Şimdi Ara

ANTHEM Mart 2019( XBOX ANA KONU) NEW IP (XBOX ONE X 4K) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
1
Favori
7.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Developerlar suskun:) bende ümidi kestim iplemiyolar şuan. Bi bokluk var ama du bakalım.
  • Bugun Artik illelah ettim once Dmz ve UpnP ile ilgili ayarlari yaptim. Yetmedi Anthem in kullandigi portlari actim dns denedim sonuc ayniydi. Yetmedi harici diskten Ana diske tasidim, yetmedi P2 hesaptan girdim oyunun alındığı,yetmedi arkadastan rica ettim denemek icin p1 yaptimama degismedi sonuc Surekli oyundan atiyor yada pilot data error veriyordu. Bugun oyunu silip yeniden yuklemeyi dusunurken arkadaslarla sunu farkettik, onlarin xbox inda oyun 39GB iken bende 43,75GB idi. Galiba 2 demo ve Ea Access in ustune kurun a oyun Legion of Dawn edition gibi algiladi kendini ama o paket yoktu bende. Su an indirdigimde 39GB tan indiriyor eve gidince deneyecegim olup olmadigi ile ilgili asiri meraktayim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mkmdesign kullanıcısına yanıt
    Bu saydıklarını boşuna denemişsin. Pilot data error oyundan kaynaklı bir sorun ps4’de de var senin düzeltebileceğin bir şey değil yani patch ile düzeltmelerini beklemen lazım.

• İyi de butun arkadaslarim icinde sadece bana oluyor :(

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Onca degisiklikten ve sifir yuklemeden sonra pilot data hatasini almaya devam ettim. Tek fark su. Her dakika olmaktansa 4-5 sorti de 1'e indi.. bu da bur sey :)

• Boyleyse Fallout 76 da satmis midir acaba diye sormaktan kenfimi alamıyorum :)

Tepkilere Rağmen Anthem Kazandırmaya Devam Ediyor!
    25 Mar 2019 10:40

Tepkilere Rağmen Anthem Kazandırmaya Devam Ediyor!

Ortalamanın hemen üzerinde kalan notlarıyla beklentilerin altında bir çıkış yapan Anthem oynanışı sırasındaki hatalarıyla da oyuncular tarafından tepkiyle karşılanmıştı. Çeşitli oyun platformlarında olumsuz yorumlar almasına rağmen Anthem’in satış rakamlarının tepkilerden etkilenmediği ve geliştiricisine kazandırmaya devam ettirdiği görülüyor.

BioWare’ın yapımcılığını üstlendiği Anthem’in yapımcı firmanın geliştirdiği oyunlar arasında en iyi çıkış yapan ikinci oyun olduğu görüldü. İlk sırada yer alan Mass Effect 3’ün hemen arkasında yer alan Anthem özellikle oyun içi alımlarla birlikte büyük kazanç rakamlarına ulaşıyor. Bugüne kadar oyun içi alımlardan 3,5 milyonu geçen rakamın BioWare’in kasasına gittiği de ortaya çıktı.

• 26 Mart sali yani bu Aksam 18.30 Civari Server bakimlarinin ve Fixlemelwrin tamamlanmis olmasi gerek. Umarim daha iyi bir deneyim yasariz.

ANTHEM  Mart 2019( XBOX ANA KONU) NEW IP (XBOX ONE X 4K)

• Anthem; daha cok loot daha fazla sorun getirmiş. Ayrica beni oyundan surekli atan Error pilot data hatasi da devam ediyor.

Anthem’s New Update Adds More Loot And More Bugs.
    https://kotaku.com/anthem-s-new-update-adds-more-loot-and-more-bugs-1833592189

• Anthem; daha cok loot daha fazla sorun getirmiş. Ayrica beni oyundan surekli atan Error pilot data hatasi da devam ediyor.

• aşağıdaki 6 Senaryo görevi revizyonlarla beraber Legendadry görev olarak yeni bir menü segmesiyle beraber karşınıza çıkacak.

Lost Arcanist
    Incursion
    Finding Old Friends
    Tomb of General Tarsis
    Fortress of Dawn
    Freelancer Down
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkmdesign

Anthem; daha cok loot daha fazla sorun getirmiş. Ayrica beni oyundan surekli atan Error pilot data hatasi da devam ediyor.

O lanet oyundan atma hatası düzelmediği sürece bu oyunu satın almayacağım.

• İyiki Anthem var :) Bugunde gulucek birsey cikti... Gorunmeyen boss hatamiz hayirli olsun.

http://dhbr.co/bsGx

• kafasiz ya da baska javeline icinde baslatma sorunu suriyor ayrica bazen forge a donerken pilot data error yapiyor. Yani kisacasi derdime dert ekledi oyun. Birde ...horekesi gibi zorlasmis.

• Dun yapacaklari Stronghold yayinini bile yapamamislar :) Baglanti hatalarindan. Adamlar kendi oyununu oynayamiyorlar biz nasıl oynayalim. 🤣

ANTHEM  Mart 2019( XBOX ANA KONU) NEW IP (XBOX ONE X 4K)

• mkmdesign kullanıcısına yanıt
    Müdür 700 küsür level masterwork karakterim var hangi zorluk seviyesinde oynasam hep epic item düşüyor bu ne saçmalıktır?

• Beyler ben Haftasonu deneyecegim. Dunku guncelleme de Kiyafetler Forge a gitmeden değişiyor, bölümden bolume Tarsis'e gitmeden geciliyorda pilot Error data düzelmiş olabilir. Deneyen olursa yazsın lutfen...

• Yapilan duzeltme listesini paylasmak yerine linki paylaşıyorum yine 1500 Tane fix var :)

Anthem’s latest patch adds a new Stronghold and mid-mission gear swapping.
    https://www.polygon.com/2019/4/23/18512769/anthem-patch-notes-1-1-sunken-cell-forge

• Grandmaster 2 zorlukta oynamama rağmen devamlı epic item düşünce kalıcı olarak sildim oyunu. Hayatımda oynadığım en sıkıcı ve rezil oyunlardan birisi emeği geçen herkese lanet olsun puanım 10/3

• yeni icerikler oyun duzeltilene kadar gecikmeli gelecekmiş
    BioWare delays major Anthem features to prioritise fixing game.
    https://www.eurogamer.net/articles/2019-04-24-bioware-delays-major-anthem-features-to-prioritise-saving-game

• Dun girdim Stronghold e tamamlamadan ciktim 2 kere. İLk girdigimde Connection server hatasi verdi 2.de bir baskadinin javelinin basi yoktu ama beni atmadi Pilot Data problemi yuzunden. Forge u Start menusune almalari iyi ama girmek cikmak uzun bug a girer gibi oluyor oyun esnasinda yaparsaniz oyundan bayagi kopuyorsunuz olmeniz de fazlasiyla mumkun.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.