Şimdi Ara

Antalya-Guitar Hero 5 Gitari+Fightstick-Hori Real Arcade Pro v3 Sa Kai-xbox360-PC

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Antalya İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • PC ve Xbox 360 içindir.Sorunsuz çalışmaktadır. Ilk sahibiyim çok az kullandım. Hori markasini bilenler bilir anlatmaya gerek yok. Kesinlikle modifiye vb parca degisimi yapilmamistir. Arka taraftaki koruma bandi dahi durmaktadir. Kozmetik olarak 10 uzerinden 10 alir . Kutusu da bulunmaktadır.
     Antalya-Guitar Hero 5 Gitari+Fightstick-Hori Real Arcade Pro v3 Sa Kai-xbox360-PC

Fiyat : 280 TL
    Guitar hero 5 gitari : 80 TL (FOTO EKLENECEKTIR)
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi conerland -- 19 Ekim 2013; 17:27:57 >

• fightstick Hadouken06 nickli arkadasa rezervedir
  • fightstick Hadouken06 nickli arkadasa satilmistir
  • hocam sana haber verecektım bugun verıcem yarın verıcem derken unuttum yoksa conerland arkadasımdır sende 250tlye kadar bır stıcık arıyordun ama ıyıkı dogru kısıyı bulmussun
  • quote:

Orijinalden alıntı: boxor

hocam sana haber verecektım bugun verıcem yarın verıcem derken unuttum yoksa conerland arkadasımdır sende 250tlye kadar bır stıcık arıyordun ama ıyıkı dogru kısıyı bulmussun

sağol düşünmen yeter , doğru adresi bulmuşum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: boxor

hocam sana haber verecektım bugun verıcem yarın verıcem derken unuttum yoksa conerland arkadasımdır sende 250tlye kadar bır stıcık arıyordun ama ıyıkı dogru kısıyı bulmussun

eyvallah adamım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.