Şimdi Ara

[AOC] AGE OF CONAN -OPEN BETA- PICTURES

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
0
Favori
9.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • NAD'a inat resimler yayınlanıyor tabi :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi home_sweet_chaos -- 30 Nisan 2008; 22:00:59 >

• Grafikler plastik ve yapay duruyor, niye öyle?
  • evet grafikler acaip yapay duruyor (cirkin yada güzel degil demiyorum!)
    ama oyunda icine alacak gerceklik göremedim ss lerden.
    altindan video bandi gececek gibi olacak sanırım grafikler.
    cok güzel bir grafik yaratmak icin incik , cincik ugrasinca sanirim bu sekilde suni oluyor
  • Bu oyunu denemek amaçlı 10 gün vs. free mi olacak yoksa direk 25€ verip oyunu almamız mı gerekecek?
  • Oyunun open beta sı bile paralı Fileplanet e paralı uye olanlar yarın beta basladıgında oyuna girebilecekler daha Cb de ve tech betada(ben) bulananlara bile davetiye yok.Ayrıyetten box alanlar arkadaslarıyla paylasabilicekler buddy keyleri, normal box a 1 adet CE box tan 5 adet buddy key cıkıyor 15 gunluk(sanırım)Oyun 18+ oldugundan ole herkesi davet eden bi ob yapcaklarını zannetmiyorum ama belki 20 sinde acılmadan once 1 hafta 10 gun herkese acabilirler ama herkes 13 gb lik clienti indirebilirmi bilmiyorum.@Home resimlerin yayılması dogal NDA kalkmıstır zaten yarın ob oluyor ve skiller tree ler bile gorucuye cıktı.

Bu grafiklere yapay diyenlerde en azından bi 8800gt li darbogaz yaratmıyan bi sistemde gorsunler en azından HD videolarını izlesinler (tentonhammer ın aoc bolumunde var) sonra karar versinler hersey resimde belli olmaz...

Bu da benden
    http://goonheim.com/goonheim/feats/view/barbarian

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunterx -- 30 Nisan 2008; 22:54:21 >

• quote:

Orjinalden alıntı: hunterx

Oyunun open beta sı bile paralı Fileplanet e paralı uye olanlar yarın beta basladıgında oyuna girebilecekler daha Cb de ve tech betada(ben) bulananlara bile davetiye yok.Ayrıyetten box alanlar arkadaslarıyla paylasabilicekler buddy keyleri, normal box a 1 adet CE box tan 5 adet buddy key cıkıyor 15 gunluk(sanırım)Oyun 18+ oldugundan ole herkesi davet eden bi ob yapcaklarını zannetmiyorum ama belki 20 sinde acılmadan once 1 hafta 10 gun herkese acabilirler ama herkes 13 gb lik clienti indirebilirmi bilmiyorum.@Home resimlerin yayılması dogal NDA kalkmıstır zaten yarın ob oluyor ve skiller tree ler bile gorucuye cıktı.

Bu grafiklere yapay diyenlerde en azından bi 8800gt li darbogaz yaratmıyan bi sistemde gorsunler sonra karar versinler hersey resimde belli olmaz...

Bu da benden
    http://goonheim.com/goonheim/feats/view/barbarian

Biraz saçma değil mi dediğin? 8800gt'li bir sistem toplayacağız oyun için, üstüne oyunu alacağız parayı bayılıp sonra mı görebileceğiz oyunu? Ekran görüntüleri oyunun pazarlanmasının en önemli adımlarındandır ve kim ne derse desin şu resimleri görüp de bu oyuna para bayılmam. Bildiğin kötü çünkü. Bir de oyun firmaları screenshotları üzerlerinde oynama yapıp verirler, muhtemelen oyun içi bundan da kötü. Video çıksın görürüz nasılmış değilmiş.

