Şimdi Ara

ANTHEM [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
930
Cevap
9
Favori
43.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyy, oyy ne açılara, efektlere girmiş Neil. Ben EA olsam bunu yayınlatmam. Boktan MMO'lar için çekilmiş ultra kalite CGI fragmanlar gibi, oyunu unutturur. Neyse ki oyun da iyi bu sefer.

Ranger da döktürüyor her yerde.

ANTHEM [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada

• Günaydın Freelancer’ lar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yukarıda resmi olan arkadaşın bahsettiği video:

"Conviction" – An Anthem Trailer From Neill Blomkamp

LİNK:https://www.youtube.com/watch?v=wka5RovFEo8&pbjreload=10

Video mükemmelll...
    Kısa film tarzında birşeyler olcak sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Günaydın Freelancer’ lar

• BoRriZ kullanıcısına yanıt
    Gerçekten çok güzel olmuş
  • ANTHEM [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada

Makineyi açtım Pre-Load load yapıyor bu, US'den alındı diye herhalde. Bir heyecan bastı. BioWare'ciler bilir o hissi.

Ertu başkan rehberi doldurmaya başlamış. Anthem'ı dibine kadar bilmek isteyen birinci sayfayı okusun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 15 Şubat 2019; 15:49:21 >
  • Hocam sen ne yaptın ya, eline ayağına sağlık, oyunu Türkçeleştirmişsin, helal.
    Oyunda yeniyim, Javelin parçalarını filan anlamıyordum, senin rehber ile oyuna hazır hale geleceğim nerdeyse.
    Çok teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 15 Şubat 2019; 18:34:53 >
  • EA Access sağ olsun 10 saat denemeye başladık level 10 olduk bile şuan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Philipp_Plein -- 16 Şubat 2019; 18:34:43 >
  • merhaba Freelancer'lar

(Bu hitap reddit'te çok popüler ve oldukça güzel bence, yukarda bi arkadaş da kullanmış :)

Anthem oyunu içerisinde yer alan tüm silah, yetenek, eklenti vs. özellikleri içeren güzel bir website yapılmış.
    REsmi bir site değildir ancak reddit'te resmi oyun geliştiricileri bile övgü yazısı yazmışlar.

Site:http://anthemarchive.com/

ileride işimize oldukça fazla yarayabilir diye düşünüyorum.
    ;))

Kaynak:https://www.reddit.com/r/AnthemTheGame/comments/aqxorp/anthem_archive_the_worlds_first_item_database_for/

• quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

EA Access sağ olsun 10 saat denemeye başladık level 10 olduk bile şuan
    Hani memnun degildin oyundan fps vs rezalet diyordun. Yoksa pc de mi oynuyon?
  • Bu oyunla alakalı en büyük hayal kırıklığım silah tasarımlarında oldu. Her silah tipi için sabit bir model çizilmiş, tasarım hep aynı ama renk, desen, özellik gibi seçenekleri değiştirerek farklı silah olarak eklemişler. Bu tip loot temelli oyunlarda en nefret ettiğim şeydir bu, sonuçta insanı oynamaya, araştırmaya teşvik edecek içerikler gerekiyor. Aynı modelin mavisi, siyahı vs. için koşturmak hiç hoş değil. Umarım şu gösterilenlerden farklı silah modelleri de görebiliriz.
  • suan zevklı bakalım endgame de ne olcak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anvil_4 -- 16 Şubat 2019; 19:23:37 >
  • Bugün Ea Accesle xoxde 5 saat kadar oynadık

En başta single oynatıyor demodaki fps düşüklüğü gitmiş yağ gibi bir oyun vardı çok sevinmiştim taaki arkadaslarla coop girene kadar, yine rezil akıcılık sıfır demoyla neredeyse aynı

Grafikler inanılmaz iyi ve ben hayatımda böyle ışık,patlama efekti olan oyun görmedim henüz ama maalesef akıcılık yerlerde.

Pro sahipleri kesinlikle konsol ayarlarından 4kyı kapatsın fps kilidi yok ps versiyonunda, 1080p 50fps oynayın.

