Şimdi Ara

AOC E2461Fwh LED Monitör 23.6' İncelemesi, 75 Hz Yapmak Resimli Anlatım! (144. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.071
Cevap
54
Favori
164.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: deniz639

aoc yazan çerçeve kısmı o kadar sıcak ki :D elimi yakıyor bazen normal midir bu diğer kısımlar gayet soğuk sizinki ne durumda ?

Siz monitörü izlemek için değilde, aoc yazan yerin altındaki kısmı elleyip sıcaklığına bakmak için mi aldınız. Elektronik aletlerin ısı yayması kadar doğal birşey yoktur, komple ısınmıyor işte bak ne güzel.

forumlarda dolaşırken vs gördüm baktım baya baya sıcak 2 senedir hiç dikkat etmemiştim :D merak ettim ondan sormuştum :)

• quote:

quote:

quote:

aoc yazan çerçeve kısmı o kadar sıcak ki :D elimi yakıyor bazen normal midir bu diğer kısımlar gayet soğuk sizinki ne durumda ?

Siz monitörü izlemek için değilde, aoc yazan yerin altındaki kısmı elleyip sıcaklığına bakmak için mi aldınız. Elektronik aletlerin ısı yayması kadar doğal birşey yoktur, komple ısınmıyor işte bak ne güzel.

forumlarda dolaşırken vs gördüm baktım baya baya sıcak 2 senedir hiç dikkat etmemiştim :D merak ettim ondan sormuştum :)

Sen ne diyon benimki kışın evi ısıtıyor.

• Arkadaşlar vurmuş bende öldüreyim :D.

Bizde kışın kestane pişiyoruz altında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Section8 -- 31 Temmuz 2015; 14:10:41 >
  • bende aoc i2269 amd kart var cru ile hz yükseltiyorum ama yeniden başlattığımda tekrar 60hzye dönmüş oluyor. bunu kalıcı yapmanın bir yolu yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: earth.

bende aoc i2269 amd kart var cru ile hz yükseltiyorum ama yeniden başlattığımda tekrar 60hzye dönmüş oluyor. bunu kalıcı yapmanın bir yolu yok mu?

AMD yönteminde sıkıntı vardır.
  • quote:

quote:

bende aoc i2269 amd kart var cru ile hz yükseltiyorum ama yeniden başlattığımda tekrar 60hzye dönmüş oluyor. bunu kalıcı yapmanın bir yolu yok mu?

Aylardır bir sıkıntı olmadan kullanıyorum ben 75hz de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

O zaman "onun ayarlarında" bir sıkıntı vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

quote:

quote:

başka bir sebepten dolayı bir kaç kereye mahsus öyle olmuş artık 75hz de açılıyor sorunsuz.

yalnız şimdi de başka bir sıkıntı var. kendi cdsindeki yazılımları yükleyip çalıştırınca (i-menu, e-saver) görüntü gidiyor reset atmadan düzelmiyor.

neyse onu silip aşağıdakini yükledim sorunsuz açıldı.
    http://support.aocmonitorap.com/userguide/f22/drivers/i-menu/

bu versiyon cd'dekinden daha eski sanırım. kendi cdsindeki sorun çıkarıyor eski versiyon sorunsuz açılıyor enteresan.

• earth. E kullanıcısına yanıt
    75 hz de iken yazılımda problem çıkardığını duymuştum daha önce. Ben kullanmıyorum yazılım şahsen. Monitör üzerinden bir kere ayarladım aylardır aynı ayarda duruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Murat bey sizce asusun vn247h monitörünümü yoksa aocnin bu modelinimi almamı önerirsiniz. Ve ayrıca oyunlarda DCB veya bright frame gerçek anlamda daha güzel bi görüntü sağlıyormu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Letronth -- 7 Ağustos 2015; 17:15:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Letronth

Murat bey sizce asusun vn247h monitörünümü yoksa aocnin bu modelinimi almamı önerirsiniz. Ve ayrıca oyunlarda DCB veya bright frame gerçek anlamda daha güzel bi görüntü sağlıyormu?

Sağlar tabiki bu oyunla alakasız, monitörü direkt daha canlı hale getiriyor işte.

VN247H almayın da ne alırsanız alın yahu.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler görüşünüze saygı duyarım o zaman aocyi alıyorum
  • quote:

Çok teşekkürler görüşünüze saygı duyarım o zaman aocyi alıyorum

Bunu alın ama 2461FWH ' i ben inceledim diye vatan çok fahişe satıyor.

http://www.vatanbilgisayar.com/aoc-23-i2367fm-genis-ekran-led-ips-monitor.html

2xHDMI, MHL , IPS vs.

Peki sizce 1ms ile 2ms arasındaki farkı anlamak mümkünmüdür ona görede bi karar verebilirim. Mesela VX238H modelinide çok istiyorum ama AOC mi yoksa ASUS'un o modelimi oyunlarda daha iyi görüntü verir bilmiyorum
  • quote:

Peki sizce 1ms ile 2ms arasındaki farkı anlamak mümkünmüdür ona görede bi karar verebilirim. Mesela VX238H modelinide çok istiyorum ama AOC mi yoksa ASUS'un o modelimi oyunlarda daha iyi görüntü verir bilmiyorum

Edemezsin tabiki böyle ufak değerlere takılmayın.
    Merhabalar tekrardan aocnin e2461fwh modelini aldım ama her türlü oyunda ışık sızmalarını farkedebiliyorum özelliklede monitörün alt tarafında çok var bazen rahatsız oluyorum ama dikkat etmeyince rahatsız ettiğini söyleyemem sizce ne yapmalıyım geri götüreyimmi alalı 3 gün falan oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Letronth -- 11 Ağustos 2015; 22:46:07 >
  • quote:

Merhabalar tekrardan aocnin e2461fwh modelini aldım ama her türlü oyunda ışık sızmalarını farkedebiliyorum özelliklede monitörün alt tarafında çok var bazen rahatsız oluyorum ama dikkat etmeyince rahatsız ettiğini söyleyemem sizce ne yapmalıyım geri götüreyimmi alalı 3 gün falan oldu

İlk sayfaya bakın hocam, orada monitör almadan önce yapılacak testler var :) Bunları yazdım zaten ben, orada bakacaktınız çoksa almayacaktınız.
  • @MühendisMurat

Murat kardeşim 75 hz olayında win 10da bir sıkıntı yaşadınmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: usorguncu

@MühendisMurat

Murat kardeşim 75 hz olayında win 10da bir sıkıntı yaşadınmı?

Hayır.
    tamamdır teşekkürler :)
  • 
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.