Şimdi Ara

Anonymous Çeviri ile ForumDonanimi Barıştırıyorum (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
0
Favori
10.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yamanın ne kadardan çıktığının ne önemi vardı ki? Nasılsa kırılacaktı bedavaya oynayacaktık
  • JRache kullanıcısına yanıt
    Ozledim 15 gun oldu🤷‍♂️

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sasua S kullanıcısına yanıt
    Ben yamayi almak icin beklemiyordum.sen baya sabirsizdin almissindir kesin😁😁😂

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9BF23F064

Ozledim 15 gun oldu🤷‍♂️
    ya var ya hayatımda senin kadar işsiz birini görmedim abi artık seni görünce sinir olmuyorum kahkaha atıyorum resmen sağol iyiki varsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: JRache

ya var ya hayatımda senin kadar işsiz birini görmedim abi artık seni görünce sinir olmuyorum kahkaha atıyorum resmen sağol iyiki varsın

Alıntıları Göster
    Ne diyeyim.allah huzurunu bozmasin😋👍

• quote:

Ne diyeyim.allah huzurunu bozmasin😋👍

Alıntıları Göster
    Amin Amin
  • quote:

Ben yamayi almak icin beklemiyordum.sen baya sabirsizdin almissindir kesin😁😁😂
    Gevşe gevşe daha da gevşe :) parayı hak eden bı grup varsa Anonymous'tur, aslansınız siz helal olsun size dediğin günleri de biliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: Sasua

Gevşe gevşe daha da gevşe :) parayı hak eden bı grup varsa Anonymous'tur, aslansınız siz helal olsun size dediğin günleri de biliriz

Alıntıları Göster
    Karin agrin mi var,benimle ugrasiyorsun.evet illaki para verilecekce ananyomus hak eden grup.ama senin ve senin gibi dusunen arkadaslara,sunu anlatamadik.
    Bu yama isleri yasal degil.hele para ile satarsan oyun yapimcisindan tut,maliye ye kadar cezalar ust ust e gelebilir.
    Ne o grup nede fenomenleri bunu kabul etmedi.hatta ustune insanlari kiskirtircasina gidin sikayet edin.burda bos bos konusmayin denildi.
    Neticide sikayet edildi.
    SIMDI HERKEZ SAPKASINI CIKARIP ONUNE KOYSUN.
    Bir dusunsun kim nerde hata yapti diyerek👍

• Madem bu kadar adilsin. Git sokakta gördüğün pilav satan seyyarada aynısını de zabıta çağır. Ücretsiz yamaları da şikayet et onlar da yasal değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sasua -- 27 Temmuz 2020; 15:31:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sasua

Madem bu kadar adilsin. Git sokakta gördüğün pilav satan seyyarada aynısını de zabıta çağır. Ücretsiz yamaları da şikayet et onlar da yasal değil
    Super kahraman degilim😁herkezle ugrasacak her yanlisa dur diyecek.onlarida gorenler duyanlar.gerekli yerkere sikayet etsin🤷‍♂️

• Cebinde 30tl zevkine harcayacak parası olmayan adamları muhatap almayın arkadaşlar boşuna.Yasal değil bilmem ne bunlar boş adam işi emekli albaylığa soyunuyorlar. Dünyada herkez yapıyor bu işi şikayet edilmese önü kesilmeyecek nokta. Buraya girip ego kasıp gidiyorlar ilgilenmeyelim arkadaşlar. Olan oldu biten bitti

• Alinda1453 kullanıcısına yanıt
    Bu mesajı yazdığına göre, yaşın 15 ten yukarı değil.
    Sen git abilerinin elini öp, abi yamayı bana verin diye söyle. Belki acıyıp verirler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuiks -- 27 Temmuz 2020; 16:53:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: grihokkabaz

Başınız göğe erdi al yamada yok grupta yok rahat edin şimdi
    Rdr oynatacak pcsi yok rdrsi yok gelmiş yorum yapıyor
    di mi kesin ben o kısıtlı düşünce haznendeki gibi biriyim

Ayrıca evet grubun olmayışı çok hoşuma gitti ahahaah
  • pass sistemini uygulasınlar bence. horizon, deus ex, rdr 2 falan hepsi sadece pass'le ulaşılsın. şuradaki bedavacıların erişemeyeceğinin garantisini versinler ben aylık 50tl veririm pass'e.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gvnaydnn

pass sistemini uygulasınlar bence. horizon, deus ex, rdr 2 falan hepsi sadece pass'le ulaşılsın. şuradaki bedavacıların erişemeyeceğinin garantisini versinler ben aylık 50tl veririm pass'e.
    Adamlar gö- yani şey.. paçalarını nasıl kurtaracağını düşünüyor kara kara, bu da gelmiş pass getirsinler diyo hala
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.