Şimdi Ara

ANNESİNİ MERDİVENDEN İTEN KIZ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
3.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allah kimseye böyle hayırsız evlat vermesin
    Ne olursa olsun o senin annen seni 9 ay karnında taşıdı ve bin bir eziyet çekti
    AMA tabi kondom şart

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben evlenmezdim.Böyle kızla evlenen net geniştir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Annesi biraz evde şiddet uyguluyor dövüyor gibi geldi bana

• Annesini bir ayakkabı için sattı, insanda azıcık vicdan olacak. Ben 26 yaşındayım; ama bir kalem alırken bile anne-babamın gözünün içine bakıyorum.
    Çünkü biliyorum ki bu hayatta hiç kimse bana onlar kadar değer veremez.

Aynı şey bir kızla tanıştığımızda da geçerli beyler... 2 günlük hatun, ana-babaya tercih edilmez, hele ki böyle bir kadınsa asla!

Yani şimdi bu genç kız bir gün annelik yapacak, öyle mi?

• Helal olsun kıza

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A98986428 -- 4 Haziran 2020; 1:13:36 >
  • Şu kızın yaptığını hayvanlar bile yapmaz

Dönem öyle garipleşti ki yeni nesil aynen böyle saygısız geliyor . Allah hepimize sabır versin . Biz saygıdan büyüğümüze hele anne babamıza sesimizi yükseltemeyiz. Kız kadını çuval gibi yuvarlamış . Etme bulma dünyası ayni şeyi ilerde bu kıza kendi evladı yapar .

Yuksrda demişler ki anne babası Kızı kimbilir nasıl yetiştirdi de kız böyle oldu . Tamam haklısınız da biz de zamanında çok gördük anne babaların çocuklarına nasıl saygılı uysal davrandığını ama çocukların anne babasına yada bir başkasına nasıl saygısız davrandığını . Ne yazıkkı yeni nesil de çocukların birbirine ayak uyduracam diye kendi öz iradesinden yozlaşmaya gidiyor .

Kızın kesin psikolojik tedavi görmesi lazım gerekirse hastaneye yatırılmalı . Aynı şekilde annenin de bu olaydan sonra psikolojik tedavi alması şart .

• DrakeMcCain kullanıcısına yanıt
    Nereden biliyorsun olayın ayakkabı olduğunu? Ortada 40 saniyelik bir video var ve olayın ne olduğu belli değil. Biri bir yerinden element uyduruyor, sonra sürü buna uyup linçliyor şahısları.

• Einar Solberg kullanıcısına yanıt
    Peki güzel kardeşim, o zaman ben sana bir şey sormak istiyorum: Bu konu başlığı altında onlarca mesaj atıldığı halde mesajını genele hitaben yazmak yerine benim mesajımı alıntılamayı tercih ettin, sebep?

• Hâlâ bu kızı savunanlar var vay be. Yazıklar olsun. Neymiş öyle yetiştirmişler. Ne biliyorsun? Benim bir sürü arkadaşım var ailesi iman dolu amaa kendinde içki kumar idda her şey olan. Aileler bazen ne kadar uğraşırsa ugraşsın çocuklarını yetiştiremeyebiliyor. Burda kızı savunanlar annenin kutsallığını unutmuş kişilerdir. Biz daha tuvalete gidemezken bu insanlar bizim berbat kokan bezlerimizle uğraşıyordu. Geceleri sırf biz salak salak ağlıyoruz diye uykusundan feragat eden insandır anne. 9 ay türlü sancıya katlanıp bizi dogurandir anneler. Yemeğinizi hazırlayan, bulasiginizi yıkayan, kirli çamaşırlarınızı yıkayan, odanızı toplayandır anne. Siz hala kalkmış kız şöyle yetiştirilmiş bilmem ne. Bu kızın içinde azıcık vicdan olsa zaten bunları birazcık düşünürdü. Yazıklar olsun ya. Türk kültürü bitmiş. Her ne yaparsa yapsın annesine böyle yapamaz insan. O kızın annesine ne faydası var söyleyin bana? Ona rağmen hala bir şeyler yapmaya çalışıyor. Belli ki durumu kötü şu aralar. Allah kahretsin böyle insanları inşallah tez vakte bu asalak kızdan kurtulurlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Long Nightt

Herkes kıza yüklenmiş fakat ben kızın bu davranışının altında yatan başka sebeplerin olduğunu düşünüyorum.Konu muhtemelen annesinin yukarıya geç çıkması veyahut istediği ayakkabıyı almaması/alamaması değildir.Bunun altında temel olan birçok başka olay daha vardır.

Evet,günümüz çocukları ve ergenleri çok saygısız.Buna hepimiz hayatın içindeyken ilaki şahit olmuşuzdur.Lakin unutmayalım bu ülkede birçok aile çocuklarını kendileri için 'bedava' köle olarak görürler.Her türlü hakareti,aşağlamayı ve şiddet göstermeyi kendilerinde hak olarak görürler.Bunun sonucunda bastırılan genç insanların zaman zaman patlaması normaldir.Zira bu tür gençlerin bir kısmı içe kapanık asosyal olurken bir kısmı ise en ufak şeyde sinirlenen ve öfke krizi yaşayan insanlara dönüşürler.Nitekim videodaki kızın orantısız bir şiddet göstermesi ve annesini merdivenlerden iteecek kadar sinirlenmesi önceden de kızın dolu olduğunu gösterir.Bu nedenle kızın ailesine ve nasıl bir çevrede yaşadığına bakılması gerekir diye düşünüyorum.