• Anvil_4 kullanıcısına yanıt
    Optimizasyonu nasil slim icin alabilirim demodan iyimi

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Slim alanlar oynayamasin gene tebrikler oyun firmasina

• https://leadergamer.com.tr/anthem-inceleme/

Anthem'i 7 saat oynadim Beta'dan sonra. Dost Kayaoğlu'nun hazırladığı video bana isin magazin kısmı gibi geldi. Kimse bu baglanti ve yukleme ekranı mevzusundan hosnut olmaz ama onu duzeltirler.
    Onemli olan su, Leadergame in yaptigi incelemedeki mesele; Level 30 da İlk hikaye kismi bitiyor. Level 9 oldum daha bir birinden ayri bir hikaye gorevi görmedim. Destiny Deki Fragment toplama isi bile hikaye gorevi olarak verilmis. Ciddi ciddi bitince experience verdi. En ciddi problem bu. Gereksiz konusmalar cok Tarsis te ve surekli bir yerlere gidip bir seyler konusmak gerek. Ben Haritayi actigimda isil isil her yerin gorev sembolleri ile dolmasını isterdim ama malesef o yok. Oyun inanilmaz eglenceli ucmasi kacmasi hatta paraniz birikince yeni javeline parcalari alip özelleştirme yapmanız cok tatlı(Hatta Destiny den cok fazla cesit olacak cunku bunlara aktif pasif ozellik yuklu degil, onu akillica yapmislar javelinlere farkli maddelerle part olarak ekleniyor. İs boyle olunca Destiny nin silah ve armor görüntüsünü ilerde abartisiz 30 a carpar bu oyun). Benim canimi sikan sey aslinda belki oyun tam acilmadigindan kaynaklı olabilir. Bir goreve matchmaking yaptirdim. 3 kez bitti ama dondum haritamda yine yanıp sonuyordu sonra baktim olmadı solo bitirdim. Umarim bu kisim farcry gibi kime baglanirsak onun gorevi bitiyor seklinde gitmez. Nedenini çözemedim oyle olsa bir cok gorev tekrar gelirdi. Umarim bu da duzelir.Onun disinda eglenceli ama icerigi tuketince sirf güzel kozmetikler icin girilecek gibi gozukuyor. Teknik anlamda Destiny nin gerisinde, Ama armor ve silah çeşitliliğinde hatta hikaye de bile (boyle gitmezse) Destiny'i gecebilir. Ama icerik konusunda Ne Destiny de de Anthem Division 2 ile bas edemeyecek gorunuyor.Ama meret cok eglenci :) Sıkılana kadar gider.

• Son cümlesi ile görüp görülebilecek en gerzek yazıya imza atmış kim yazmışsa. Henüz yeni çıkış yapmış oyunun içeriğinin 5 yıllık birikimi olan Destiny ve 3 yıllık birikime sahip Division ile yarışamayacağını söylemek, tarifsiz bir zekanın ürünü olsa gerek. Destiny ve Division ilk çıktıklarında zaten her yer içerikti, boğuluyorduk.

Hep söylerim, herkes her oyunu oynamayı hak etmez.
  • One x de ea access üzerinden denedim oyunun giriş kısmı güzel olmuş gerçekten. Sonrasında bütün görevleri online olarak mı oynamak zorundayız anladığım kadarı ile oyunda hikaye modu yok.
  • Tüm platformlarda day one güncellemesi ile performans sorunları giderilecekmiş.

• merhaba Freelancer'lar...
    Reddit'te takip ettiğim kadarıyla PC oyuncularının en büyük sorunu "loading" sürelerinin çok uzun ve sıkça olması.
    sürekli loading ile ilgili konular açılıyor orada.
    Mesela; PC'sinde SSD olan bir arkadşaınız sizden önce göreve giriyor. sizde HDD olduğunu düşünelim.
    arkadşaınız hikaye görevinde sizden 1 dk ileride olabiliyor loadinge göre ve bu arada diyalogları vs kaçırıyorsunuz.
    Ayrıca, hikaye görevlerini tekrar yapabilmek de yokmuş.
    Geliştiriciler ise bu sorunları 22.02'de çözeceklerini söylüyorlar.
    hadi inş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoRriZ -- 18 Şubat 2019; 12:2:12 >
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.