitane var bitane daha olsa hayır demem :)

ürünler bu hafta gelmedigi için
    aoc' dan mustafa beyle ile tekrar iletişim kurdum ürünler gümrük problemleri yüzünden haftaya satışta olucakmış. hadi hayırlısı
  • Geçen ay ASUS 23" VC239H İPS ekran aldım amam burada 144hz'i ballandıra ballandıra anlattığınız görünce bu monitörü kıskandım. Gerçekten 60hz günlük kullanıma göre bu kadar fark var mı ya ?

Çok fazla oyun oynamayan birine yine de önerir misiniz. İPS'den sonra pişmanlık yaşamayalım..
  • OPTİMİST kullanıcısına yanıt
    Yok sen alma pişmanlık yaşarsın.
  • Viewsonic XG2401 de hepsiburada da %10 sepet indirimi ile 1170 TL filan oluyor. AOC beklemem diyenler ona bakabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: silentsv

Viewsonic XG2401 de hepsiburada da %10 sepet indirimi ile 1170 TL filan oluyor. AOC beklemem diyenler ona bakabilir.

%10 indirimle 1300 yazıyor hocam

144HZ İPS'lerin fiyatı düşene kadar kaşıntı yapmayalım o zaman, sağol üstad..
  • someoneme kullanıcısına yanıt
    Birde sepette %10 indirim vardı ben öyle aldım 1170 tl simdi baktım dün geçerliydi sanırım su an görünmüyor.

Zamanında birinin 120hz monitörünü kullandım. Fare bile acayip. Kendi monitörüm bildiğin kasıyor onun yanında.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.