• Arkadasım sacma anlayısın farklı senin galiba sen sacma buluyorsun ama binlerce kisi gecen yazdan toplamaya basladı sistemleri gecen kasım ayında cıkıcak diye oyun geciktiginde bile kimse okadar yakınmadı ve sacmalık olarak gormedi de senmi simdi sacma buluyorsun?Sana gitte su makinayı topla sonrada bu oyunu al diyen olmadı alabilecek durumda olanlar alır en iyi sekilde oynar.Oyunu rahat oynamak icn en ideal ekran kartını ve sistemi soledim bunlar bile dx10 un nimetlerinden ve bazı ozellikten mahrum kalıcaksın.Nasıl crisis i oynatabilmek icn millet makina topladıysa bu oyununda cok bekleyeni/alıcısı var sen beyenmesende bu boyle sacma geldiyse almassın elindeki sistemin kaldırabiliecegi olcude oynarsın oyunları tutupta sana su sistemi al demedimki yaygara kopartıcak bisey yok sistemi bırak oyunu alıcagını bile dusunmuyorum.Daha videosu cıksın izleriz filan diyorsun 10larca videosu var oyun yapımcıların anlatımıyla harmanlanmıs NDA ya ragmen oyun ici cekilmis bir suru biraz arastır sonra sacma buldugun konularda bilgilendikten sonrada aynı gorusteysen yorum yaparsın.Bunun icn hem oyunun ozellikleriyle ilgili bilgili olman ve bilgisayardan biraz anlaman lazım ben en uygun f/p ekran kartını soledim onlada bitmediginide belirttim sen p4 bir sisteme taksan dedigim kartı yinede bu oyun icn gereken verimi alamassın(tabikide orta halli bir sistemde oynarsın ama bi cok effect ve ozellikten mahrum kalırsın) cunku o grafiklerin yanı sıra 300 vs 300 battle lar mevcut olucak oyunda kale alıp kale savaslarına giriceksin.

Seni daha fazla bilgilendirmek isterdim ama anlıyacagını zannetmiyorum.Burnun dikine gitmeye devam et resim gordugun anda yorumundan belli zaten ilgin olmayan bi konuda cok fazla acıklama yaptım buda yeterlidir sana baska bisey yazmama gerek yok kendini yırtsanda...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunterx -- 1 Mayıs 2008; 1:29:14 >

• tech betaya kabul edilmiştim girmeyi becerememiştim
  • lycantrophic.. neden sadece resim uzerinden degerlendirme yapip da oyunu baltaliyorsun ? oyunu inceledin mi combat sistemini pvp sini ? sen hic su ile calisan Mercedes gordun mu ? bu oyun da aynen bu karsilastirma gibi hakki olani aliyor kardesim ama senin gibi balta harbiden barbar adamin bu sekilde oyunu kotulemesi buradaki bircok kisinin onyargisini kazaniyor
  • Youtubeden izlediğim kadarı ile hiç bir oyunun savaş animasyonu bu oyununkine yaklaşamaz bile.Ama farklılık olurmu orasını bilemiyorum.Kılıç kullanımları ve kılıcın vuruş şekilleri tamamiyle muhteşem.Bi kaç videosunu izleyebildim ve sadece kılıç kullanan karakterinkilere baktım.Magic tarzı karakterlerin skill animasyonları ne olursa olsun 3,5 ışıklandırma yapılınca çok fena durmaz hiçbir zaman.Ama işte sword karakterlerde olay değişir.Esneklik,kılıcla vuruş şekli,kılıcı sokuş şekli,kılıcı nasıl vurduğu,kılıcı nasıl tuttuğu,kılıçla nasıl koştuğu bunlardır işte bana göre karakterlerin hareketleri hakkında bir sonuca vardırabilecek olan kıssaslar ve Aoc gerçekten çok hoş yapmış.Atı şaha kaldırıp rakibe saldırı,ata çifte vurdurarak rakibe saldırı olaya real boyut kazandıran orjinal hareketler.Çok mükemmel düşünülmüş.Dış mekan youtubeden bile çok muhteşem gözüken bir dış mekana sahip,8 serisi ekran kartımdaki halini düşünemiyorum bile.Bence süper ötesi.
    Hikayesiymiş,rp siymiş bunlarla muhatap bile olmam.Bana aksiyonu yaşatsın yeter.
    Acaba kaç para olucak?Yok Wow gibi yaparlarsa busefer oyunla muhatap olmam.Hiçbir görselliği olmayan(bikaçı dışında) free oyunlara devam ederim.
    Bu arada bu ss ler gerçektende hiçte hoş durmuyor!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXCELANCEE28 -- 1 Mayıs 2008; 2:03:21 >

