Şimdi Ara

AOC E2461Fwh LED Monitör 23.6' İncelemesi, 75 Hz Yapmak Resimli Anlatım! (146. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.071
Cevap
54
Favori
164.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Monitör alacağım ama hoparlör yok üzerinde. Hoparlörsüz bir şekilde Ps4 bağlamam mümkün değil.
  • geçen bir elektronik mağazasında AOC monitörleri inceleme fırsatım oldu. Malzeme kalitesi çok kötü, Hani elini nereye atsan orası elinde kalıcak türden.
    Alan arkadaşlar neden bu markayı tercih ediyorlar? Fiyatı uygun diye mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Musab

geçen bir elektronik mağazasında AOC monitörleri inceleme fırsatım oldu. Malzeme kalitesi çok kötü, Hani elini nereye atsan orası elinde kalıcak türden.
    Alan arkadaşlar neden bu markayı tercih ediyorlar? Fiyatı uygun diye mi?

Her markanın giriş, orta, üst seviye ürünleri var. Sen dandiğine denk gelmişsindir, yoksa 300 - 600 tl aralığında şuan piyasada en çok satılan modeller hep AOC'den çıkıyor çoğu kişi memnun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 27 Eylül 2015; 15:53:37 >
  • 2447 vwm modelinini hepsiburada dan aldim eve geldim kurdum ve ilk olarak ayak kalitesi berbat...monitor masanin ustunde en ufak bir temasta 8.5 siddetinde deprem varmis gibi sarailiyor
    Neyse dedim kurdum... Pixel testi yaptim... O da ne ekranin ic kisminda olu pixel e benzetemedigim 1 cm uzunlugunda bir cizgi vardi... Tum renklerde de ekran yirtikmis gibi siritiyordu... Iadeye yolladim ve samsung un bi modelini piyasaya gore en uygun fiyat veren vatandan dokunarak elleyerek test etttirerek aldim 10 numara oldu ve ekran cok iyi...
    Samsung modeli s24290h modelini aldim ciktim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekksl6 E kullanıcısına yanıt
    Samsungta yaptığınız kontrolü diğerinde neden yapmadan ve bakmadan alıyorsunuz ki ?
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada dan aldığımı yazmış olmam lazım :) yani satın aldığım adresime gelmeden bilemez göremezdim... Ha ürünü daha önce vatan da kontrol ettiğimde teşhir ününde problem yoktu ve kalın levhalar üstünde durduğundan rafı sallama imkanımız olmadığından ne denli dayanıksız ve emanet duran bir ayağı olduğunu anlayamamıştım...not. hepsiburada piyasaya göre 150 lira daha ucuzdu o sebeple tercih etmiştim..
  • ekksl6 E kullanıcısına yanıt
    Kardeşim ürünü görmek önemli özellikle monitörü, Asusunda binbir reklamı yapıldığı VN247H resmen dans ediyor onun daha da ince ayağı, malzemesi kalitesiz :) Dediğim gibi her markada olur bunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekksl6

2447 vwm modelinini hepsiburada dan aldim eve geldim kurdum ve ilk olarak ayak kalitesi berbat...monitor masanin ustunde en ufak bir temasta 8.5 siddetinde deprem varmis gibi sarailiyor
    Neyse dedim kurdum... Pixel testi yaptim... O da ne ekranin ic kisminda olu pixel e benzetemedigim 1 cm uzunlugunda bir cizgi vardi... Tum renklerde de ekran yirtikmis gibi siritiyordu... Iadeye yolladim ve samsung un bi modelini piyasaya gore en uygun fiyat veren vatandan dokunarak elleyerek test etttirerek aldim 10 numara oldu ve ekran cok iyi...
    Samsung modeli s24290h modelini aldim ciktim

Sence s24d390h modeliyle ls24e390hl modelleri arasındaki 60-70 liralık farka değer mi? Birisi 5ms diğeri 4 ms ama ikisi de aynı gibi duruyor.
  • Indigo I kullanıcısına yanıt
    üst yazımda yanlış yazmışım 24390h olacaktı:P
    Hocam biri 4 biri 5 olduğu için, farkı ev kullanıcısı olarak hissetmek mümkün değil..
    özelliklerine bakınca ben de daha fazla para vermenin anlamı olmadığına hükmedip H olanını aldım, keza biraz daha fark diye diye kafayı kırıp az daha 27d590 modelini alacaktım ...iki model arasında daha iyi bilgi sahibi olan biri belki ayrıntı verebilir..
  • User 53 53 53 yaptığım zaman bright frame otomatik kapanıyor çözüm var mı? Ayrıca 75 hz yaptığım zaman ekran 1920x1080 olmuyor. Saçma sapan bir çözünürlüğe atıyor. Birde hocam fabrika ayarlarına atma durumu var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Samichlaus -- 3 Ekim 2015; 21:07:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Samichlaus

User 53 53 53 yaptığım zaman bright frame otomatik kapanıyor çözüm var mı? Ayrıca 75 hz yaptığım zaman ekran 1920x1080 olmuyor. Saçma sapan bir çözünürlüğe atıyor. Birde hocam fabrika ayarlarına atma durumu var

75 Hz kaldırmıyor demek ki kardeşim.

Bende bir sorun yok Bright Frame açık kalıyor hala.
    kendi kendine düzeldi hocam. lakin monitörlerimiz aynı böyle farklılık olması garibime gitti sizde kaldırıyor bende kaldırmıyor.
  • quote:

kendi kendine düzeldi hocam. lakin monitörlerimiz aynı böyle farklılık olması garibime gitti sizde kaldırıyor bende kaldırmıyor.

Monitörden monitöre değişiyor bu, diğer monitörlerde de aynı yani.
    teşekkür ettim hocam o halde.
  • quote:

teşekkür ettim hocam o halde.

Her zaman başımın üstünde.
  • Bu monitor gecene bu konuyu favorilere ekleyince 550 felandi demin vatandan baktim 800 kusur.

Vatanmi fais fiyat koymus yoksa normal mi

• red01 R kullanıcısına yanıt
    dolar 2.1 falandı o zamanlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

dolar 2.1 falandı o zamanlar

Laptobu satip masaustu toplucamda 800 lira monitor fazla gelicek :)

• quote:

Orijinalden alıntı: red01

Bu monitor gecene bu konuyu favorilere ekleyince 550 felandi demin vatandan baktim 800 kusur.

Doların olayı var ama kesinlikle vatanın fahiş fiyat politikası da var. Ben size öneririm bu paraya bu alınmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: red01

Bu monitor gecene bu konuyu favorilere ekleyince 550 felandi demin vatandan baktim 800 kusur.

Doların olayı var ama kesinlikle vatanın fahiş fiyat politikası da var. Ben size öneririm bu paraya bu alınmaz.

Yok zaten 800 lira vermem bi monitore

• 
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.