Şimdi Ara

Anno 1800 Türkçe Yama Çalışması (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
30
Favori
11.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KFK

Teşekkürler arkadaşlar.

Yine sevdiğimiz bir seride buluştuk Rondo'yla. Güle oynaya çeviririz sanıyorduk ama dil -en azından bizim beklentimize göre- ağdalı ve ağır çıktı.

Sabırla sonunu getiririz inşallah.

Edit:Biraz karamsar bir mesaj olmuş. Mevzuyu biraz açayım. Oyun, kırılmadığı ve fiyatı da makul seviyelere -birkaç indirim dışında- düşmediği için kitle edinemedi. Bu da yamayı bekleyen oyuncu sayısını hayli düşürüyor. Aksi takdirde çeviri grupları çoktan (paraya) çevirmiş olurdu oyunu. Heyecanı sonuna kadar götürmek dileğiyle.
    Şahsen ben Türkçe olmadığı için almıyorum, eğer oyun Türkçe olsaydı 350 TL de olsa alırdım. Benim gibi düşünen eminim çoktur.
  • Ellerinize sağlık şimdiden. Kolay gelsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Harika, takipteyiz.
  • VAr mi bildiginiz guzel haritalar (map seed)?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Goa Mania -- 1 Nisan 2020; 21:22:30 >
  • Elinize sağlık Kolay gelsin.
  • Takip.. Kolay gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süper haber, takipteyim.
  • Selamlar beyler bayanlar. Çevirinin ne durumda olduğunu öğrenmek isterseniz, çevirmen arkadaşlarımızdan @karabibik, discord sunucumuz için bir bot hazırladı. Dilediğiniz zaman komut vererek çeviri durumunu öğrenebilirsiniz. Sağlıcakla kalın..

Discord davetiye linki:https://discordapp.com/invite/5j9cFDU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MantarTheGreat -- 7 Nisan 2020; 21:36:26 >
  • Ne kadar sevindiğimi anlatamam. Kolaylıklar dilerim heyecanla bekliyorum
  • Türkçeye çevrilmesi hatrına (), Anno 1800 Epic Games'de kupon ile birlikte 75 TL'ye düşmüştür. Hatırladığım kadarı ile dip fiyat olması lazım. İndirim bekleyen arkadaşlara duyurulur.

Anno 1800 Türkçe Yama Çalışması
  • Konuyu bir iki ekran görüntüsü ile neşelendirelim.

• Harika görünüyor ellerinize sağlık
  • Valla emeğinize sağlık. 50+ saatim var oyunda. İngilizce olmasından kaynaklı nerdeyse oyuna her girişimde yeni şeyler öğreniyorum.
    Çeviri çok güzel görünüyor. Hikaye modunu yarıda bıraktım çünkü benim İngilizce'mi aşıyordu. Çevrilince de bir o kadar daha oynanır.
  • Elinize sağlık çok güzel oluyor çeviriler.
  • Of be harika görünüyor. Sabırsızlanıyorum

Bu arada Discord davetiyesinin süresi bitmiş yenilemeniz mümkün mü ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaLoPlgr -- 7 Nisan 2020; 20:29:27 >
  • İyi dilekleriniz için sağolun dostlar. Ayrıca çeviriye katkıda bulunmak isteyen anno severler varsa, kapımız açık. Discord üzerinden ya da buradan bana ulaşabilirsiniz.

@NoxchiWolf

Discord linkini güncelledim:
    https://discordapp.com/invite/5j9cFDU
  • Cok guzel bir haber, umarim en kisa surede (1-1.5 ay gibi) bitirebilirsiniz. Erken bitirmeniz icin her turlu maddi ve manevi destegi saglayabilirim. İsterseniz kariya da goturebilirim:p ama korona var. Farketmez biz virusu de si... diyorsaniz bir pm kadar uzaginizdayim :d

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok güzel görünüyor emeğinize sağlık şimdiden teşekkürler.
  • Çok güzel görünüyor. Emeği geçenlerin ellerine sağlık...
  • bu simgeleri değiştiremiyor muyuz ya? Anno 1800 Türkçe Yama Çalışması

bir de ben anno'ya tıklıyorum açılmıyor, epic games programını açıyorum ordan çalıştırmaya çalışıyorum, çalışıyor diyor öyle kalıyor açılmıyor
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.