Şimdi Ara

Anno 2070 (2011) [ANA KONU] (47. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
951
Cevap
8
Favori
67.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sawyer28

Bu bir cevap değil ama sağol. Bu arada ek paketle patch'in ayrı şeyler olduğunu biliyorum. Karıştırmışım bir an. Herneyse sonuç olarak oyun orjinal dlc'ler korsan olsa sorun olur mu acaba.

kısaca cevap vereyim:

sorun olur...
  • ripe59 kullanıcısına yanıt
    Ben sorunu çözmüştüm kısa bir süre önce. Yinede sağol.
  • arkadaşlar bu oyunun türkçe yamasının yapımına bir süre önce başladım yapabildiğim kadarını yaptım tek başıma olduğum için pek ilerlemiyor eğer sizde destek vermek isterseniz bu çeviriye bana ulaşabilirsiniz

ilk yama bu hafta yayınlanacaktır

Facebook Adresim -TIKLAYIN-

buda Gmail hesabım

bonzai3453@gmail.com
  • Beyler uzun aradan sonra anno tekrar bakmak istedim 2070 yükledim. Oyunda mission yapmadan 0dan kendimiz şehiri kurup oynama tarzi birşey yokmu ben mi bulamadım menülerde? Birde eskiden savaş cok azmı oluyordu cok az çeşitlilikmi vardı öyle kalmıs aklımda hala öylemi ? son olarak türkce yama yükledim nekadar gereksiz yazı varsa tr olmus asıl lazım olanlar hiç ellenmemiş.
  • Continious game var,menüye iyi bak...ayrıca bu tür oyunlar Türkçe yama ile oynanmaz,hem yetersizdir,hemde oyunun dosyalarını bozar...Türkçe sevdasından vazgeç..ayrıca oyunun orjinal değilse hiç oynama çünki "7" adet patch çıktı...kopyada bunları yükleme şansın yok.

Not: continious game'in nerede olduğu videonun en başında gösteriliyor: TIKLA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefer33 -- 28 Ekim 2013; 15:16:53 >
  • sefer33 kullanıcısına yanıt
    halettim yazdıktan sonra . deep oceon ek paketi yukledim patchler pek umrumda degil. oyun gerçekten zaman avcısı cok vakit yiyor zaten cok oynama imkanım yok canım cekti öyle 1-2gecirmek istedim . Zamanım olsa orj alırdım parası normal. biryerde takıldım single oynuyorum adam deniz altı yapmıs benim gemiler imha edemiyor hamburger üretemedigim içinde ilerliyemiyorum sanırım.

http://img31.imageshack.us/img31/5557/e51u.jpg

4-5saattir oynuyorum yaşlanmısım heralde bu tarz oyunlara Geçen ilk cıktıgında yukledigimdede bu hamburger sorun olmustu item alıncak falan denmişti ama yapamamıstım.

• oyun çok güzel ve kapsamlı...orjinal oyun otomatik patch yapıyor ve kesinlikle tavsiye ederim....patchsiz buglarla bu oyun hiç çekilmez...o kadar emeğine yazık olur ve oyun bir yerde tıkanır..steam halloween indirimi yarın başlıyor...bence kaçırma.
  • Şu akademi işini çözemedim, test etmek için 6 akademiye aynı anda en üstteki Basic Research Prejects'den Unit Research yaptırdım buluşlar listelendi ama Units bölümünde hiçbirşey değişmedi 4/54 olarak kaldı, sağ üst köşeden çift yıldız 3 yıldız yapabiliyorsun oralarda da değişen bişey olmadı. Resimde cargo capacity revision bulundu diyor nasıl kullanacağız. Yapılan araştırmalar nereyi etkiliyor biri mantıgını anlatabilir mi kısaca? Deli gibi yiyolar bütün bu tarlalar onlara çalışıyor ama emeklerimin karşılıgını tam alamadım henüz.

