Şimdi Ara

AnyCool t808

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
391
Cevap
2
Favori
156.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar merhaba bu marka telefonu ıncelıyorum 3 gun oldu ozellıklerıne bakıyorum fıyatına bakıyorum zaten fıyatı cezvedıyor kafadan alsamı almasammı dıye dusunup duruyorum kullanan arakdaslar yardımcı olursanız sevınırım hem ınceledım anycool t808 konulu bır topıcte bulamadım belkıde tum arakdaslar burada toplanırız almak ısteyenlere alan kullanan arkadaslar yardımcı olur herkesı beklıyorum

• sn dorsey bende yaklaşık 2 haftadır bu telefona yoğunlaştım hatta sipariş bile verdim yanlız tv kısmında sorun var denildi.vaz geçtim.eğer kullanan arkadaşlar varsa bu konuda aydınlatırlarsa sevinirim..
  • Dorsey bence biraz beklemekte fayda var.Tv si süper gördüm bizzat ama sim kart yavalarından bi tanesinin kapatılması ihtimalinden dolayı biraz beklemek istiyorum.
  • arkadaşlar aynı modelin garantilisi çıkmış yanlız markası letus haberiniz olsun fiyat 500ytl dedi
  • Ben bugun garantisiz olandan aldım.
    Yamuklarını gördükçe ( ki inşallah görmem )
    Burda sizlerle paylaşırım.

İlk önce Bana en çok koyan şeyi paylaşayım.

Telefon çalarken "Sessize alma" diye bir kavram yok.
    ya açacaksın ya Reddeceksin yada ölece çalmaya yada titremeye devam edecek. Bu sıkıntı oluşturabilir çoğu kişi için.

Şimdilik ilk göze çarpan bu.
    Kullandıkça yazarım..

Bu arada Telefon için PC suit arıyorum bilen varsa burda paylaşsın lütfen.
  • ya bende sipariş vericem ama gercekten beklemek lazım cunku tamamen esrarengizliğini koruyan bir telefon gerçi internetten satın alan arkadaslara mesajlar attım nasıl diye 10 15 adet cevap geldi hiç birinde olumsuz yanıt almadım çift hat sorunsuz kullanabılıyorum tv sı radyosu super sesi 6233 un iki katı gibilerinden olummlu sayılacak yanıtlar bunlar o kişilerde zaten yenı almışlar tam çözememişler onlarla balantı kurmaya devam edicegim hatta burayada davet ederim belki daha iyi olur bir olumsuz bir şey geldi hafıza diye bir şey yok hafıza kartı sart diye bir cumle ben bundan hafıza kartı takılacak bır yerı yok dıye bır sey anladım ama bılemıyorum artık
  • celenlee hayırlı olsun arakdasım iyi günlerde kullan umarım bence ufak gorunen bu arama geldiğinde sesi kapatma kusuru dısında bir kusura ile karşılaşmazsın. ufak diyorum çünkü görünürde çok özelliği var bu özelliklerin yanında ben bunu görmezdim diye geliyor bana.o çoğu kişi içinde ben yokum galiba :) burada kullanarak yazan ilk kişi sen oldun hayırlı iyi haberlerini tabiki olumsuz haberlerinide bekliyoruz arkadasım

quote:

Orjinalden alıntı: celenlee

Ben bugun garantisiz olandan aldım.
    Yamuklarını gördükçe ( ki inşallah görmem )
    Burda sizlerle paylaşırım.

İlk önce Bana en çok koyan şeyi paylaşayım.

Telefon çalarken "Sessize alma" diye bir kavram yok.
    ya açacaksın ya Reddeceksin yada ölece çalmaya yada titremeye devam edecek. Bu sıkıntı oluşturabilir çoğu kişi için.

Şimdilik ilk göze çarpan bu.
    Kullandıkça yazarım..

Bu arada Telefon için PC suit arıyorum bilen varsa burda paylaşsın lütfen.

• buzkan merhaba arkadasım verdiğin bilgi için teşekkurler buna dayalı olarak baktımda telefonun herseyı aynı birtek onunde letus yazıyor modelı bıle t808 :) dedıgın gıbı garantılı 1 gb hafıza kartı hedıyelı gittigidiyorda satılıyor ama en dusuk fıyat 550 ytl sana kim dedi 500 ytl diye dedi demişsinde yalnız kutu içeriğide bayaga göze carpıyor yani çift batarya araç şarj kiti kulaklık sarj aletı falan 1 gb hafıza kartıda cabası gercekten

quote:

Orjinalden alıntı: buzkan

arkadaşlar aynı modelin garantilisi çıkmış yanlız markası letus haberiniz olsun fiyat 500ytl dedi
  • Sesi Çok fazla çıkıyor.. :D bilmem sizin için bir kusur mu?
    Sonuna kadar kısamıyorsunuz.
    6 kademe 1. kademesi bile çoğu telefonun en yüksek sesi kadar.

