Şimdi Ara

Antstream Arcade oyunu Hk.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar , oyunu ön sipariş olarak satın aldık ancak oyunu konsol storeda göremedım ve kuramadım . Pc için denediğimde şuraya yükle seçeneği tıklandığında indirme başlamıyor.

Oyunu satın alıp kullananlar işlemi nasıl yaptılar bilen varsa yardımcı olabilir mi ?

Antstream Arcade oyunu Hk.

• Konsola indireceksen bölgeni değiştir. Avrupa ya da amerika yap oyunu indir, sonra tekrar Türkiye yap bölgeni.

Pc için bilgim yok ama aynı sistem geçerli olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 25 Temmuz 2023; 13:10:30 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Outlaw-E kullanıcısına yanıt

Tr storedan aldık , oyunu ındırırken neden bölge degıstırmelıyız anlamadım :D

Denıyım olur inş. , tersekkur ederım

• quote:

Orijinalden alıntı: DerMeister_

Tr storedan aldık , oyunu ındırırken neden bölge degıstırmelıyız anlamadım :D

Denıyım olur inş. , tersekkur ederım

Muhtemelen çok uyguna satıldığı için tr de kaldırıldı mağazadan oyun. Fiyat güncellenip tekrar satışa sunulur.

• Denedim belirttiğiniz gibi olmuyor. Satin alma istiyor. İade acımam sanirim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DerMeister_

Denedim belirttiğiniz gibi olmuyor. Satin alma istiyor. İade acımam sanirim
    Xbox da yöntem %100 çalışıyor. Pc hakkında bilgim yok. Bölge abd yapıp bilgisayarı restartladınız mı?

Düzelmediyse yeniden store a eklenmesini beklemek durumundasınız malesef.

• Oyun tr storede bulunmuyor. Pc arayüzünde xbox a girdiğimde satin alma geçmişinde bulunuyor.
    Konsolda belirttiğiniz gibi yaptım olmuyor satin alma istiyor. Gamepassta tr regionunda bulunmayan dante's inferno oyunu için belirttiğiniz gibi ülke değiştirerek indirme islemi yapmıştım ama bu satin alma için olmuyor.

• Aynı durumu yaşayan arkadaş vardı, sorunu çözdü belki yardımcı olur

• Oyunu on siparis ile xbox storeden almistim..bende storede olmadigini farkettim..ne kutuphanemde nede baska yerde gozukmuyordu..xboxtan dil ve bolge ayarlarindan konumumu abd yaptim konsolu yeniden baslat dedim antstream satin aldigim oyunlarin kategorisinde gozuktu ve indirdim..1-2 oyun oynadim..sonra bolgemi tekrar tr yaptim ve girdim..girdigimde bolgenizde satilmiyor gibisinden uyari versede oynamaya izin veriyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alican88 kullanıcısına yanıt
    Selam, satin aldığınız hesabın bölge ayarlarını mi değiştirdiniz yoksa oyun oynadığınız hesabınkini mi ?

• DerMeister_ D kullanıcısına yanıt

Kardeşim konsoldaki dil ve konum ayarını usa yap.

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt

Yaptım olmadı gene :D

• DerMeister_ D kullanıcısına yanıt

Satin aldigim hesap ile oyun oynadigim hesap ayni bolge hocam..tr storeden aldim..yaptigim tek sey konsol uzerinden konumu usa yaptim indirdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.