Şimdi Ara

Annie Rehberi, Küçük Kız Diyip Geçmeyin (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
2
Favori
52.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eline sağlık gayet güzel bir rehber yazmışsın.Annie'nin ayısı ile adam kovalamak gibisi yok
  • Sandalyeye oturduğunda ayakları yere değiyosa tamamdır
  • Harika olmuş build. Son zamanlarda Annie ile hiç oynamamıştım, bu buildi denediğim ilk maç 17/7/10

DN: Yardım özürlü bir takımdaydım ve ilk başlarda 0/3/0 olmuştu. Ortada 3 tane adam varken bizim Morde ve Shaco mavi buff kavgasındaydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quirah -- 26 Mayıs 2011; 18:08:19 >
  • Bana Annie demeyin arkadaş beni çıldırtıyor gördüğüm yerde boğasım geliyor Kennen'nimle neler çektirdi bana o cüde

Bende yemekten sonra bir deniyeceğim inşallah güzeldir

Ben bu Annie'yi kırmızı başlıklı kıza benzetiyorum
  • Annie skorlarım gayet iyi benimde 2 gündür sürekli oynuyorum.Çok sevdiğim free olduğunda oynadığım herolardan.Ya o değilde yeni skin konusu açılmamış yeni gelen annie skini muhteşem olmuş ya
  • evet skini baya güzel ama alana denk gelmedim nasıl duruyor görmedim daha
  • Annie gerçekten benim şu ana kadar oynadığım en güçlü mage. Morgana, Malzahar, Ryze, Rumble, Brand, Leblanc oynadım. Aralarında en güçlüsü.

Hem çok iyi bir nuker. Hem de Aoe stunla takıma çok yardımcı oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neuro

Annie gerçekten benim şu ana kadar oynadığım en güçlü mage. Morgana, Malzahar, Ryze, Rumble, Brand, Leblanc oynadım. Aralarında en güçlüsü.

Brand ile malzaharın yeri başka , onları yabana atma.
  • ulen bu konuyu gördükden sonra oyunda oynuyamadığım herolar arasında gelen annieyi aldım ve 4-5 maç attım acaip sardı gercekten cok güzel bir heroymuş nasıl olmuşta oynuyamamışım şaştım. prenses skinide indirime giricek hemen almayı planlıyorum yada yeni gelen frost skinini
  • quote:

Annie gerçekten benim şu ana kadar oynadığım en güçlü mage. Morgana, Malzahar, Ryze, Rumble, Brand, Leblanc oynadım. Aralarında en güçlüsü.

Vladimir - Zilean oynamanı öneririm. Özellikle küfür yemeyi fazla kafaya takmıyorsan Zilean'da ustalaş derim.

Bu arada Sleeper666
    />
    başlangıç
    />

/>

/>

/>

/>

/>

/>

/>

Bu buildi denemeni öneririm. Çok tank var veya mejaiyi kasamadıysan satıp void alabilirsin.

• Void olmazsa olmaz gibi bence.Yanlış mı düşünüyorum bilmiyorum?Her maçta kasıyorum acaba karşıya göre kasılmama durumuda var mı?Ayrıca aa annieye ne + katabilir merak ettim mana sıkıntısı çekmedim daha hiç
  • Mana sıkıntısı çekmesende pasifi çok iş görür.
  • Ben de önceleri Annie'ye bir sans vermistim, hatta mesafeli buyucu (ranged nuker) karakteri olarak ana karakterim yapmayi dahi dusunmustum, ta ki Brand cikana kadar... Mesafe olgusunun bu karakterler icin ne kadar onemli oldugunu Brand'i bir kere kullaninca anladim. Annie ile sansiniz varsa iyi bir skor yakalarsiniz, ama Brand ile her zaman tutarli skorlar alirsiniz, takim surunse dahi ayakta kalirsiniz.
  • Void staff rakibin Mag ressistin %40 ını kırıyor şu mantıkla oynamak iyi deil aslında "rakipta yüksek mag resist yok almayalim 50 mag ressisti 30 a düsürse ne olur" 30 dan 50 ye düşürmesi zaten cok iyi üstüne 70 ap de az deil Voidstaff bitiriciliğini garantiye alman için gerçekten güzel itemdir. Ayni zamanda Tüm skillerinin base damageleri yüksek bence direk gidip Mag pen. Ayakkabıyı alman CD den daha iyi olur zaten Adama Combo yaptiğinda ölür ölmedi diyelim late gamade peşinden koşman intihar olur.( CD yi zaten Bufftan ve Elixirden aliyorsun. Aynı zamanda Her heroya movement speed gerekli Annieye nasil kasacağımızı düşünmek yerine ghost flash almak bence en iyisi ne trinity ne lich bane nede phantom dancer kasabileceğin bi hero Force of kasmakta hani ne bileyim yani

• quote:

Orijinalden alıntı: ISG

Ben de önceleri Annie'ye bir sans vermistim, hatta mesafeli buyucu (ranged nuker) karakteri olarak ana karakterim yapmayi dahi dusunmustum, ta ki Brand cikana kadar... Mesafe olgusunun bu karakterler icin ne kadar onemli oldugunu Brand'i bir kere kullaninca anladim. Annie ile sansiniz varsa iyi bir skor yakalarsiniz, ama Brand ile her zaman tutarli skorlar alirsiniz, takim surunse dahi ayakta kalirsiniz.