• Oyunu oynayan kalmamiş heralde?
  • Türkçe yamasına nasıl ulaşabilirim acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: batkent

Türkçe yamasına nasıl ulaşabilirim acaba

boş yere hiç arama.
  • arkadaslar anno serisi devam edecek bileniniz var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • öncelikle, konuyu dirilttiğim için hiç pişman değilim

uzun süredir listemde bekleyen anno2070 bu ay itibari ile benimde kütüphaneme yerleşti arkadaşlar, ancak oyunu bir şekilde araştırarak öğrensem de çözemediğim konulardan iki tanesi için yardımlarınızı rica ediyorum

1- menüde ses çıkıyor ancak oyuna girince ses kayboluyor ne yaptıysam düzelmedi. (başka oyunlarda yada normal pc kullanımında böyle bir sorunla karşılaşmıyorum)
    2- şehir kurma planları için güzel örnekler buldum ancak strateji oyunu olarak bunu ben tasarlamak istiyorum bunda da bina boyutları engeli var bina boyutlarını gösteren bir liste var mıdır ? (aradım ancak bulamadım, özellikle forumda daha önce verilmişse özür dilerim arkadaşlar.)

• quote:

Orijinalden alıntı: SonOfTurk
    http://annoturkiye.freeforums.org/index.php
    öncelikle, konuyu dirilttiğim için hiç pişman değilim

uzun süredir listemde bekleyen anno2070 bu ay itibari ile benimde kütüphaneme yerleşti arkadaşlar, ancak oyunu bir şekilde araştırarak öğrensem de çözemediğim konulardan iki tanesi için yardımlarınızı rica ediyorum

1- menüde ses çıkıyor ancak oyuna girince ses kayboluyor ne yaptıysam düzelmedi. (başka oyunlarda yada normal pc kullanımında böyle bir sorunla karşılaşmıyorum)
    2- şehir kurma planları için güzel örnekler buldum ancak strateji oyunu olarak bunu ben tasarlamak istiyorum bunda da bina boyutları engeli var bina boyutlarını gösteren bir liste var mıdır ? (aradım ancak bulamadım, özellikle forumda daha önce verilmişse özür dilerim arkadaşlar.)

Burayı incele:http://annoturkiye.freeforums.org/index.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefer33 -- 4 Nisan 2015; 12:22:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• verdiginiz siteyi ve youtube kanalini biliyorum ancak guncelligi olmadigi icin pek bilgi alabilecegimi sanmiyorum, youtube yorumlarida devre disi birakiliyor maalesef... yinede tsk ederim.

Ses sorunumu hallettim ancak diger konularda hala merak ettigim noktalar var

• Oyun o kadarda karmaşık değil be. Ben çok sıkıntı yaşamıyorum açıkçası

• şu anno2170 eklentisini kuran var mı?

http://www.anno2170-arrc.de/index.php?page=downloads
  • uzay savaş gibi oyun güzel sanki hedef 2070

2023'lü yapsa ne güzel simulasyon olur hep savaş olacak değil bütün dünya şehirler yapsa nasıl olurdu örnek abd ve türkiye,azerbaycan,rusya

• Arkadaşlar kendi başıma kolay modda oynuyordum ve yaklaşık 3 saat oynadıktan sonra artık görevler bitmemeye başladı. Mesela 3 tane architect götürmem isteniyor ve bende götürüyorum ama bir türlü görev bitsin mi gibisine soru gelmiyor. Teslim edilecek bir şeyde yok. Ayrıca 31t Sand isteyen görev var. Götürmem gereken yer kendi ark'ım fakat 40t götürüp bıraktığım halde görev bitmiyor bir türlü. Bug gibi bir şey mi oldu acaba?
  • Yanlış hatırlamıyorsam etrafında bulunan ülkeler sana devamlı görev veriyor,bu sana ek gelir ve araçlar kazandırır.O yüzden görevler bitmez,devamlı şunu getir,gemileri imha et vs. tarzında görevler gelir.Fakat gerekeni vermeme rağmen görev bitmiyor diyorsan,gereken malzemenin doğru olduğundan eminsen oyunda sıkıntı olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.