Şimdi Ara

Anonymous Çeviri ve RDR 2 Türkçe Yama Tartışma Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.550
Cevap
13
Favori
100.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 365
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 27 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Favoriye Eklediklerim 13
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Guest-9BF23F064 (84 mesaj) ugrpkr (66 mesaj) Winter Is Coming (44 mesaj) XBlades (35 mesaj) kullaniciadi12 (35 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (945 mesaj) Mobil (433 mesaj) Mini (45 mesaj) Uygulama (127 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Oyun >> Türkçe Yamalar >> Yama İstek & Sohbet ve Diğer Konular >> Anonymous Çeviri ve RDR 2 Türkçe Yama Tartışma Konusu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    215 Mesaj

Ücretsiz olanlarda yasal değil. Onları da şikayet ediyor musun? Oyun Çeviriyi, Technogame, Tgyama ve benim gibi tek takılıp çeviri yapıp, ücretsiz yama paylaşanları da şikayet et.

Bu arada profilindeki resim vücut geliştirme işiyle uğraştığını gösteriyor, doğru mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Erol abacı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Senin mantigina gore hirsizi gorunce sikayet etmeyelim.

O hirsizin sorunu😁😁

|
    |
    ugrpkr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Guest-9BF23F064

Nasil yani kanune suç yasal olmayan birseyi.sikayet etmeyelim susalim gormezdenmi gelelim.sen ogle yap kardes ben kanunlarin yasak suç olarak saydigi birseyi goz yumamam

Alıntıları Göster
    Hangi mod bu zamana kadar ceza aldı veya suç işledi? O zaman bütün gta5 ücretli ücretsiz modlarıda şikayet. Madem suç yasal değil firma modlamaya izin verdi diye firmayı da şikayet et "yasal olmadığı halde bu modlara nasıl izin verirsin sen kardeşim" diye çıkış oyun firmasına de haydi.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not

Profilim dogru.ucretsiz calismalari sikayet etmiyorum.

Sorunum ucretli ceviriler.sebebini uzun uzun anlatsamda anlamak istemiyebilirsin.saygi duyarim👍

|
    |
    kuiks kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Senin mantigina gore hirsizi gorunce sikayet etmeyelim.

O hirsizin sorunu😁😁
    Adamlar ne bir hırsız, ne de oyunun yapımcı firması bir polis önce bi kafa yapını değiş.

Orijinalden alıntı: ugrpkr

Hangi mod bu zamana kadar ceza aldı veya suç işledi? O zaman bütün gta5 ücretli ücretsiz modlarıda şikayet. Madem suç yasal değil firma modlamaya izin verdi diye firmayı da şikayet et "yasal olmadığı halde bu modlara nasıl izin verirsin sen kardeşim" diye çıkış oyun firmasına de haydi.

Alıntıları Göster
    Ananyomus haric sen gercekten mod yada yamalarin sikayet edildigine inaniyormusun.

Edilmedigi icin ceza almadilar.

Edilince sonuc ortada hepimiz gorduk

Orijinalden alıntı: ugrpkr

Adamlar ne bir hırsız, ne de oyunun yapımcı firması bir polis önce bi kafa yapını değiş.

Alıntıları Göster
    Adamlarin hirsiz yada degil.bunu senin benin kafa yapimizi degistirmemiz etkilemez.kanun ne diyorsa o olur.sorun yok ise zaten cikartirlar yamalari catir catir satarlar.yasak ve kanunen suc ise.dejavulari yasariz👍

|
    |

Ananyomus haric sen gercekten mod yada yamalarin sikayet edildigine inaniyormusun.

Edilmedigi icin ceza almadilar.

Edilince sonuc ortada hepimiz gorduk

Alıntıları Göster
    Et işte meydan senin onların ücretsiz sundukları da suç değil mi? Ücretsiz sunanlar şikayet etmiyorsun madem sende hırsızın kaçmasına müsade ediyorsun bu ne lahana ne perhiz.

|
    |

Ben ve 3 tane daha arkadaşım var. Gelelim sizin yanınıza, bizi şöyle 1 yıl vücut çalıştırın. Olur mu? Biraz vücut yapmak istiyoruz.

|
    |

Ayrıca, EULA anlaşmasına göre oyunu yapan firmanın dışında tüm çalışmalar yasal değildir. Mod, kaplama, lokalizasyon...

Yani bunun ücret meselesi ile alakası yok. Ücretsiz yamalarda suç. Onları da şikayet etmeniz gerek. Açıklama yapmanıza gerek yok. EULA antlaşma sını okursanız ne demek istediğimi anlarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuiks -- 27 Temmuz 2020; 15:45:30 >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: kuiks

Ben ve 3 tane daha arkadaşım var. Gelelim sizin yanınıza, bizi şöyle 1 yıl vücut çalıştırın. Olur mu? Biraz vücut yapmak istiyoruz.
    Hoca degilim.amator sporcuyum.hafiften tehtidmi ediyorsun beni🤷‍♂️

Hırsızı görünce şikayet ederim diyor ama hırsız evi süpürüp gidiyorsa yani kendine faydası varsa alnından öpüyor. İşte adamların 6 ay onlarca kişiyle uğraştıkları yamaya ücret istenince yaşanılan tam olarak bu.

