Şimdi Ara

aoc 24 g2460vq6 60hz de çalışıyor hdmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • aoc 24 g2460vq6 monitor aldım ama 60hz de çalışıyor. hdmi ile bağlı. ekran kartı gt630 1920x1080 de 75 hz yapamıyorum şuan ekran bağdaştırıcı ayarları monitor yenileme sıklığında 60hz in üstü yok.
    neden böyle acaba

• Sadece display bağlantısıyla 75 hz oluyor hdmi ile anca 60 hz olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SakuraiTomoki

Sadece display bağlantısıyla 75 hz oluyor hdmi ile anca 60 hz olur.

%100 emin misiniz hocam ona göre monitoru satıcam
    çünkü şuan özel çözünürlük atayarak 75hz yaptım gibi http://prntscr.com/gktxzc
    ama masaüstünde görüntü ayarları > görüntü bağdaştıcıları > monitor kısmına girersem burda 59 gözükür seçeneklerde 60 felan var ama 75 yok. eğer herhangi birini seçersem hz değişiyor
    ama nvidia panelden tekrar ayarladığım özel çözünürlük ve 75hz i seçersem 75hz de kalıyor monitörün kendi menüsündeki bir kısımdan bakıyorum nvidia da 75hz yaptıktan sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hemato -- 14 Eylül 2017; 0:14:34 >

• Belki senin monitör değişik olabilir. Bendede AOC marka monitör var buna dayanarak söyledim. Hem o kartla nasıl 75 hz kullanacaksın o kart bırak oyunlarda 75'i kullanmayı 60'ı bile zor verir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SakuraiTomoki -- 14 Eylül 2017; 1:52:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nvidia panelden 75 yapınca öyle kalması lazım, o şekilde 75 kullanırsınız. DisplayPort kablosu ile direk 75 çalışır bazı hdmi kabloları ile de 120hz e kadar aktarım yapabilabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ruhsuz__

Nvidia panelden 75 yapınca öyle kalması lazım, o şekilde 75 kullanırsınız. DisplayPort kablosu ile direk 75 çalışır bazı hdmi kabloları ile de 120hz e kadar aktarım yapabilabiliyor.

hocam monitor 75hz olmasına rağmen mi 120hz e kadar çıkıyor bazı hdmi kablolar ile
    evet ise nedir bu hdmi kablolar ?
  • hemato H kullanıcısına yanıt
    Yanlış anlaşıldı sanırım. 120hz destekleyen hdmi kablolar var onlar ile 75hz alabilirsiniz anlamında yazmıştım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.