Şimdi Ara

AnyCool t808 (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
391
Cevap
2
Favori
156.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu telefonlara proğram ve oyun nasıl atılır. İnternetten çok aradım ama bulamadım. İleri bir zamanda bu teller içinde çıkarabilirler. Beklemek lazım.
  • ARKADAŞLAR BENDE ALDIM ANYCOOL T 818 MODELİNİ

1GB HEDİYELİ 230 YTL YE ALDIM İZMİRDEN

BİR PROBLEM CIKARMADI AMAN CIKARMASIN :)

RESİM BOYUTLARI 240*320 YAPARAK ARKAPLAN RESMİ YAPABILIRSINIZ CLİCK PIC PROGRAMI İLE KOLAYCA YAPABİLİRSİNİZ
  • sevgili arkadaşlar ben uzun süredir anycool telefonu kullanıyorum fazla kurcalamassanız oyun oynamak önemli değil diyorsanız bu paraya gayet güzel daha önce diğer markalardan çok kullandım hep yenisini alma ihtiyacı hissettim birinde kamerası olmaz radyosu olmaz mp3 olmaz bluetooth olmaz interneti olmaz bütün özellikleri olanlarda olanlarda dünyanın parası aynı paraya 3-4 tane anycool marka telefon alınır ben bu telefonu aldıkdan sonra telefon değiştirme ye gerek duymadım çünkü bütün ihtiyaclarıma cevap veriyor anycool telefonlar su anda en çok satılan telefonlar alanlar için güzel günlerde kullanın saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasans -- 24 Ağustos 2008; 10:54:29 >
  • aynı yazıyı cepforuma da yazmısşın copyy olarak ama bu telleri alacağıma ikinci el adam gibi telefon alırım.
    ŞU ANDA İKİNCİ EL N80----250--300 YTL
    İKİNCİ EL N95-------350-500 YTL
    ARASINDA SATILIYORLAR.....BUNLARI ALACAĞINA 100YTL DAHA VER N80 AL ..150-20 DAHA VER N95 AL
    AYRICADA NOKİA 5700 SIFIRI 370 YTL. HER ŞEYİ VAR ...GARANTİLİ VE YASAL KAÇAK İMEİSİ YOK...SEVGİLER
  • al arkadaş ben kullanıcılara tecrübelerimi söyledim en uygun paraya en iyi telefonlar bunlar sen onları al gercek bu kullanıcılarda bu telefonları alarak tercihlerini gösteriyorlar forumlarda insanlar tecrübelerini paylassınlarki en iyisini alıp mutlu olsunlar saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasans -- 24 Ağustos 2008; 11:06:50 >
  • 808 or 828 yardım pls
  • Telefonun T9 başarılı mı? Nokia,Samsung vb... gibi kalite olduğunu söyleyebilir misiniz?
  • arkadaslar bende de t808 var.sayenizde çok bilgi aldım.ben telefonu birkaç gündür kullanıyorum ve memnunu.adanadan telefonu 150 ytl gibi bir fiyata aldım.aynı telefonu kuzenim elazığdan 280 ytlye almıs.telefonların 2side spot.elimde anycoolun baska bir modeli daha var.diğerinin 2 alt modeli olduğunu soylediler.bazen 2.hatta sim kart geçersiz demesine rağmen baska bir sorunla karsılasmadım.bunun fiyatıda aynı.150 ytl.ayrıca telefona yuksek sesli mp3ler atmayın atsanız bile son seste dinlemeyin yoksa hoparlor kısa sure sonra cızırdamaya baslıyor.tesekkür ederim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kalpakci

Telefonun T9 başarılı mı? Nokia,Samsung vb... gibi kalite olduğunu söyleyebilir misiniz?

Değil Değil aferin sen böyle devam et.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tmprpl

quote:

Orjinalden alıntı: kalpakci

Telefonun T9 başarılı mı? Nokia,Samsung vb... gibi kalite olduğunu söyleyebilir misiniz?

Değil Değil aferin sen böyle devam et.