Mesela ben Toplantı modunda kullanıyorum.. oldum olası Zil sesi kullanmam, Hiç de sevmem!!!

Ama Toplantı modunda da olsa.
    Yanlışlıkla TV yi falan açarsanız Acayip ses çıkıyor. Ona bir çözüm bulamadım şimdlik.

O kadar fazla şey var ki bazen menüler arasında kayboluyorum.
    Gittikçe gidiyo içine. Bir şey ararken başka bir şeye takılıponu inceliyorum:D
  • Gerçi dediğim gibi TV açılmadıkça sıkıntı yok.

Otomatik tuş kilidi var, keşke manuel tuş kilide de olasaydı.
  • Arkadaslar bu telefon dogubankta su an kaç para valla almaya niyetlendim iyice
  • alıcam gibi bir şeyler var içimde :) iki telefon kullanıyorum iki hattım oldugu için ikisini birden taşımak zor geliyor agırlık yapıyor gibi bir şey yani k810i ve 8310 um var ikisinide satıp bir tane bundan almayı dusunuyorum gercekten keske istanbulda olsaydımda sorabılseydım ne kadar dogubakta diye :) tv yı tam ekran seyredebılıyorsun demı celencee
  • TV de şu an sıkıntım var.

istediğin kanalın ayarını yapamıyosun

30 kanal çekiyor mesela sıradan bozuk yada düzgün 20 kanal kaydedebiliyor.

Sonradan gözüken kanalları kaydetmiyor.
    O yüzden seyretdemiyorsun..

Valla nasıl olcek çözemedim daha..
  • quote:

Orjinalden alıntı: DorSey

buzkan merhaba arkadasım verdiğin bilgi için teşekkurler buna dayalı olarak baktımda telefonun herseyı aynı birtek onunde letus yazıyor modelı bıle t808 :) dedıgın gıbı garantılı 1 gb hafıza kartı hedıyelı gittigidiyorda satılıyor ama en dusuk fıyat 550 ytl sana kim dedi 500 ytl diye dedi demişsinde yalnız kutu içeriğide bayaga göze carpıyor yani çift batarya araç şarj kiti kulaklık sarj aletı falan 1 gb hafıza kartıda cabası gercekten

quote:

Orjinalden alıntı: buzkan

arkadaşlar aynı modelin garantilisi çıkmış yanlız markası letus haberiniz olsun fiyat 500ytl dedi

arkadaşım beyazıtta gördüm bayide 500ytl dedi anycoolda vardı garantisz onada 400 ytl anycoolu inceledim ekran menüler çok harika tvde güzel cekiyordu

• ben doğubanktan çoğu yerden 300 lira son rakam aldım.Hafızasında sorun yok galiba 40 mb ın üstünde 60 da olabilir tam hatırlamıyorum ve hafıza kartı destekliyor micro sd olandan.Yanlız dediğiniz gibi telefonun tv yi kaydetme öyle şeylerine hiç bakmadım .Nasıl yani Telefon kanallları kaydetmiyor mu hafızaya ?
    Aslında mantıklı çünkü dijital arama(analog yayın ama kanal arama dijital ! Sony tv lerde olan bi özellik kanalı çabuk buluyor) yaptığı için belki öle bişey düşünülebilir.Tuvaletler ve otobüste veya arabada seyahat ederken tv seyretmeyi inanılmaz görüyorum.
  • internet biri ile baglantı kurmustum gecen gunlerde otobuste arabada arabada rahatlıkla tv seyredıyorum demişti ama antenını çıkartmak sartıyla cunku sanırsam kalemı anten gorecı goruyormus kalemın arkasından uzayan bir antenı varmıs antenı cıkartmadan radyoyu ıyı kullanabılıyormus tvnın ıyı cekmedıgı yerlerde antenını cıkardımmı bır problem kalmıyor demişti... yalnız telefonda java uygulaması yokmuş galiba msn vb. gibi java programları kullanamazsınız diyorlar zaten bunları kullanabılmek için gprs ayarları olması lazım kullandıgımız operatorun müşteri hizmetlerini arayıp ayar yaptırttıgımızda makinenin markasını ve modelını soruyorlar bu telefonunda gprs ayarını nasıl yaptıracazda internete falan girecez oda bir sorun
  • Bu arada.

Telefonun Kamerası Süper Fotograf çekiyor. Çok kaliteli

AMA Çözünürlüğü 640*480
  • celence arkadasım sen kaça aldın telefonu?
    varsa uygun fiyata bir yer bende niyetliyim hemen alacam yani
  • Arkadaşlar bugün aradım Doğubank 2.Kat No:249'da bu telefonu 300 YTL ye satıyorlar. Telefonu 0212 519 74 17
  • quote:

Arkadaşlar bugün aradım Doğubank 2.Kat No:249'da bu telefonu 300 YTL ye satıyorlar. Telefonu 0212 519 74 17

arkadasım bütün forumlara hep aynı reklamı yapımıssın ne iş anlamadom
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.