• Sistem canavarı harddisk canavarı grafik canavarı bi oyun için çekomastik kaplama diyenlere inanamıyorum. Bu oyunu bekleyen okadar çok kişi varki ve tech betasında okadar buga ve okadar kopmaya ramen (ki laga girip dc olanlar benle beraber avrupalılardı ) genede öve öve bitirememişlerdi...

burda ise yok plastik yok çekomastik yapmayın emeyin ya....
  • onlar oyun baltacisi yediremiyorlar bu grafikleri kendi oynadiklari angurt online oyunuyla karsilastirdiklari zaman
  • Neyın tartısmasındasınız anlamadım. Artık Grafik nıye bu kdr baqlıyor sizi anlamıyorum. Su an Piyasada o kdr Saqlam Grafiqi olan oyun var ama içerik yok. Once Grafik deqil oyunun içeriqini ön planda tutun. Age Of conan Yapay zeka geliştirici kodlamasının ilk defa kullanıldıqı oyun. Conan gercekten herseyi ile mukemmel gelecek. tabii ama herkesın oynayacaqını sanmıyorum. ( parasal yonden tam olarak bilmiyorum ama Hem CD hem aylık ücret diye duydum. ) Dusunsenize Oyunda Mob a dalıyosunuz. Hp azaldıqı zmn sızden kacıyor. hem Hp dolduruyor. hemde Etrafındakı Mobları cagırıp Toplu halde dalıyolar. veya tek basınasınız. bir Kurt sürüsü ceviriyor sizi hemen saldırmıyor. tek olduqunuza karar verdıklerı an. ya da sen cogaldıqın zaman sürü saldırmıyor geri cekiliyor. oyunda bar kavgaları ve yapay zekanın cok agır bastıgı savaslar mevcut.

Oyunda PvP-Pk modunun yasak olduqu bolgelerde oldu ki oyle bişey yaptıgınız zaman kafanıza ödül konuluyor. Pesınıze kelle avcıları takılıyor. NPC lerde mevcut olan Yapay zeka sayesınde rahat gezemıyorsunuz. Ayrıca yakalanırsanız gercek hayatta gecırdıqınız mısal 3 gun zindan cezasını oyunda yasıyosunuz.

Kısacası Oyun yıla damgasını vurcak bunları Derqide okudum. videolarını izledım. gercekten hos. oyunun eksı yanını bulamamıslar herhalde hep + larından bahsediliyor. ozellıkle tek konusulan konu Yapay zeka... ama dediqim gibi ucret yonunden herkesın oynayabileceqini sanmıyorum. oynuyanlardan daha detaylı bılgıler alırız umarım.

• Tam olarak fiyatı ne durumda bunun şimdi?

Cd fiyatı ve Oyun ücretini Belirtebilirmisiniz? 25 dolar fln diye duydumda kesin bilgisi olan varsa yazsın bi hele :D
  • en ucuz sendit.com 38 avro kargo ile 41 avro oyun ucreti 15 16 dolar aylik diye animsamaktayim kisacasi wow un aylik 13euro su ile esdeger
  • Arkadaslar oyunda mikrofon mevcut mu ??
  • gerçekten süper bir oyun
  • quote:

Orjinalden alıntı: vandosa

Arkadaslar oyunda mikrofon mevcut mu ??

mikrofon derken teamspeak ventrilo falan diyosun sanırım
  • NDA sartlari kullanicilari pek baglamaz cunku nerden bulup dava acacaklar. NDA daha cok davet ettikleri oyun tanitim firmalari ve portal sitelerini baglar.