Unutmayalım ne ekersen onu biçersin.Eğer çocuğun içine nefret ve şiddeti ekerseniz ilerde çocuktan ancak onları hasat edersiniz.
    Hocam sen psikolog falanmisin
    Amma edebiyat yapmisin yahu
    Ama çözümlemeni begendim kutahyaya gelirsen yanima ugra

• DrakeMcCain kullanıcısına yanıt
    25 yaşında kalem almak için annenden mi para alıyorsun anlamadım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • beynini patlatırım diyen abla çok iyi :D

anneye yazık,üzüldüm.
  • Üniversite bitmedi henüz, öğrenciyim halen.

• Amerikanin oyunu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Long Nightt

Herkes kıza yüklenmiş fakat ben kızın bu davranışının altında yatan başka sebeplerin olduğunu düşünüyorum.Konu muhtemelen annesinin yukarıya geç çıkması veyahut istediği ayakkabıyı almaması/alamaması değildir.Bunun altında temel olan birçok başka olay daha vardır.

Evet,günümüz çocukları ve ergenleri çok saygısız.Buna hepimiz hayatın içindeyken ilaki şahit olmuşuzdur.Lakin unutmayalım bu ülkede birçok aile çocuklarını kendileri için 'bedava' köle olarak görürler.Her türlü hakareti,aşağlamayı ve şiddet göstermeyi kendilerinde hak olarak görürler.Bunun sonucunda bastırılan genç insanların zaman zaman patlaması normaldir.Zira bu tür gençlerin bir kısmı içe kapanık asosyal olurken bir kısmı ise en ufak şeyde sinirlenen ve öfke krizi yaşayan insanlara dönüşürler.Nitekim videodaki kızın orantısız bir şiddet göstermesi ve annesini merdivenlerden iteecek kadar sinirlenmesi önceden de kızın dolu olduğunu gösterir.Bu nedenle kızın ailesine ve nasıl bir çevrede yaşadığına bakılması gerekir diye düşünüyorum.

Unutmayalım ne ekersen onu biçersin.Eğer çocuğun içine nefret ve şiddeti ekerseniz ilerde çocuktan ancak onları hasat edersiniz.
    Bu davranışın altında yatan sebep anne ve baba değil,biz de çocukluk ergenlik geçirdik ancak sırf bana istediğim herhangi bir şey alınmadı diye asla anneme veya babama saldırmadım,en fazla bir anlık dargın düşmüşsündür hepsi bu .Şimdi bu davranışın altında yatan sebep bana göre tamamen şimdiki gençliğe dayatılan sistemdir yani sürekli tüketme alışkanlığı,kız bu tüketime erişemeyince ortaya bu sonuç çıktı ben genel söylüyorum tabi.

Bir diğer sebep muhtemelen bu kızın sosyal medyada sürekli kendisine gösterilen şeylere (sosyal medya ile ,tv ile) bakarak kafasında oluşturduğu dünya ile gerçek hayattaki dünyanın bir olmaması sonucu kızda ortaya çıkan sinir durumudur.Mesela bir insan sürekli kendisini zengin biri ile sürekli kıyaslarsa o insanda değersizlik duygusu oluşabilir.Sosyal medyanın olumsuz yönlerinden biri herkesin süper hayat sürüyormuş gibi davranması ancak gerçekte böyle olmaması.Dolayısıyla bu kız sürekli kafasında olan "ben her şeye sahip olmalıyım" algısı bir anlık yıkıldığı için bu sonuç ortaya çıktı.

Bunun dışında sizin bahsettiğinizden gidersek yani çocuğun her dediğini yaparsak bu durumda çocuklar şımarık büyür ve konudaki gibi haberleri sıkça görmeye başlarız.Bir de kimse çocuğunu köle olarak görmez sen hiç gördün mü çocuğuna değer vermeyen birini ha böyleleri yoktur demiyorum istisnalar vardır her zaman

• O nasıl cırtlak bir ses, aman tanrım!
  • İnsanların psikolojik durumunu bilmeden yapılan yorumlara bak... Belli ki kızın psikolojik durumu iyi değil. Biri dayak atılması lazım falan yazıyor. Ne farkın kaldı o zaman. Şiddet şiddeti doğurur.
  • ANTİ BUG kullanıcısına yanıt
    İyi yapıyorlar yükselmek isticek tabiki ohh acunun kızının ne başarısı var krallar gibi dertsiz yaşıyor sizin gibi hoşşikler yüzünden zengin olan zengin değil kral oluyor sanane lan cemaldan nisadan a be aptallar ordusu.

• Bu olayın tek suçlusu bizleriz zengini imparator yaptık fakiri daha fakir yaptık mesela bir ünlünün çocuğu olarak doğmanın bedeli ney? 2 kıytırık dizide oynamış hande erçelin 13 milyon takipçisi var survivordakilerin hepsini zengin ettik sizde bir ayakkabı almayın isyan çıkartan herkese saygı duyarım benim önüme ekmek su zenginin önüne kuş sütü ahtapot hadi ordan!

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.