Şimdi Ara

Antalya'da bilgisayarcı???

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar, Antalya'da bildiğiniz ürün çeşidi olan o/c ürünleri satan bilgisayarcı varmı? Kadıköy'den buraya gelince sudan çıkmış balık gibi oldum.

• yok mu arkadaşlar bildiğiniz yer?
  • var milliegemenlik caddesinde akdeniz bilgisayar varistediğin ürünleri bulabilirsin,ayrıca sisnet var oda ona yakın onun e-mailini vereyim bilgi alırsın;

www.sisnet.com.tr

info@sisnet.com.tr

kolay gelsin neler arıyon onları yaz daha açıklayıcı bilgi yazayim bu arada antalyanın nersinde oturuyosun...
  • lara'da oturyorum. Bilgi için teşekkür ederim.
  • ne demek reja bende soğuksuda oturuyom...
  • antalyadaki firmalar o tip urunleri pek stoklarinda tutmazlar, anca siparis yoluyla getirirler. dijitalcenter gibi bi firma ariyosan zor yani.
  • quote:

Orjinalden alıntı: caitlin

antalyadaki firmalar o tip urunleri pek stoklarinda tutmazlar, anca siparis yoluyla getirirler. dijitalcenter gibi bi firma ariyosan zor yani.

katılıyorum bende antalyadayken bulamıyorum allahtan istanbulda okuyoruzda hersey daha kolay sana tavsiyem netten al gigatek veya dijitaltrend ben 2 sitedede sorun yaşamadım
  • antalyada bulsan bile alma.
  • akmeşe bilgisayar var

quote:

Orjinalden alıntı: absolute

Selamlar, Antalya'da bildiğiniz ürün çeşidi olan o/c ürünleri satan bilgisayarcı varmı? Kadıköy'den buraya gelince sudan çıkmış balık gibi oldum.
  • arkadasim bende antalyada yasiyorum evet bilgisayar parcalari satan pek dogru duzgun yer yok fakat valiligin arkasinda osmanli oyuncaktan yukari dogru cik az ileride solda bir bilgisayarci var balikciyi gectikten sonra simdi adini unuttum bir gir fiyat arastir garantiyi sor bakalim ne cikicak bir cok kisi oradan alisveris yapiyor ama alicaksan istanbuldan al parcalarini
  • Bende antalyada oturuyorum
    Evet antalyada o.c ürünleri satan yer yok kardeş
    Hatta geçen 1 hafta önce tam 5 dükkana evet tam 5 dükkana 256MB DDR500 A-DATA warmı diye sordum
    Adamlar ne dese beğenirsin?
    ÖLE BİR RAM YOK KARDEŞ dediler bende güle güle çıktım hep
    Bunlar birde kendilerine bilgisayarcı diyorlar işe bak
    Ben GÖRSEL Bilg. diye bir yerden alış veriş yapıyorum LARA dalar
    Gima ya gelmeden TEKPA nın arkasında bir çocuk yuvasının altındalar
    Her türlü malı 2 gündesana getiriyorlar
    Bu akşamda onların yanına gidecem ztn yeni parçalar alıcam daha
  • rounded cable bulursan dua et antalyada
  • Acaba açsakmı bi yer burda? kesin iş yapar.
  • Arkadaşlar piyasadaki bilgisayar kulklanıcılarının küçük bir kısmısınız siz(bundan kendinize pay çıkarıp aman biz herşeyi biliyoruz havasına girmeyin bilgisayar sizler için birazda hobi ama insanlar gereksinimlerini karşılayan bilgisayarlarla yetiniyorlar) , o yüzden bilgisayarcıları suçlamayın.Talep yok ise arzda yoktur.
    Antalya lafını duyunca yazdım canım memleketim benim özledim :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mgora -- 1 Şubat 2005, 22:09:04 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.