Şimdi Ara

Anno 2070 (2011) [ANA KONU] (46. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
951
Cevap
8
Favori
67.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ada da enerji kaynakları (coal vs.) bitince laboratuardan ıtem geliştiriyorum ama o da belli bir süre kadar dayanabiliyor sonra yeni item üretmek gerekiyor ne yapabiliriz bu konuda? adanızdaki enerji kaynakalrı bitince sizler ne yapıyorsunuz?
  • Maden kapasiteleri önemli.düşük kapasiteli madenler çabuk biter,önlem olarak labaratuarda item üretin ama fazlacana.yada mal transferi yaptığınız adaya kömür madeni kurarak,o adaya görevlendirdiğiniz geminin boş slotlarını değerlendirebilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cevabın için teşekkürler kimyasal
    itemi üretmek itemi aktifleştirip kullandığı sürenini nerdeyse 2-3 katına bedel yani itemle çözüm üretmek çok kötü bir yola benziyor yanılıyormuyum? acaba benmi yanlış şekilde yapıyorum (oyunun yüklü olduğu bilgisarda olmadığım için resim gönderemiyorum kusuruma bakma)
    Diğer türlü başka adalardan taşıma işi ise neticede ordaki kaynaklarda biteceği için çok kalıcı bir çözüm üretmiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamdiakin4455

cevabın için teşekkürler kimyasal
    itemi üretmek itemi aktifleştirip kullandığı sürenini nerdeyse 2-3 katına bedel yani itemle çözüm üretmek çok kötü bir yola benziyor yanılıyormuyum? acaba benmi yanlış şekilde yapıyorum (oyunun yüklü olduğu bilgisarda olmadığım için resim gönderemiyorum kusuruma bakma)
    Diğer türlü başka adalardan taşıma işi ise neticede ordaki kaynaklarda biteceği için çok kalıcı bir çözüm üretmiyor?

O zaman diğer adalardan taşımak en mantıklısı ( tabi yüksek kapasiteli bir maden seçerseniz ) yada yanlış hatırlamıyorsam denizden sondaj ile çıkarmakta iyi bir çözüm.zati oyunun belirli bir seviyesine gelince artık madenlerli doldurmak ile uğraşıyor insan ama tabi önemli olan bu süreleri farklı teknikler ile uzatmak.

• Tamam sn. kimyasal birde petrol baronu adamın adalarını ele geçirdim ama adam hala iletişim pencerisinde gözüküyor diğerlerini imha ettiğimde iletişim penceresinde kararıyorlardı bu adam niye gitmedi?
  • O tür Npc ler ile hiç uğraşmadım.bulunduğu konum kimi zaman sadece görüntüden ibaret oluyor ama devamlı herşeye burunlarını sokuyorlar.

• Continue modda nihai olarak ne yaptınız hocam?
  • Ben oyunu oynuyalı yıl oldu.en sevdiğim seri 1404 oynadım en çok,2070 ise deneme amaçlı easy modda oynadım ve nükleer silah,baraj vs. Kurdum sonrada bıraktım.yani çerez şekilde rahat oynadım nedeni ise sevmememdi

• merhaba

kaynak konusunda ben metal hariç diyerlerini deniz dibinden çıkartıp adaya taşıyorum deniz dibindeki madenler sonsuz (yani bi limiti yok) yanlız benim oynadım versyon anno 2070 deep ocean
    ama anno 2070 de de yanlış hatırlamıyosam olması lazım
  • Bu oyunda insan nüfus artınca oraya buraya koşturmaktan dolayı çok yoruluyor, nereye yetişecem diye dört dönüyorsun, keşke şöyle Settlers türü biraz daha eğlenceli birşey olsaymış, inşallah bundan sonraki Anno doğru bir şekilde karşımıza gelir .:)
  • Arkadaşlar ben anno 2070 cd key almayı düşünüyorum ama kısa bir süre önce internetim gitti. Keyi aldıktan sonra aktifleştirmek gerekiyor sanırım. Yani internet olmadan key almamın hiçbir manası yok. Bu konuda biraz bilgilendirirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sawyer28

Arkadaşlar ben anno 2070 cd key almayı düşünüyorum ama kısa bir süre önce internetim gitti. Keyi aldıktan sonra aktifleştirmek gerekiyor sanırım. Yani internet olmadan key almamın hiçbir manası yok. Bu konuda biraz bilgilendirirseniz sevinirim.

key satın alınca internet üzerinden aktifleştirmene gerek yok....oyunu oynarsın fakat bir çok güncelleme çıktığı için güncelleme yapamazsın (netin kesik olduğu için)....oyun açıldığı anda güncellemeleri kontrol edecektir...1 ay sonra steamde %75 yaz indirimi başlayacak...ordan alırsın.
  • Teşekkürler.
  • Anno 2070 i orjinal olarak yükledikten sonra ek paketleri ( patch ) internetten indirsem çalışır mı? ya da herhangi bir sorun olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sawyer28 -- 9 Haziran 2013; 13:42:29 >
  • quote:

Anno 2070 i orjinal olarak yükledikten sonra ek paketleri ( patch ) internetten indirsem çalışır mı? ya da herhangi bir sorun olur mu?

Kavramları birbirlerine karıştırıp çorba yapma.....ek paketler ana oyundan ayrı olarak parayla satılıyor.....patch dediğin şey benim bir önceki mesajımda yazdığım "güncelleme" demek
  • Bu bir cevap değil ama sağol. Bu arada ek paketle patch'in ayrı şeyler olduğunu biliyorum. Karıştırmışım bir an. Herneyse sonuç olarak oyun orjinal dlc'ler korsan olsa sorun olur mu acaba.
  • quote:

Bu bir cevap değil ama sağol. Bu arada ek paketle patch'in ayrı şeyler olduğunu biliyorum. Karıştırmışım bir an. Herneyse sonuç olarak oyun orjinal dlc'ler korsan olsa sorun olur mu acaba.

DLC'ler parayla satıldığına göre, korsan oyun oynamış olursun.
  • Onu biliyorum. Yani oyun orjinal olup dlc'ler korsan olduğunda ( internet bağlatırsam tabi) bunu kimse anlamaz değil mi? Ya da ne bileyim ceza olarak belki benim hesabımı kapatabilirler. Sonuçta korsan dlc oynamış olacağım. Biraz paranoyağım galiba Böyle bir durumda bir sorun olur mu?

NOT: Biraz uzattım sanırım. Çok fazla şey soruyorum. Kusura bakmayın
  • quote:

Onu biliyorum. Yani oyun orjinal olup dlc'ler korsan olduğunda ( internet bağlatırsam tabi) bunu kimse anlamaz değil mi? Ya da ne bileyim ceza olarak belki benim hesabımı kapatabilirler. Sonuçta korsan dlc oynamış olacağım. Biraz paranoyağım galiba Böyle bir durumda bir sorun olur mu?

NOT: Biraz uzattım sanırım. Çok fazla şey soruyorum. Kusura bakmayın

Korsanla ilgili kendi kullandığın deyimle: paranoyakça soruların "uzayacaksa" yanlış forumda olduğunu tekrar hatırlatayım...bununla ilgili malum sitelerde soru sorman ve burada vakit harcamaman daha doğru olur.

• Bu da bir cevap değil
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.