Şimdi Ara

Anthem (2019) [ANA KONU] (45. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
937
Cevap
11
Favori
34.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rubenmartin

oyun son güncelleme ile yeni bir stronghold daha geldi ve bazı qol gelişmeleri geldi.

yükleme ekranlarına eskisi kadar sık karşılaşmıyorsun şahsen pc de ben o kadar da beklemiyorum ama anladığım konsolda yüklemeler uzun sürüyormuş. dediğim gibi bu sorun kısmen giderildi denilebilir.

loot oyunun sıçış noktası. endgame e kadar herşey güzel, gayet keyif alırsın, diğer javelinlerini dizersin vs gayet keyifli. ama endgame içeriği hem kısıtlı hem de karakteri progress etmen için gerekli legendary loot droprate i çok düşük. bazen bir oturumda 3 tane düşer hiçbiri işine yaramaz, bazen 1 hafta oynarsın hiç düşmez vs. ve bu itemleri craft edemezsin, re-roll yapamazsın, ne düşerse bahtına artık.

görsel olarak ise gayet iyi oyundur. o konuda bir şüpheniz olmasın.

alırsın, endgame e gelirsin (takribi 3 javelin kassan 770 power level, 70-80 saat eder) ondan sonra bekleyeceksin açıkcası. bioware ın eline düşmüş durumdasın. bildiğim kadarıyla tüm loot işini yeniden tasarlıyorlar ama bu belki 6 ay sürer. ekip şu an catacylsm üzerinde çalışıyor.

Alıntıları Göster
    Yorumunuz için çok teşekkür ederim hocam, oyunu temin etsem iyi olacak.PvP olmadığı için çok fazla loot`u dert edeceğimi düşünmüyorum bakalım, tekrar teşekkürler.Hayırlı ramazanlar.

• Merhaba.siz de Anthem de sık sık baglanti hatasi aliyor musunuz ? Bir de oyuna girdik diyelim bazen de tepkime suresi gec oluyor oyun yine oynanamaz hale geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: technoB

Merhaba.siz de Anthem de sık sık baglanti hatasi aliyor musunuz ? Bir de oyuna girdik diyelim bazen de tepkime suresi gec oluyor oyun yine oynanamaz hale geliyor.
    Oyun ilk çıktığında bu sorunlar mevcuttu ama Patch ile çözdüler.
    Sunucudan düşme ve oyun oynarken ping yüzünden hareket edememe, geç tepki sizin internetinizden kaynaklı.

• https://www.reddit.com/r/AnthemTheGame/comments/bomw8h/anthem_is_coming_to_ea_access_and_free_to_play_is/

oyun ea access e gelecek, gerekli kalabalık sağlanamazsa f2p de olabilirmiş.

-stats ekranı gelecek.
    -loot tüm baştan ele alınıyor-yakın zamanda gelmeyecek.
  • Konunun başlığını ''Anthem mağdurları'' olarak değiştirirmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FatihTSFC

Oyun ilk çıktığında bu sorunlar mevcuttu ama Patch ile çözdüler.
    Sunucudan düşme ve oyun oynarken ping yüzünden hareket edememe, geç tepki sizin internetinizden kaynaklı.

Alıntıları Göster
    10-12 mbit hiz yeterli gelmiyor mu o zaman ? Her zaman olmuyor.bazen bi oturuyorum 1-2 saat hicbir sorun yok.bazen de oynayamayacak kadar kotu oluyor.internet hizina bakiyorum ayni.anlamadim valla

• quote:

Orijinalden alıntı: technoB

10-12 mbit hiz yeterli gelmiyor mu o zaman ? Her zaman olmuyor.bazen bi oturuyorum 1-2 saat hicbir sorun yok.bazen de oynayamayacak kadar kotu oluyor.internet hizina bakiyorum ayni.anlamadim valla

Alıntıları Göster
    Hızınızla alakalı olmayabilir, internet gecikmeniz fazladır.Aynı sıkıntı oluştuğunda gecikmenize bakın sorun yoksa EA Help'e başvurabilirsiniz.

• quote:

https://www.reddit.com/r/AnthemTheGame/comments/bomw8h/anthem_is_coming_to_ea_access_and_free_to_play_is/

oyun ea access e gelecek, gerekli kalabalık sağlanamazsa f2p de olabilirmiş.

