Şimdi Ara

ANTHEM [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
930
Cevap
9
Favori
43.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyundan atma sorunları yüzünden ara verdim. Sorunlar duzelsin devam edeceğim vakit buldukça.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 80 saat sonunda oyunu sildim.
    Bugün gelen patch ile loot oranını yine bozdular.
    Herşey yine sorunlu. Quickplay sorunlu.
    İade talebini de kabul etmediler.
    Bu oyun 6 ay daha toparlamaz maalesef.
    Yazıl gerçekten süper potansiyel var.
    Oynamayı o kadar çok istiyorumki ancak Anthem de kendisini oynatmamak için o kadar çabalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoRriZ -- 10 Mart 2019; 19:59:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım bu oyun konusunda baya şanslıyım. Oyun çıktığından beri sadece 2 yada 3 kez serverdan bağlantım koptu. Cihaz kapanma sorunu yaşamadım. Oyunanışı etkileyecek bir bug la karşılaşmadım. Son gelen patch ile ilgili de sorun yaşamadım.

• Tavsiye edebileceğiniz interceptor buildi var mı, elimdeki silahlar melee gücümden daha fazla zarar veriyor.
  • Bende bağlantı sorunları hiç olmadı sadece loading pilot data hatası alıyorum ara ara başlarken kafasız, özelleştirmeler ve skilller bozuk başlıyor sonra atıyor.. Sigil zaten kullanamıyorsunuz % hesabı yapamayıp oyundan atıyor başlar başlamaz. Güncelleme de düzeltemedi bunları. Bu ikisi haricinde ses donma bağlantı sıkıntıları olmadı. Stormum 440 power iyi de build yaptım ama devamı yok oyunun şuan aynı şeyleri yapmak sıktı. Yeni içerikler gelene kadar rafa kaldırdım oyunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle_03

Ya dostum sen gene 80 saat harcamıssın. Benim gibi 150 saat harcayanlar naapsın? 30 dkda bir oyundan atar gunde 3 kere konsolu kapatıyor kafasına göre! konsolu ben mi kullanıyom anthem mi belli degil. Mustaya Yiğit konu mankeni zaten bugune kadar ne faydası dokunmuş ki suan faydası olsun! Valla mağdurum twitterdan ingiltere merkezine yazdım cevap bekliyorm belki onlar iade alırlar:(
    ciddi merak ediyorum 80 saat 150 saat nasıl harcadınız?
    26 saat deyim şuan.

Storm 498 gear da legend döşeli
    Interceptor da 480 de
  • Bioware umarım bu oyunu düzeltir. Xbox'da 3-5 saat oynadım, aslında oyun kötü değil her açıdan sorunlu sadece. Düzeltirlerse hemen alacağım. Oynamak istiyorum bunu ama sorunlar izin vermiyor. Xbox'da kapanma sorunu yok ama fps düşüşü var yer yer, işin ilginç olan tarafı oyunu ilk 1 saatlik bölümünde hiç fps düşmedi çok ağır grafikli sahneler olmasına rağmen hemde ama hiç beklemediğim yerlerde düşüş yaşandı. Buda oyunun optimize sorunu olduğunu gösteriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 10 Mart 2019; 15:58:26 >
  • BoRriZ kullanıcısına yanıt
    Aşırı reaksiyon gösteriyorsunuz.
    Yani oyun sorunlu diye, trip atiyorsunuz.
    Herkese lafım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 10 Mart 2019; 18:37:15 >
  • Güncelleme sonrası yeni javelin gelmiş Collonger. Zırhı güçlendirilmiş ranger collosus karışımı
    ANTHEM [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada

• Arkadaşlar çökme sorunu düzeldi mi konsollarda? 13 ünde bir güncelleme geleceği konuşuluyordu.
  • saner08 kullanıcısına yanıt
    15 Nisan'a kadar oyuna gitmeme protestosu yapiyormus oyuncular 🤣🤣🤣

• quote:

Orijinalden alıntı: mkmdesign

15 Nisan'a kadar oyuna gitmeme protestosu yapiyormus oyuncular 🤣🤣🤣
    Vay anasını arkadaş. Güler misin ağlar mısın? Bende fix bekliyorum oynamaya devam etmek için. Geçen yayınlanan yamanın notlarında herhangi bir açıklama göremedim bununla ilgili. Çözüldü ibaresini görmeden girmeyeceğim sanırım.

• saner08 kullanıcısına yanıt
    Loot ile ilgili saçma bir protesto. Katılan olacağını da hiç zannetmiyorum. :)

• Loot sorunlu gerçekten, sürekli aynı master work itemleri veriyor, olmayanı hiç vermiyor, olanın 4. 5. kopyasını veriyor, bunu yapanın abv.
  • Rwenzori kullanıcısına yanıt
    item sayısının azlıgından olabilir mi acaba aynıları düşmesi. zaten toplasak ne kadar farklı item var ki oda ayrı sacmalık :)
  • Arkadaşlar selam. Oyunda ds4 yöntemi çalışıyor mu ? Ona göre oyunu alacağım. Deneme şansı olan var mıdır ? Ona göre oyunu almayı düşünüyorum

• Oyundaki drop sistemi bir garip buna şüphe yok, oynayanlar arasında Legendary Javelin seviyesine çıkan da var, 150 saat oynayıp Legendary item görmeyen de var. Saçma bir uçurum, nasıl bir şans faktörü devreye giriyor anlamak mümkün değil.
  • Rwenzori kullanıcısına yanıt
    kesinlikle loot sistemi sorunlu 70’in üzerinde masterwork düşürmüşümdür legendary bile düştü ama storm’a bir tane bile support seal düşmedi epic olarak kaldı deli etti beni,her loot ekranında sıradan geçiriyorum yapımcı ekibi

• Siz söyleyince baktım 510 powerim, 56 saat oynadım. Hiç leg düşmedi. Yalnız end game da fazla farm yapmadım. Afk kaldığım sürede çok. Epic item zaten yağmur gibi yağıyor. Masterw. İtem ise bir iki tek tük düşüyor.
    İtemlerin hepsine level buffi gelmiş bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 12 Mart 2019; 18:29:17 >
  • Arkadaşlar loot, bug sorunları dışında oyun nasıl alınır mı?

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.