T9 BU TELEFONDA NASIL TÜRKÇESİ İYİMİ ACABA?
  • arkadaşlar bu markalı telefonlar yurt dısında en iyisi 300 ye satılan telefonlar türkiyrde 900 ytl ye satılıyor bizdede yurt dısındaki fiyattan satsınlar alarım satmazlarsa bizde tabi çin malı anycool telefonlar alırız fazlası var eksiği yok anycoolların hepsi mükemmel telefonlar teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasans -- 27 Ağustos 2008; 20:33:36 >
  • ŞU MÜKEMMEL OLAN ÖZELLİKLERİNİ BİR YAZDA GÖRELİM ARKADAŞIM BENİM BİLMEDİĞİM BİR ÖZELLİĞİMİ VAR?
  • satılık yepyeni kullanılmamış ANYCOOL T282 telefon standart paket Batarya şarj cihazı kulauklık usb kablusu

225,00 YTL

garminmaps@windowslive.com
  • arklar adım fakat msj a el yazısı ile giriş yapamıyorum yazıyorum el yazsın sonra kayboluyor kalmei ekrandan çekince lütfen yardım edin?!?!
  • quote:

Orjinalden alıntı: unforgiven42

arklar adım fakat msj a el yazısı ile giriş yapamıyorum yazıyorum el yazsın sonra kayboluyor kalmei ekrandan çekince lütfen yardım edin?!?!

seceneklerden giriş tipini multitan abc yapmalısın suan tel. yanımda deil o sebeple detaylı olarak menü isimlerini veremiyorum kusura bakma.
  • En stabil çalışan ilk çıkan tv li çift simli cep telefonu.

ve diğerleri gibi başkasının markasını kullanıp insanları kandırmayada çalışmıyorlar.http://forum.donanimhaber.com/m_26039395/tm.htm
  • EĞER GENERAL MOBİLE BEN GENERAL ELEKTRİK İLE AYNI FİRMAYIM DİYE BİR AÇIKLAMA YAPMIŞSA ÇOK DOĞRU SÖYLÜYORSUNDUR....BÖYLE BİR AÇIKLAMA VARMI?

AYRICA ORTAK OLMAK BAŞKA BİR ŞEYDİR.........KISACASI ORTAKLIĞIMIZ VAR DİYORLARSA O KONU AYRI BİR KONU ORTAK OLMAK İNSANLARI KANDIRMAK DEĞİLDİR.

AMA......TEKRARLIYORUM........GENERAL MOBİLENİN.....HERHANGİBİR YERDE.......BİZ AYNİ FİRMAYIZ.....DİYE BİR AÇIKLAMASI VARSA SEN HAKLISIN ALNINDAN ÖPERİM.......BÖYLE BİR AÇIKLAMA YOKSA YANILIYORSUN DERİM.
  • yani senin için insanlara biz amerikan firmasıyız diye yalan atmaları ve insanları kandırmaları önemli değil.

"Biz aynı firmayız" deyip dememeleri önemli ! Öylemi.

---------------------------------------------------------------------------------------

Diğer çin mallarını yerden yere vur. Kandırıkçıyı ise met et.

yoksa sendemi onlardansın ?

• ARKADAŞIM SÖYLE YADA AÇIKLMAYI BURAYA KOY...
    NERDE VE NE ZAMAN BİZ AMERİKAN MARKASIYIZ...DİYE YAZMIŞLAR.....EĞER BİZ AMERİKAN MALIYIZ DİYE BEYANLARI VARSA BURAYA KOY O ZAMAN SANA HAK VEREYİM.....ZATEN ADAMLAR MALLARININ ARKASINA AÇIKCA YAZMIŞLAR MD CHİNA DİYE ...
    EĞER TELEFONLARININ ARKASINA MD.USA YAZMIŞLARSA DEDİKLERİNİ BENDE DESTEKLERİM....İNCELEDİĞİM HİÇ BİR GM TELEFONUNUN İÇİNDE MD USA GÖRMEDİM.
    AYRICADA ------BEN GENERAL MOBİLE OLARAK,GENERAL ELEKTRİKLE AYNI MARKAYIM YAZISI VARMI VARSA ...SENİ ALKIŞLAYAYIM.......SEVGİLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FKRKN -- 28 Ocak 2009; 15:49:49 >
  • Biraz eskileri araştır arkadşım.

Daha neler söylemiş firma sahibi bende yeni öğrendim. ( alttaki linkte 3. mesajı oku )

http://forum.donanimhaber.com/m_12061051/mpage_1/key_genccel//tm.htm#12066833

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bageera -- 10 Eylül 2008; 19:10:51 >
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.