-stats ekranı gelecek.
    -loot tüm baştan ele alınıyor-yakın zamanda gelmeyecek.
    Oyundaki yükleme ekranları hâlâ çok uzun, F2P bile olsa bu oyun bu saatten sonra kurtarılamaz.

• quote:

Oyundaki yükleme ekranları hâlâ çok uzun, F2P bile olsa bu oyun bu saatten sonra kurtarılamaz.

Alıntıları Göster
    no mans sky kurtarıldı, bu da kurtarılabilir,

ama ben bioware de o ışığı göremiyorum şahsen.
  • quote:

no mans sky kurtarıldı, bu da kurtarılabilir,

ama ben bioware de o ışığı göremiyorum şahsen.

Alıntıları Göster
    BioWare, Andromeda ile zaten darbe almıştı Anthem üzerine eklenince daha da büyük darbe aldı.
    Sen 6 yıl oyunu sadece konuşursan, 1 yıl geliştirirsen olacağı bu.Dediğiniz gibi bende BioWare'da o ışığı göremiyorum, oyun çıktığı gibi 2. stüdyoya verdiler geliştirilmesi için.Kendileri de farkında rezillik olduğunun.

Dragon Age 4'te de buna benzer facia yaşanırsa BioWare'ın kapatılacağını düşünüyorum.
    No Mans Sky geliştiricilerini tebrik etmek lazım ama dediğiniz gibi BioWare'da o ışık yok oyunu zorunlu olarak devam ettiriyorlar.Bugün ellerinde olsa oyunu tarihin tozlu sayfalarına karıştırırlar.

• Herkes nefret etmiş oyundan ama ben sevdim ya. uçmak, skill basmak vs falan accayip keyifli. ama tabi fiyat performans olarak bakmak lazım ben 40 tlye sec hak aldım geçtim. 429 tl verseydim ben de söverdim tabi. oyun eğlenceli olsa da bir teknik facia var ortada sonuçta. Neyse PS4te Anthem oynamak isteyenler beni eklesin psn nickim VBKPAYNE beraber oynayak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cocobongo555 -- 24 Mayıs 2019; 0:17:22 >
  • quote:

Hızınızla alakalı olmayabilir, internet gecikmeniz fazladır.Aynı sıkıntı oluştuğunda gecikmenize bakın sorun yoksa EA Help'e başvurabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Modem eskiydi benim baya.modemi degistirdim.inanilmaz fark etti.hic kesinti , lag , gecikme fln yasamadim.bir kere sikinti oldu o da server kaynakliydi sanirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technoB -- 25 Mayıs 2019; 18:5:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cocobongo555

Herkes nefret etmiş oyundan ama ben sevdim ya. uçmak, skill basmak vs falan accayip keyifli. ama tabi fiyat performans olarak bakmak lazım ben 40 tlye sec hak aldım geçtim. 429 tl verseydim ben de söverdim tabi. oyun eğlenceli olsa da bir teknik facia var ortada sonuçta. Neyse PS4te Anthem oynamak isteyenler beni eklesin psn nickim VBKPAYNE beraber oynayak
    Valla bence de oyun cok iyi.eger yenilik getirilirse o zaman insanlarin fikri degisebilir.biraz da harita buyurse super olur

• technoB T kullanıcısına yanıt
    Ekle beni hocam beraber oynayak psn:VBKPAYNE

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cocobongo555

Ekle beni hocam beraber oynayak psn:VBKPAYNE
    Pc benimki

• eğleniyor muyuz gençler
  • Evdeki insanlardan çok yükleme ekranı görüyorum bu aralar.

• Asıl oyun Anthem 2 olacak galiba, 2. oyunu yapacak parayı toplamak için böyle bir şey çıkarmışlar gibi görünüyor.

• Rwenzori kullanıcısına yanıt
    😂😂😂 argumana bak. Bu oyuna para kaptırıp çıkaracakları ikinci oyuna yine para vermeyi düşünenler kesinlikle çiftlikbank mağdurudur.

• Merhaba arkadaşlar yeni oyuna girebilen var mı ? Bu gün girmeyi denedim, ilk Tarsis de başladım sorun olmadı, sonra yeni görevlere var dedi, giriş yapayım dedim hata verdi. Bir çok kez denedim düzelmedi. Hiç göreve girebilen oldu mu ? Level 30 üzerine çıkıyor mu ? Etiketleyip cevap yazarsanız hemen haberim olur. Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.