Şimdi Ara

Anno 1800 Türkçe Yama Çalışması (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
30
Favori
11.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    takipteyiz
  • yama çalışması, çeviri %100 olduğunda çıkartmak üzere planlanmaz. detaylarda boğulmak yerine önce oyunun temel seviyede oynanabilirliğini arttıran çevirilere ağırlık verip misal v1.0 ile mevcut patche uygumlu bir sürüm ile çıkar, temel olarak oynanabilirk için çeviri oranı bazı oyunda %30 olur bazen %60 olur oyuna göre değişir.

Daha sonra oyunun dlc veya patchler ile yükseltmeleri geldikçe kalan bölüme ve detaylara ağırlık vermeniz bu sayede mevcut yamanızı da oyun sürümüyle paralel ilertmeniz düşünülür. Total war serilerinde bir dönem kısa bir çalışma imkanı bulmuştum misal shogun tw için japonya tarihini incelemeye kalkarsanız japonya dili edibiyatında lisans diploması alsanız o 4 sene yine yetmez.
  • Oyunu bugün indirimden aldım ve bol bol video izliyordum sonra bu konuyu görünce oyunu oynamayı askıya aldım emeğinize sağlık
  • Bekliyoruz. İnşallah Gelir. bu arada oyunu Steam üzerinden alan arkdaş nasıl almış. steamde gözükmüyor.
  • selimcoskuner S kullanıcısına yanıt
    Oyun Steam üzerinden çıktı fakat yapımcı firma Epicstore ile anlaştı ve Steam satışlarını durdurdular. Epicstore'a özel oldu oyun.

Çeviride başarılar kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dansedenkirpi -- 27 Nisan 2020; 0:49:45 >
  • Bilgilndirme için teşekkürler.
  • Kolar gelsın güzel bir haber
  • Oyunu almak ıstıyorum ancak en ucuz nereden alabılırım.
  • sabırsızlıkla bekliyoruz ve bu arada yamayı kaç kişilik bir ekiple çeviriyorsunuz ?
  • Zor bir çalışma. Kolay gelsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üstadlar bu haliyle bile yayınlasanız olmaz mı? 😢 3 haftadır her gün ziyaret ediyorum, acaba yayınladımı diye...

Elinize sağlık ve kolay gelsin...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam yama hakkında durum nedir acaba. Konu sessiz kaldı

• quote:

Orijinalden alıntı: MantarTheGreat

Türkçeye çevrilmesi hatrına (), Anno 1800 Epic Games'de kupon ile birlikte 75 TL'ye düşmüştür. Hatırladığım kadarı ile dip fiyat olması lazım. İndirim bekleyen arkadaşlara duyurulur.

Hocam nasıl aldın almak istiyorum şuan geçerlimi bu indirim?

• yurdakull kullanıcısına yanıt
    Yılbaşı döneminde 60 TL indirim kuponu verilmişti, son kullanma tarihi de 1 Mayıs'dı. Arkadaş o şekilde indirimli almış.
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    60 TL indirimden fazlası var orada ama :) Nasıl iş. Oyunu plati rudan aldım oynadım o şekilde çok keyifli bir oyun. Satın almak istiyorum ama rakamlar çok fazla.
  • yurdakull kullanıcısına yanıt
    İndirimin indirimi olmuş. Nisan başında Bahar indirimleri olmuştu, öyle düşmüş. Uplay tarafında da uyguna gelecektir. 1 aya zaten Yaz indirimleri olur. Oldu ki Uplay üzerinden almak isteyen olursa %20 indirim kodu verebilirim.
  • Böylesine önemli ve güzel bir oyunun çevirilmesi gerekiyordu.Oyuna indirim bekliyorum Türkçe yaması çıkacağını düşünerek indirimleri takip ediyorum.
  • Ses seda yok umarım çeviri devam ediyordur.

• Anno 1800 - 74TL! Tıkla kaçırma derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yurdakull -- 15 Mayıs 2020; 10:25:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yurdakull

Anno 1800 - 74TL! Tıkla kaçırma derim
    Aynen indirim kodu ile fiyat efsane.Ama yama bitmez diye korkuyorum.Çünkü daha önce başıma gelmişti.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.