Şimdi Ara

AOC 23.6' E2461Fwh mi yoksa ASUS 23' VX238H-W mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.vatanbilgisayar.com/236-e2461fwh-genis-ekran-led-monitor.html?srt=PU#genel-bakis Aocta tepki süresi 2 ms 50 milyon/1 kontrast

http://www.vatanbilgisayar.com/23-vx238h-w-genis-ekran-led-monitor---beyaz.html?srt=PU#ozellikler Asusta tepki süresi 1ms 80 milyon/1 kontrast

benim görüdüğüm farklar bunlar fiyatları birbirine çok yakın 580-600 tl civarı. asus biraz daha pahalı. %80 oyun %20 film ve iş amaçlı kullanacağım. o yüzden hızlı ve renkler canlı olsun istiyorum. Bu iki monitörü kullananların fikirlerini bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dred -- 4 Mayıs 2014; 22:50:06 >

• dred kullanıcısına yanıt
    Aocyi cok oven var.Kullanicilara sor istersen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Headbanger_Kerry

Evet yorumları okudum. ama asusun 1 ms tepki süresi ve daha yüksek kontrast oranı insanı cezbediyor.
  • dred kullanıcısına yanıt
    1 ms ıle 2ms arasındakı farkı anlayabılecegınızı dusunmuyorum.Bu arada eger bahsettıgınız contrast oranı 80000000:1 gıbı oranlarsa hıc takılmayın.Sadece gosterme o degerler.Siz static contrast degerlerını karsılastırın.Yanı 800:1 , 1100:1 gıbı degerlere gore karsılastırın.Genelde uretcı fırmalar bu degerlerı vermıyor.Yabancı sıtelerden arastırarak bu degerlerı edınebılırsınız.
  • ok. aoc ile ilgili gerçekten çok güzel yorumlar gördüm forumda. asus kullanan arkadaşların da yorumlarını bekliyorum.
  • Aoc al alabilirsen ben alacaktım Ankara stok azdı hepsi ölü piksel çıktı yani o ürün için Ankara'da gitmediğim vatan şubesi kalmamıştı. Asus alıyım dedim 7 ürün denedik hepsinde yine ölü vardı o 2 gün iyi sürünmüştüm ama bişey alamamıştım.Aoc 1 gün kullanmıştım arkadaşta çok memnun kalmıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dred

quote:

Orijinalden alıntı: Headbanger_Kerry

Evet yorumları okudum. ama asusun 1 ms tepki süresi ve daha yüksek kontrast oranı insanı cezbediyor.

işte kazın ayağı öyle değil. makyajlanmış ve pohpohlanmış değerlere bakarak belirlemeyiniz monitör işini bende öyle yaptım ve çok memnun kalmadım sonra aoc konusunu başlattım işte forumda vn247h ile karşılaştırmaları mevcut oradaki yazıları dikkatle okuyunuz tekrar yazmak istemiyorum şimdi onları bir ara bulup derleyip ana oknuya koyacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: dred

ok. aoc ile ilgili gerçekten çok güzel yorumlar gördüm forumda. asus kullanan arkadaşların da yorumlarını bekliyorum.

Vatan da 2 ürünü de gördüm. Bana vx238h-w daha canlı ve parlak gözüktü. Tabi ayarlarıyla oynanmış olabilirler. Tavsiyem monitör alacaksan mağazada canlı canlı görüp öyle seçmen.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.