Bedava ve ekstra bir şey varsa hiç sorun yok ama diğer türlü şikayet eder, biz çocukken mahallede böyle insanları dışlardık balkondan bizi izlerlerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pyrzzz -- 27 Temmuz 2020; 15:50:23 >
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not
    quote:

Ayrıca, EULA anlaşmasına göre oyunu yapan firmanın dışında tüm çalışmalar yasal değildir. Mod, kaplama, lokalizasyon...

Yani bunun ücret meselesi ile alakası yok. Ücretsiz yamalarda suç. Onları da şikayet etmeniz gerek. Açıklama yapmanıza gerek yok. EULA antlaşma sını okursanız ne demek istediğimi anlarsınız.
    Biliyorum.ama herkezle neden ugrasayim.hicmi yok onlari sikayet edecek.sen edebilirsin ,tabi istersen.

Ben ucretli yamalari sikayet edeyim👍

Ne tehdidi? Ben ne yazmışım sen yazıyorsun. Amatör olsun, profesyonel olsun, biraz olsun bilgi birikimininiz var. 4 kişi gelcez 1 yıl çalıştır bizi dedik. Yanlış bir şey söyledik. Vücut yapmak istiyoruz senin gibi. Bunun neresinde tehdit var. Vücut yapmak istiyoruz. Yoksa para mı istiyorsun bizden? Hobi olarak yaptıgın bir spor sonucunda, bize yardımcı olacağını düşünüyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuiks -- 27 Temmuz 2020; 15:48:15 >
    |
    |
    quote:

Ne tehdidi? Ben ne yazmışım sen yazıyorsun. Amatör olsun, profesyonel olsun, biraz olsun bilgi birikimininiz var. 4 kişi gelcez 1 yıl çalıştır bizi dedik. Yanlış bir şey söyledik. Vücut yapmak istiyoruz senin gibi. Bunun neresinde tehdit var. Vücut yapmak istiyoruz. Yoksa para mı istiyorsun bizden? Hobi olarak yaptıgın bir spor sonucunda, bize yardımcı olacağını düşünüyoruz.
    Valla arkadasim.yanlis anlama ama sanirim omrun boyunca spor salonuna gitmemissin.gitmis olsan o agirligi eline alir almaz 10 tane hoca(amator)arkadas soyle gir,bunu boyle yap drop set yap bak faydasini gorursun.aksam sunu sunu ye.diye herkesin herkeze dediginj bilirsin😁👍

Gene yanlış anladın. Sen demedin mi, bu iş yasal değil diye. Ben de sana yasal ölçütünü anlattım. Şimdi senin tel taraflı şikayet etme den şu sonuç çıkar, ücretsiz yamayı sunsunlar ses etmeyeyim. Ücretli olunca şikayet ederim. Olmaz ki. Çünkü ikiside suç. Sen oyun firmasından izin aldın mı, yamayı ücretsiz çıkardığına dair

Ör ek, oyun çeviriye sır bakalım. Çıkardıkları onca yamanın iznini almışlar mı?

|
    |
    quote:

hiç bu kadar gülmemiştim bu forumda :)

• Teğmen
    215 Mesaj

Orasını ben bilemem. Sen yol gösterici olacaksın. Drop set falan bilmem. Sen bize göstereceksin. Haftada 6 gün, senin yanına geleceğiz. 1-2 saat neyse bizi çalıştırırsın. Nasıl olsa hobi olarak yapıyorsun bu işi. Bize bir yardımın dokunur. Boşuna vermeyelim şimdi, hocalara para. Amatör falan, bize yardım edersin. Ne olacak yani. Vatana hizmet...

|
    |
    quote:

Kutahyada ikamet ediyorsaniz.benim calistigim saatlerde sizde gelirseniz.emin ol zaten aninda yaninizdayim.bildigim tum birikimi herzaman paylasirim.

Tabiki istiyene.yama isiyle spor isini kiyas yapma.spor aski baskadir.sporcu baskadir.git herhangi bir spor salonuna 10 tane insan gelir yanina .yardim etmek icin

Kütahyada değiliz. İstanbuldayız. Ben yama işiyle spor işini karıştırmıyorum. O başka bu başka. İkisi de birer hizmet sonucunda...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuiks -- 27 Temmuz 2020; 15:56:33 >
    |
    |
Reklamlar
Gülüş Tasarımı
Cancer Clinical Trials
Radyo Dinle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.