Şimdi Ara

ANTHEM CLUB...[KULLANICILAR KULÜBÜ],,[DESTEK],,[ANA KONU] (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.576
Cevap
24
Favori
54.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Muhammed çok güzel bir cihaz aldın zaten sinema odana yakışan da buydu. Güle Güle kullan ... E. Artık dinlemeye de geliriz. Bu arada AVM 60 gönlün kaymasın bu sistemler seni yukarı çektikçe hoparlörden kablosuna kadar yukarı çeker ayırdığın bütçe yükselir. Karakter aynıdır biraz detay farklı olur. Tekrar diyorum güle güle kullan senin İçin çok sevindim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SMMM79 S kullanıcısına yanıt
    Cemalim sağolasın iyi dileklerin için her zaman beklerim hacı daha senle mangal partisi yapıcaz

• power-amp kullanıcısına yanıt
    Sağolasın abicim eyvallah

• Muhammed kardeşim hayırlı olsun çıtayı bayağı yükseltmişin hatta son nokta diyeniliriz keyifle kullan

• quote:

Orijinalden alıntı: kardanad

Yok abi bütün servetimiz bunlar
    İyi günlerde kullanın kardeşim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abiler iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

• Hayırlı olsun güle güle kullan Muhammed’ciğim.

• Merhaba arkadaşlar

5 aydır kullandığım garantili anthem avm60 precessoru acil nakit ihtiyacından dolayı istemeyerekte olsa satıyorum.

İlgilenen arkadaşlar pm den ulaşabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: kanomete

Merhaba arkadaşlar

5 aydır kullandığım garantili anthem avm60 precessoru acil nakit ihtiyacından dolayı istemeyerekte olsa satıyorum.

İlgilenen arkadaşlar pm den ulaşabilir.
    Pre gidiyor power ne ise yarayacak ki Tuncay

• Eyvallah abicim teşekkür ederim. Poweri satıyormusun kardaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kardanad -- 5 Ağustos 2018; 15:12:32 >
  • Power şimdilik duracak.

• Biraz ters köşe oldu ama sabrın sonu selamet Ve sonunda avm 60 ma kavuştum kurulumu yaptım . 1120 yi kutudan çıkartmadığım iyi olmuş . Kutusunu açmadığım için Sağolsun dikmen den cem bey kabul etti kendisine çok teşekkür ediyorum esnaf dediğin böyle olur . Burdan 1120 sini bana yollayan arkadaşımada teşekkür ediyorum . Kendi sistemimde test etme şansım oldu elimdeki 1120 nin kutusunu açmadan test ettim ve avm 60 ta karar kıldım . Pre olayı gerçekten başkaymış ve bariz fark ediyomuş . Şunu anladım avr ler arası hep geçiş yaptım ama yanlış olduğunu pre powere geçince farkettim .Ses rengi ,detay ,subu çok iyi çalıştırması hele arc kurulumunu odam (18 m2 )küçük olmasına rağmen sesi karıştırmaması ve en önemlisi subun dolanmasını yani uZamasını kesti . En çokta kısık seste detayları iyi vermesi hoşuma gitti .Butun dostaların sahip olmasını diliyorum.

• Gitti

• Kaldı

• quote:

Biraz ters köşe oldu ama sabrın sonu selamet Ve sonunda avm 60 ma kavuştum kurulumu yaptım . 1120 yi kutudan çıkartmadığım iyi olmuş . Kutusunu açmadığım için Sağolsun dikmen den cem bey kabul etti kendisine çok teşekkür ediyorum esnaf dediğin böyle olur . Burdan 1120 sini bana yollayan arkadaşımada teşekkür ediyorum . Kendi sistemimde test etme şansım oldu elimdeki 1120 nin kutusunu açmadan test ettim ve avm 60 ta karar kıldım . Pre olayı gerçekten başkaymış ve bariz fark ediyomuş . Şunu anladım avr ler arası hep geçiş yaptım ama yanlış olduğunu pre powere geçince farkettim .Ses rengi ,detay ,subu çok iyi çalıştırması hele arc kurulumunu odam (18 m2 )küçük olmasına rağmen sesi karıştırmaması ve en önemlisi subun dolanmasını yani uZamasını kesti . En çokta kısık seste detayları iyi vermesi hoşuma gitti .Butun dostaların sahip olmasını diliyorum.
    Bariz farki anlaman icin takımın power larini al Yok 60 kullanıyorum diye kendini kandırırsın 1120 nin yanına bile yaklaşamaz sin

Takım yaparsan farki zaten gorcen

• Yaw Muhammet ne yapsın al al al BitmeZ istiyor iyisi olsun pre power her zaman iyi dir

Ama pre den sonra 3 power ciddi rakam

Allah Yardimcisi olsun en iyilerini alır inşallh çalışıyor kazanıyor

• quote:

Biraz ters köşe oldu ama sabrın sonu selamet Ve sonunda avm 60 ma kavuştum kurulumu yaptım . 1120 yi kutudan çıkartmadığım iyi olmuş . Kutusunu açmadığım için Sağolsun dikmen den cem bey kabul etti kendisine çok teşekkür ediyorum esnaf dediğin böyle olur . Burdan 1120 sini bana yollayan arkadaşımada teşekkür ediyorum . Kendi sistemimde test etme şansım oldu elimdeki 1120 nin kutusunu açmadan test ettim ve avm 60 ta karar kıldım . Pre olayı gerçekten başkaymış ve bariz fark ediyomuş . Şunu anladım avr ler arası hep geçiş yaptım ama yanlış olduğunu pre powere geçince farkettim .Ses rengi ,detay ,subu çok iyi çalıştırması hele arc kurulumunu odam (18 m2 )küçük olmasına rağmen sesi karıştırmaması ve en önemlisi subun dolanmasını yani uZamasını kesti . En çokta kısık seste detayları iyi vermesi hoşuma gitti .Butun dostaların sahip olmasını diliyorum.
    Abi durdun durdun Cahit abiyle bombayı patlattın vallahi . Pre- Power'la dipsiz kuyuya indin, sonumuz hayrola diyelim . Güle güle güzel günlerde kullan.

• sector8376 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah selçuk sorma yav sen naptın takas işi ne zaman

• Tuğrul burda ne yazıyor yaa oppo mu yazıyor normalmi bu. 😊😊😊

• quote:

Tuğrul burda ne yazıyor yaa oppo mu yazıyor normalmi bu. 😊😊😊

Ürün sıfır degil biri alıp kullanmis

Eğer sen yazmadı isen

• 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.