Şimdi Ara

ANNO 2070 ve DLC ler Hakkında.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Bu günkü kampanyadan Anno 2070 ve DLC paketini satın altım. Daha önce DLC satın almamıştım hiç. Şimdi kütüphanede sadece Anno2070 görünüyor. DLC ler otomatik mi yüklenecek yoksa bunun için ayrı bir işlem yapmak gerekiyor mu?

Ben açıkçası DLC leri sonra yüklemek istiyordum. oyunun ilk ve sade kısmını oynayıp kavramak, daha sonra dlc leri yükleyip daha detaylı oynamak istiyordum. Sonuçta tüm dlc ler yüklenince oyun iyice karışacak. DLC leri ayrı yüklemenin bir yolu var mı acaba? Gerçi kütüphanede bile görünmüyor?

• Oyuna sağ tıkla özellikler de üstte dlcler var oradan iptal edilebilmesi lazım
  • emmre129 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler, buldum. Ancak DLC kısmında sadece "Anno 2070 - Complete Edition" yazıyor. DLC ler açık halde bulunmuyor. Civilizationa baktım onu da DLC paket almıştım. Onda hepsi açık halde. Ama Anno da değil, yapcak bişey yok sanırım :/
  • complete edition da dlc dahil herşey içinde .
  • donanimadami D kullanıcısına yanıt
    Keşke ayrı ayrı alsaydım :/ Hem 1 dolar da ucuza geliyodu, farketmedim. Neyse sağlık olsun (:
  • complete pack daha hesaplı bence daha iyi etmişsin
    ayrı satılan DLC pack içinde Deep Ocean DLC yok

:-)
  • Ben dlc olmadan oynuyorum
  • DeepestSea kullanıcısına yanıt
    yöntem nedir hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: acaluka

yöntem nedir hocam?

Daha önce anno oynamadınız mı ?
    Anno delisiyim hocam. Soru şu. DLC leri yüklemeden Anno 2070 i sade bir şekilde oynamak istiyorum ilk başta. DLC leri sonradan kurmak istiyorum. Mümkünmüdür?
  • Kurdugu dlcleri steamda yada program ekle/kaldir da gorebilmen lazim.Bi sansini dene bakalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Tamamdır, indiriyo şu anda. Yarın artık bakarım. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acaluka

Anno delisiyim hocam. Soru şu. DLC leri yüklemeden Anno 2070 i sade bir şekilde oynamak istiyorum ilk başta. DLC leri sonradan kurmak istiyorum. Mümkünmüdür?

Birader,millet dlc'ler için can atıyor,sen sade oynamak istiyorum diyorsun....onlar ek özellikler zaten,sen yine mission larda normal olarak oynarsın.(aldığın dlc lerin ne işe yaradıklarını steam den oku,sade oynamak istiyorum diye sormazsın)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefer33 -- 28 Aralık 2013; 2:57:22 >
  • sefer33 kullanıcısına yanıt
    Evet şu anda okudum, doğru diyosun. Sıkıntı yok o zaman (:
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.