Şimdi Ara

ANTHEM CLUB...[KULLANICILAR KULÜBÜ],,[DESTEK],,[ANA KONU] (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.577
Cevap
24
Favori
54.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Abi bu hafta içi için plan yaptık kısmetse. Ayrca cahit abide verdi zehiri Lexicon için çıta çok yükselmiş dediğine göre gidip dinliycem bakalım bir delilik yaparız belki Bu hafta bekliyorum sizi alolaşırız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sector8376 -- 6 Ağustos 2018; 0:47:49 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 7 k sağlam bütçe

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sector8376 kullanıcısına yanıt
    Evde bide versin zehride görsen haberleşiriz👍

• eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    Powerıda 7 k kanal başı bin dolar

• 1120 gibi yok , processor hayalim olursa Datasat olur delilikte son nokta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05E683A58 -- 6 Ağustos 2018; 3:59:11 >
  • İnşallah oda olur enkısa zaman da kavuşursun

• quote:

Orijinalden alıntı: Apache Air Fighter

Marantz da ne bulduğunuza bağlı. Eski mm5000 ise çöp yada ma500 ise de çöp. Ma6100 ler aynı performans. Ma700 canavar ama tek tek 5 tane tuzlu olur. 7055 az fark yapar. 8077 güzel oda çok tuzlu. Ma700 bulunca bütçe varsa al zamanında dv9000 ile 2005 de çoğu kişide sistem yokken ciddi tat almıştım tannoy saturn set ile. Ancak tabi anthem ayrı dünya ben 7010'u 1200€ ya uyguna düşürmesem anthem avr alırdım kuşkusuz.
    Selamlar.
    AV7005 için ne dersiniz peki.
    Açıkçası denon avr-x 4000 i pre olarak kullanmak ile maratz av7005 i pre olarak kullanmak arasında bariz fark olur mu merak ediyorum.
    hernekadar şu an hoparlörlerim dandik olsa da daha uygun bi eve taşınma durumum var.
    o nedenle bakınıyorum arada.
  • Harika olmuş güzel günlerde kullanman dileklerimle

• joven kullanıcısına yanıt
    O sisteme 4k iyi bir projeksiyon yakışır, TV belki üst seviyedir ama ister istemez küçük kalıyor.

Bu salona max 120inc perde şart oldu artık , birde arka surr kablosu halının üstünde kalması pek olmamış gibi halının altından geçse daha sağlıklı olurdu

Son olarak 2 yan duvara akustik panel şart tabi , odadaki sesi daha bir dizginleyip yola getiriyor ses dağılmıyor , zoru bitmiş ince işler kalmış

• @joven

Oda kaç m2 ?

HocM valla sayende BACK lerimin değerini anladım aktif olarak baya yoğun çalışıyorlar . 7.1 şart artık

• quote:

Orijinalden alıntı: joven

Bu mesaj silindi.
    Hocam yanlış anlamayın ama 14 m2 böyle bir yatırım için çok az bir alan değil mi ? Ben şu an 20m2 de 12" sub kullanıyorum ses çeyrekte ve sizdeki subwoofer da daha büyük ve güçlü üstelik bass sesi kısarak kullanılıyor mu ?

Bir de sanırım sizde paradigm sub 10 vardı bundan önce odada verdiği doluluk ve his bakımından kıyaslar mısınız?

Epson 9300 kıyak makina tavsiye ederim

• İki cihaz var allah yardımcınız olsun

Sony 760 var 14000 sterlin

Jvc z1 45000 sterlin

Burdan asagi gerçek 4k Sony de iki cihaz var onların da siyahla kontrast la uzak yakın iliskisi Yok bir saat bile evde sabır edemez siniz

• Eski kurlardan vereceklerse ve buna uygun bütçe ayırdıysanız Sony 260 ya da 360 tavsiye ederim, paşalar gibi izlersiniz.

Ya da bu kurlar makul bir seviyeye gelene kadar optoma hd29 vb tarzında leş bi cihazla idare edebilirsiniz. En iyisi siz bi firmada demo edin ya da istanbuldaysanız eylül başı misafirim olup test edin Selamlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladığım kadarıyla üreticiler bazı ürünleri parası anormal fazla olup nereye harcayacağını bilemeyenler için üretiyor.bir projeksiyon aleti için 45000 pound nedir arkadaş ya,şaka gibi.
  • Şuan için kurlar çok yüksek ve başlangıç olarak tavsiyem sahibinden sitesine girip 2.el temiz bir panasonic at6000E olacaktır. Max 5 6000 gibi bir değeri var Ben şuan kullanıyorum gayet başarılı ilerleyen süreçlerde 4K birazdaha şekil aldıktan sonra tercih edilebilir

• cemo62 kullanıcısına yanıt
    Sevgili cemo mektubuma başlamadan önce , sen bu satırları okurken ben istanbulda olucam. Beraber geçirdiğimiz günlerde eski alışverişlerimizdeki kurlardan şimdi eser yok dostum.power bile alamıyorum ,eski rotelle idare ediyoruz

• 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.