Grafiklere bakmadim bakmayada gerek yok 2008 in en iyi oyunlarindan olarak gordugum 2 oyundan biri. Betasini oynayan arkadaslardan aldigim yorumlarda bu inancimi destekledi. Bir denemek lazim derim tabi adam gibi OB sunarlarsa. Bu arada bizim ob dedigimiz sey yabanci forumlarda CB diye lans ediliyor ki zaten key li olan bir OB olamaz CB olur. Eminmisiniz aoc un OB yi keyli yaptigina ^^
  • Bana bi tas gibi geldi ama sen boyle taslamalar yuapmassın dimi LeVeL.Sonucta acılmasına yakın olan ve tamamlanmıs buglardan buyuk olcude arındırılmıs ve oyuna giris seviyesinde daha cok kisinin katıldıgı bir beta ve bunada open beta denebilir.CB(general ve tech beta aoc a gore) de ise daha cok parayı basanın degilde nitelikli elemanların alındıgı bir beta oluyor tabi bu secim freeler de pek onemli olmuyor ama bana 8 ay sonra aoc beta davetiyesi geldiginden bu oyunda onemli oldugunu gosteriyor.Zaten 18+ mature damagası vurulmus bi oyunda nekadar ob beklentisi olabilir.Cogu yerde ob yada cb denmiyor zaten beta key deniliyor.Bizim turk forumlarında genellikle ob olarak adlandırılıyor bu ve oyle soylemektede bi sakınca yoktur.Su son zamandaki oyunlarda zaten cb ob kavramı acaip bi sekilde karıstı.CB de herkesi alan oyunlar ob de key dagıtan oyunlar.Ozellikle fp nin yaptıgı sacma sapan yontemler(para kopartmak icn) paralı accla girilebilecek denilen oyunların hepsi elinde patlıyor ya sitede sorun cıkıyor yada kimse almadıgından beles dagıtılıyor.Bu ob cb kavramı bukadar kafa yorulması gereken bi konu degil girebiliyorsan girersin giremiyorsan giremessin.Zaten oyunun yapım asamasındaki durumada hic cb denmedi.General beta ve tech beta olarak ayrıldı.GEnellikle free oyunlarda cb ve ob evreleri oluyor.(daha cok bu adla anılıyor)Diger turlu paralılarda cıkmadan once sadece beta diye gecer.Evet eminin obyi keyli yaptıgına soruna cevap olaraktan soyledigimin arkasındayım acıklmasınıda yaptım.Ben sana ob olarak gecen bi kac site gostereyim sende bana cb adı altında gosterilen yerleri goster

Recent Headlines for Age of Conan Open Beta May 1st
    By Keith Cross on Apr 17, 2008

Funcom has announced that the population of Hyboria will grow by 50,000 starting May first as that is the date that the open beta for Age of Conan will begin.

50.000 aspiring barbarians may enter Hyboria on May 1st 2008.

Funcom, Eidos and IGN are proud to announce that Open Beta for Age of Conan will start on May 1. The Open Beta will be hosted exclusively by IGN’s popular game download site, FilePlanet.com, as well as being offered through partner IGN sites such as Gamespy.com, Tentonhammer.com and Warcry.com. The application pages at FilePlanet.com are now open for registrations, and gamers from across the world can sign up. As 50.000 gamers prepare their Hyborian assault, rivers of blood are about to flow, and it’s exclusively available through FilePlanet and IGN partner sites.

http://forum.paticik.com/read.php?72,3195892 paticikten

onrpgde de bulunuyordu ob adı altında mmorpg ninlinki oldugundan kaldırmıslar sanırım.

Ayrıyetten aoc un beta forumlarına girebiliyorsan oradada tech tekiler ob ye gecicekmi yada ob ye herkes girebilicekmi gibi sorular var.Umarım yeterlidir.Sana bukadar anlatmaya gerek yoktu sen zaten arastırıp bulabilicek kapasitede bi arkadasımıssın ama belki digerleride senden destek alıp laf sokmaya calsıabilir diye acıklama yapma geregi duydum herzaman soledigim arkasındayım yanlısım olursa tabikide duzeltirim dogrusunu ogrenirim ama bu olay boyle geciyor ve bende oyle deme geregi duydum...

Edit: Sadece LeVeL e hitaben degil okuyan arkadaslar bilgilensin diyede yazılmıs bir msjdır. LeVeL le gorustum zaten ondan beklemedigimden oyle bi giris yapmıstım ama simdi degistirme geregi duymuyorum tartısma yaratılcak bi konu degildir.Bilgi niteligindedir ne denirse densin sonucta beta phase dir.İster herkesi alırlar isterlerse almazlar dedigim gibi her makina rahat bi sekilde oynatamıyacak ama oyuna dengeliyici bir motor eklenmis ve cogu orta dereceli makinalarda stabil calısıcaktır.Bu onceki beta evrelerinde eklenmemisti ben 6600 gt le hersey kapalı takıla takıla oynayabilmistim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunterx -- 1 Mayıs 2008; 13:51:38 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.