Bence annie ile biraz daha oynaman lazım, ben annie ile gayet tutarlı sonuçlar alıyorum. Ama şurası doğru kill alamayabilirsiniz bazen skorlarım 7/4/18 olabiliyor, brand ile annie arasında ranked gamede kesinlikle annie tercih edilmeli. Ancak erayyirik'in da belirttiği gibi malzaharı veya ekleme yapmak gerekirse swaini, karthusu tabii ki tartışamam. Bu 3-4 champ kesinlikle çok iyi, yanlış anlaşılmasın bu demek değil ki diğerleri kötü oynanmaz...

• quote:

Orijinalden alıntı: erayyirik

quote:

Brand Morgana'nın biraz daha nuker hali. Bs yerine bir damage skilli daha var. Daha fazla damge verebilir ama CC'si biraz daha zor blaze gerektirdiği için. Annie ile kıyaslarsak nuke'de Brand'den aşşağı kalır yanı yok kesinlikle CC'leri zaten kıyaslamak Annie'ye hakaret olur.

Malzahar zaten en iyi nuker bence. Ultiler hazırken Malzahar daha iyi bir nuker ama cooldown'daysa ultiler Annie daha iyi bir nuker bence. Teamfight'da ise Malzaharın w'si late'de çok etkili ama Annie aoe stun ile bir adım önde Malzahar'dan. Early game'de de Annie'nin q'suyla farm yapmak Malzaharın Malefic'inden daha etkili bence.

Annie'ye ilk başlarda hep burun kıvırırdım. Görünüşünden dolayı değil de Ayı çıkarmasından dolayı. Summon spellerin çok iyi olmayacağını düşünürdüm. Ama şimdi bedava olup da deneme şansı bulduğumda anladım ki Annie kesinlikle overall'da en iyi mage.(Tabi ki yine bir Annivia, Vlad, Kassadin, Karthus, swain falan oynamadım hiç.)Annie, Morgana, Veigar, Malzahar, Leblanc, Rumble, Ryzei Heimer arasında en iyisi Annie desem daha tutarlı olur.

Ha şunu da söyliyim Malzahar ve Morgana kesinlikle oynaması daha zevkli Annie'den.

• Fena degil ama alisamadim bi turlu ben. Oyuna ilk basladigim hafta free idi. O zamandan beri garezim var. O zamanlarda oynayamadim simdide oynayamiyorum :P Oyun ozurluyum galiba.
  • quote:

quote:

Özellikle Malzahar

• quote:

quote:

quote:

Brand Morgana'nın biraz daha nuker hali. Bs yerine bir damage skilli daha var. Daha fazla damge verebilir ama CC'si biraz daha zor blaze gerektirdiği için. Annie ile kıyaslarsak nuke'de Brand'den aşşağı kalır yanı yok kesinlikle CC'leri zaten kıyaslamak Annie'ye hakaret olur.

Malzahar zaten en iyi nuker bence. Ultiler hazırken Malzahar daha iyi bir nuker ama cooldown'daysa ultiler Annie daha iyi bir nuker bence. Teamfight'da ise Malzaharın w'si late'de çok etkili ama Annie aoe stun ile bir adım önde Malzahar'dan. Early game'de de Annie'nin q'suyla farm yapmak Malzaharın Malefic'inden daha etkili bence.

Annie'ye ilk başlarda hep burun kıvırırdım. Görünüşünden dolayı değil de Ayı çıkarmasından dolayı. Summon spellerin çok iyi olmayacağını düşünürdüm. Ama şimdi bedava olup da deneme şansı bulduğumda anladım ki Annie kesinlikle overall'da en iyi mage.(Tabi ki yine bir Annivia, Vlad, Kassadin, Karthus, swain falan oynamadım hiç.)Annie, Morgana, Veigar, Malzahar, Leblanc, Rumble, Ryzei Heimer arasında en iyisi Annie desem daha tutarlı olur.

Ha şunu da söyliyim Malzahar ve Morgana kesinlikle oynaması daha zevkli Annie'den.

Lan şunu Malzahar ile kıyaslmayın

• Niye kıyaslamayalım ki. İkisi de Mage sonuçta. Gidip te bir Trynd ile kıyaslamıyorum Annie'yi.

Annie ile Malzahar'ı kıyaslayamayacaksan ne anlamı kaldı oyunu oynamanın. Kaldı ki ben Malzaharın üstün yanlarını da yazdım.

Bana Malzahar'ın Annie'den her türlü üstün olduğunu, kıyaslamanın bile yersiz olduğunu ispatlyayın o zaman. Susuyum ben de.

Ben oyunu çok iyi bilmiyorum. Bu forumdaki çoğu kişiden de daha az tecrübeye sahibim ama saçmaladığımı da zannetmiyorum yani.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.