Şimdi Ara

Antalya İçi Char Satan Varmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Beyler siz e-mail yazın bn sizi eklerim lvl farketmez ama çok düşük olmasın..

• Alpste 84 lvl full str glavie var ilgilenirsen anlaşırız fiyatta mail : makca00@hotmail.com ekle görüşelim
  • hadi beyler yokmu hiç char satan
  • Greece de 73 full int nuker var kasada yaklaşık 500mil değerinde item var
  • aradığın build para miktarı ıvır zıvır bunları söle anında buluyım sana bi çar antalya merkezde oturuyorum ya PM at yada buraya yaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Se®can

Greece de 73 full int nuker var kasada yaklaşık 500mil değerinde item var

itemleri charın skilleri gösterirsen seninle irtibata geçeriz
  • quote:

Orjinalden alıntı: charlatz

quote:

Orjinalden alıntı: Se®can

Greece de 73 full int nuker var kasada yaklaşık 500mil değerinde item var

itemleri charın skilleri gösterirsen seninle irtibata geçeriz

skiller dağınık daha tam adam olmadı ama itemleri lvline göre gayet sağlam. +3 +4 +5 +6 seti var fakat saturnde char takası istiyorum
  • slm kardeş sparta server ında 86 lvl glavie %70 pre plusu var 16 günlüküstünde melek kandı tavşanı vardır antalya merkezdenim carın nick umut64 tanınmış bi cardır herşeyi çok guzel almayı düşünürsen ekle dogan_demir07@hotmail.com msn pek açık olmuyo bide cep nomu veriyim arasın alıcak olursan 05304003248 yanındada gireriz . fiyata anlaşırız. skiller heuksal 86 max fire 83 lighting 78 cold 35 coldu 30 çekçektim nasip olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaTaL -- 7 Temmuz 2008; 20:15:08 >
  • 65 lvl wizart herculeste
    81 lvl bowman herculeste
    80 lvl hybrid venuste

charların skilleri ve itemleri duzgundur ekle msn den konusalım demirsoy85@hotmail.com
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.